Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość wrzesniowka 2007
ja juz oczoplasu dostaje :) dziewczyny kochane pora na mnie... ide spac:) do jutra !!!! papap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria123mamy synka
witam pisze w imieniu mojej zonki.Dzisiaj o godzinie 20.45 przyszedl na swiat nasz synek.Wazy 3260 gram , 57 cm dlugosci i ma bujne czarne wloski. Uczestniczylem w porodzie do konca i musze przyznac ze super sprawa.Warto bylo to przezyc na "goraco" Heh teraz sie dopiero zacznie , pierwsze zabki ,piersze slowa ,pierwsze kroki itd. pozdrawienia od zonki i synka dla wszystkich na tym topiku . Czuja sie dobrze i mam nadzieje ze w poniedzialek ,moze wtorek juz sama cos napisze wiecej ,jak juz beda w domu. pozdrowienia maz darii123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wagi to po ślubie przytyłam 10 kg ponieważ zmieniłam stanowisko pracy na siedzące, no i teraz 16 to w sumie daje to samo co Tobie jakieś 25 kg do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
nnnooooo własnie tak malagosiu ten trojkat to i ja mam ostatnio taki niby szpic a czasem taki szeroki jest nie? a jak siadasz to jest szeroki niby kwadrat a jak wstajesz czy napinasz miesnie brzucha to jest stozek dosłownie nie? ja ostatnio myslałam ze to od obnizenia brzycha takie sie kształty porobiły bo na górze pod biustem mam płasko a potem bania! jak stoje przed lustrem z profila to widze taki balon do dołu i tak juz od dobrych 2 tygodni a od tygodnia ten trojkat mi się rzucił w oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria123mamy synka
dziekujemy ,dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
pozdrowionka dla dari123 i maluszka - gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria123mamy synka
dzieki bardzo napewno jutro przekaze .Ide juz spac bo emocji bylo duzo jak na jeden dzien. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
no to sie nie przejmuj kochana po porodzie bedziemy miały co zrzucac, ja sie boje tylko o ta tarczyce i o rozstepy... ehh nie moge narzekac mam delikatne 2-3 paseczki po bokach brzuszka i na wewnetrznej stronie ud tez delikatne a słyszłam ze niektorzy maja niemal sznyty... ale ja mam zmore z okresu dojrzewania pod kolanami mam rozstepy jeszcze z podstawówki jak gwałtownie urosłam i one w ciazy zrobiły sie rózowe a były nie mal nie widoczne... bo te po bokach brzuszka sa jasne i malutkie to sie nie martwie... całą ciaze sie smaruje pharmaceris m ale to chyba tez geny bo moja mama miała mnóstwo i wszedzie... teraz sie zastanawiam czym to likwidowac po porodzie... no i mam do zjechania 25 kg bo jak juz to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
miałam spać nie? no to zmykam... do jutra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria123 G 🌻 R 🌻 A 🌻 T 🌻 U 🌻 L 🌻 A 🌻 C 🌻 J 🌻 E 🌻 !!!!!! ranyyy, jak super! :) zycze Waszej trojeczce wszystkiego najlepszego! trzymajcie sie cieplutko! a jak sie synek nazywa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męża położyłam właśnie spać, a to że teraz tu jestem zamiast tulić się do niego świadczy o moim uzależnieniu od was i tego topiku. Czemu ja was wcześniej nie znalazłam? GRATULACJE DLA DARII 123 (1-dla Darii 2-dla męża Darii 3-dla synka Darii) Dużo zdrówka i radości dla waszej trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria123 Gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale superancko,bardzo sie ciesze, ze kolejna dzidzi z nami. ja włąsnei oddelegowałąm męza do pracy, teraz siusiu i dalej😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie śpię od 5.00. Wieczorem moja mama przyniosła nam szaszłyki i zamiast zostawić je na dzisiaj, to pochłoneliśmy wszystkie i całą noc walczyłam ze zgagą. Niestety przegrałam i nad ranem wstałam, bo już nie mogłam znaleźć sobie miejsca :( DARIA123 G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E Życzę zdrówka i szybkiego powrotu do formy :) Jeśli chodzi o kształt brzuszka, to mój też zmienia swój wygląd. Czasami, to siedzę i śmieję się, bo to naprawdę są momentami dziwaczne formy. Malagocha333 - moja mama wczoraj powiedziała mi, że tak jakby obniżył mi się brzuch. Oby :) Ja słyszałam, że niebezpieczne jest, jak dziecko właśnie zrobi smółkę w brzuszku i się napije tych wód, ale żeby wypiło wszystkie. wrzesniowka2007 - owszem ogarnęłam dom, ale takiego powera jak Ty, to nie miałam :) I dziwisz się, że teraz opadłaś z sił. Jak zobaczysz swoją kruszynkę, to będziesz mogła góry przenosić. Z kolei to, że będziecie musieli radzić sobie sami pod każdym względem sprawi, że jeszcze bardziej będziecie wszystko doceniać 🌼 Wiecie od wczoraj mam chwilami takie dziwn uczucie w kroku, jakby mi wszystko na jakiś czas drętwiało. A ja na weekend będę chyba musiała przenieść się do mamy, albo ktoś przyjdzie do mnie spać (siostra albo mama), bo mężulek ma od dzisiaj inwentaryzację w pracy i trzy nocki pod rząd. Ponieważ to już 40tc, to moja mama boi się, żeby mi się nie zrobiło słabo. Na szczęście jak zacznę rodzić, to mój M rzuca wszystko i pędzi do mnie. Przynajmniej taki jest plan :) A dzisiaj czeka nas jeszcze wizyta na oddziale u ordynatora, bo od tygodnia podpisuje karty do porodu rodzinnego. Wcześniej tego nie robił, bo niby strajk. Teraz mu się odwidziało i musimy to załątwić. Dobra kończę, idę zrobić sobie pyszną herbatkę i może się jeszcze położę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Witajcie poranne ptaszki!!! Wczoraj nic nie pisałam,ale juz nadrobiłam zaległości w czytaniu Przede wszytkim gratulacje dla Darii i jej męża :):):):) Powiem Wam,że jedna z peirwszych informacji jaką przeczytałam ,była dzis ta o smierci bliźniaków.bardzo, bardzo smutno mi się zrobiło.Ale nie będę sie rozpisywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Widzę,ze niektóre dziewczyny ,jak np wrzesniowa, maja ładnego powera na sprzatanko, nic tylko podziwiac i zazdrościć sił:):):)Ja wczoraj wyparałam pościel dla maluszka,ręcznikiczki itp.poprasowałam wszytko, zrobiłam porzadkiw szafach i stwierdziłam ,ze przydałby się jeszcze jeden pokój,ale będzie musiało wystarczyć to co jest.Dzisiaj pranka cd.Te przygotowania na przyjście maluszka trwaja i niejednej z nas dłuży się to czeknie,ale ile to daje radości):):):) A jak czują sie dzieczyny bez fenoterolu.Ja w sumie z kazdym dniem lepiej,jeśli chodzi o skurcze,ale w nocy dobija mnie sikanko, wstaje niemal co godznię.W dzień ruszam się normalnie i jest ok,ale jak w nocy mam poniesć się z łożka, albo przekręcić z boku na bok to mam ogromny problem.tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Vanilam ja tez przez ten weekend będę sama, mąz wyjeżdza dzis o 11 i wraca w niedzile.Nie wybieram się jednak od mamy na nockę, bo jak coś wypadnie , to na szczęscie blisko mieszka . W takim razie gdzie szalejmy?:):):):)trzeba to wykorzystać:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria123 GRATULACJE!!! Ale niektóre z nas są pracowite.. no.. no.. wrzesniówka2007 Ja ledwo ubranka poprałam a w prasowaniu mama mi pomogła, ale ona mowi że lubi prasowac. Hm.. dla mnie to dziwne:) No może troszke przy remoncie sie gimnastykowalam i teraz odpoczywam. Też miewam takie bóle w pi... jakby ktoś mi igły wkuwał, nie wiem co to jest. Za tydzien ide do gina to spytam. No ide po zakupy i do pieczenia marsz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Brzuchatki:) Na początek GRATULACJE dla DARI123 i jej Meza i słodkości dla Maluszka:)) Po wczorajszej wymianie zdań rozbolala mnie głowa i poszlam lezec. Chyba za bardzo wszystko przezywam, mogłam to przemilczec..... na ale juz musztarda po obiedzie.......... Dzisiaj od rana niebo płacze:( ponuro, chłodno i nieprzyjemnie. Chyba nie będę wcale wychodzić z domu. Ja, tez juz mam złozone łózeczko, tylko poscieli jeszcze nie zakładałam. Załoze jak wrócimy ze szpitala. Chyba nie miałabym odwagi stosowac jakis przyspieszaczy porodu, bo to nie wiadomo jak organizm zareaguje. Trzeba poczekac az natura sama wybierze porę. No chyba, ze bede po terminie, to wtedy niech doktorzy mysla co zrobic:) Zjadłam sniadanie i znowu jest mi niedobrze:( kurcze własciwie to po kazdym posiłku mam takie objawy. Nie koncza sie w toalecie ale mdłosci sa i dosc dlugo utrzymuja sie. mój Mały tez sie rozpycha i chyba kazda z nózek czuje w innym boku:) Tez chwilami mam wrazenie, ze brzuch mam kwadratowy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1978 - to co proponujesz? :) Ja już raz zrobiłam furorę w lokalu - jakieś dwa miesiące temu byłam jedyną brzuchatką na parkiecie i w dodatku w szpilkach :) Ksemma - a co będziesz piekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola40 - nie przejmuj się 🌼 Ja też nieraz dałam się sprowokować. Przykre jest tylko to, że ktoś wykorzystuje nieszczęście drugiego człowieka do takich celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam, ja tez kilka tygodni temu byłam na imprezce i tancowałam na parkiecie:) Co prawda M. nie pozwolił mi szalec przy szybkich kawałkach ale troszke potanczyłam:)) no własnie jakie ciasto? Chyba wydaje mi sie że cos było o serniczku;)) mniam, mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w piątek Daria123 GRATULACJE🌻 ja nadal 2w1:D jutro jeszcze musze zaliczyć weselicho a w niedziele poprawiny..hihi a od jutra już zaczyna sie NASZ miesiąc dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve, podziwiam cie z tym weselem:) My mielismy zaproszenie na wesele ktore odbyło sie tydzień temu ale odpusciłam sobie. Może gdyby to było jeszcze tutaj na miejscu ale to trzeba było jechac ponad 700 km w jedna strone i bałam się. To życze udanej zabawy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve81 - zazdroszczę Ci z tym weseliskiem 🌼 My z moim M uwielbiamy takie imprezy.Może dzięki tańcom coś się u Ciebie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczyny!! Daria najlepsze zyczenia❤️❤️❤️ gratulcje dla męża w koncu napracował się chłop 9 m-cy temu i teraz) Pola40 z tymi mdłosciami po pisłku ja tak mam od kilku dni i nie wiem o co chodzi bo pawik nie pójdzie a mdli jak piernik Słuchajcie...dzisiaj cała noc rodziłam-oczywiście we snie ale sen był tak realistyczny że szokpamiętam chodziłam ze skurczami i parłam i moja połóżna przy mnie była notabene pamietam że obliczyła mi 10 euro za usługe(dlaczego euro?) a najlepsze o że przy porodzie był mój mąż i tu czar prysł bo on jak się w palca skaleczy to mdleje i do porodu by go koniami nie zaciągną...chyba łąpię już schizy jestem zmęczona tą ciążą i chiałabym juz miec z głowy Miłego dnia ciekawe która następna dzisiaj. trzymajacie się wszystkie dla wsyzstkich i każdej z osobna miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta76, mnie tez dopadaja takie sny. Czasami jest juz po, a czasami w trakcie i rano jestem tak zmeczona jakbym wcale nie spała :( Dzisiaj tez spałam na raty i czuje, że chyba jeszcze sie połoze i podrz\\emie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×