Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

widzę ,że humorki dopisują. To super:-) Dziewczyny a czy Wam też całkowicie przeszła ochota na seks? Bo ja się zastanawiam czy to sprawa hormonów czy czegoś innego. Fakt, że coraz trudniej rozbierać mi się przy mężu gdy tu i ówdzie wszystkiego jest za dużo. Chociaż on twierdzi, że wygladam pięknie i jemu to nie przeszkadza to nie jest z tym coraz trudniej. A kiedyś przed ciążą nie miałam takich kompleksów. Nadmienię, że do najszczuplejszych to nigdy nie należałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie. Tak jak podejrzewałam termin mam jednak na październik - dokładnie 3. Maleństwo ma 2,11 cm i machało rączkami nóżkami. Dwa tygodnie temu miało 8 mm czyli urosło ładnie. Mimo zmiany terminu będę tu dalej zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek----mi wlasnie wrocila, ze zdwojona sila. Tez na poczatku mialam niechec. Ja tez sie troche wstydze brzuszka, nie wiem dlaczego, przeciez moj maz tez ma lekki brzuszek:). Do szczuplych nie nalezy. Wiec skoro mi jego nie przeszkadza, to nie powinien na moj tez zwracac uwagi. Gorzj bedzie w 9mc, trudno bedzie go nie dostrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to jaki biust mam.:) ho ho Sisteron--cieszymy sie z Toba, Tylko nas nie opuszczaj, ja ostatnio urodzilam poltora tygodnia wczesniej, wiec..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koffi - ja na początku to miałam strrrrrrraszną ochotę. A teraz .........Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że mogę urodzić wcześniej, wszystko się może zdarzyć. Bardzo uspokoiła mnie ta wizyta, a ta machająca rącza i nóżka bardzo mnie uszczęśliwiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie Przespałam się troszkę. :) Bardzo źle sie dziś czuję, nie mam na nic siły :) Ale widzę, że Wy bardzo się ożywiłyście. Ten zabobon o odbieraniu urody matce przez córkę to chyba jedyny w który wierzę. Ja w obu ciążach wyglądałam bardzo ładnie (tak ludzie mówili) ..... sprawdziło się. Obserwując moje koleżanki też się sprawdziło :) Ja już od pierwszych dni smaruję się kremem p-ciw powstawaniu rozstępów. Używam kremu fissan - można go kupić w aptece. Niestety nie jestem systematyczna, nie robię tego tak jak powinnam dwa razy dziennie. A powinnam, bo mam trochę rozstępów po poprzednich ciążach. Wierzę, że kremy pomagają, bo w pierwszej ciąży stosowałam tylko na brzuch i piersi.. rozstępy pojawiły się na bidrach i z boku brzucha. Teraz smaruję się prawie wszędzie :) Oliwka też jest dobra, mam zamiar w już bardziej zaawansowanej ciąży smarować się na zmianę kremem i oliwką. Samara never sleeps - odnośnie kremów do piersi to zależy od ich składu.. na pewno gdy zawierają kofeinę nie wolno ich stosować. aniołekjg - to hormony!! Róznie bywa w ciąży, niektóre kobiety tracą zainteresowanie seksem, a innym wzrasta libido. Ja w pierwszej ciąży zapomniałam co to seks, a w drugiej to seks śnił mi się po nocach :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterone to świetnie że wszystko ok :) Ja też zupełnie nie mam ochoty na sex i w dodatku strasznie mnie drazni jak ktoś dotyka mojego biustu (nawet niechcący), nawet jak nachodzi mnie ochota (sporadycznie zresztą) to i tak nie mogę dojść do orgazmu, chociaz nigdy nie miałam z tym problemu. Mam nadzieję, że to się zmieni po I trymestrze :-0 I jakość i częstotliwośc. A z rozbieraniem, hmmm ... nie mam większego problemu chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Pepetti po drzemce. Szkoda, że tak kiepsko się czujesz. Ale wytrzymaj jeszcze trochę ;-) Zastanawiam sie czemu na naszym blogu jest tak mało zdjęć. Ja ze swej strony obiecuję, ze w tym tyg. nadeślę kilka fotek . Moje opóźnienie bierze się stąd, że dopiero kupiliśmy cyfrówkę i uczę sie to obsługiwać. Jak zdjęcia będą się nadawać to nadeślę Ci na pocztę. Adres znajdę chyba w tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak aniołku mój adres jest w tabelce oraz w moim profilu (jak klikniesz na mój nick) Ja myslę, że nie wszystkie dziewczyny mają jeszcze odwagę pokazać się publicznie :) No i w ogóle to w tabelce jest nas bardzo dużo, ale wiele z tych dziewczyn tylko raz się pokazała. Podzieliła się nowiną i już tu więcej nie zajrzała. Nie martw się przez 9 miesiecy zapełnimy bloga fotkami. sisterone - nie uciekaj!! ja jak tak dalej będzie też będę miała termin na październik. Na pierwszym usg - termin był 21 09, na kolejnym usg już na 25 09. :) Ale trzymam się tego miesiączkowego, bo przeciez to są umowne terminy, a nasze dzieciaczki urodzą się kiedy będą chciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie bo inaczej dzidzia byłaby do góry nogami widać rączkę, nóżkę (wyprostowaną) i pępowinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!:) teraz faktycznie ksztalt widze, ale nozki i raczki nie, slepa jestem jakas:/ pepowina, to ten bialy sznurek, tak?:) ja mialam 1 usg w 6tc i jeszcze prawie nic nie bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rączka to ta biała linia pod głową a nóżka jest zupełnie wyprostowana, ma \"zadartą \' stopę i wygląda jakby pępowina wychodziła właśnie z nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez widze:), wszystko jest. Moje ma juz 7cm, i ostatnio paluszki bralo do buzi, tak to przynajmniej wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×