Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Czesc dziewczyny! Ja dalej walcze z przeziebieniem u majeczki, ma taki katar okropny wczoraj az poszła jej krew jak kichnela , dzisaj o 14 mam wizyte u lekarza ciekawe co mi powie , wrrr... Miska 26 masz kochana racje ze trzeba zglosic , bo oni tzn tacy nieuczciwi sprzedawcy tylko bazuja na takich co im sie nie chce zglaszac na Policje bo za male kwoty ! IRysku ja podaje esputicon no bo tak mi przpisala lekarka , wiec mysle ze spokojnie to mozesz malej podac , a moze cos zjadłas co jej zaszkodzilo i stad te bole ?! Vanillam a widzsz ja tez nie moglam uwierzyc jak mala z dnia na dzien stala sie zupelnie innym dzieckiem , az zaniepokojona tym jej spokojem dzionilam do pani doktor co sie dzieje czy aby wszystko w porzadku a ona najzwyczajniej powiedziala mi ze po prostu dziecku nic nie dolega i stad taka zmiana :)) Jesli chodzi o spanie moja Maja spi od 21. 30 do 5 czasem 6 rano to trwa juz 5 dni i marze zeby zostalo na dobre :))) Co do kleikow to asie nie wypowiadam ale mysle tak jak Miska ze to chyba jeszcze za wczesnie .. Pozdrawiam wszystkie szczesliwe mamuski :))) i cudowne bobasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysku - spokojnie możesz dać Esputicon, tak jak pisała mysza3. Nam też tak doradziła pani odrynator oddziału dziecięcego, więc chyba kompetentna osoba. Debridat podaję drugi tydzień, ale w sumie dopiero od włączenia tych kropelek nastąpiła ogromna poprawa. Od piątku cały czas gdzieś balowaliśmy, a wczoraj z kolei to my mieliśmy gości, także dom wygląda, jak po przejściu tornada. Lecę póki mały śpi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka_26 i Anja2525 dziękuje kochane za pamięć 👄 pozdrawiam wszystkie mamulki życze zdrowia dla dzieciaczków oby kolki poszły presz, przeziębienia znikneły Vanilam- zdrowia dla tatulka Elżwira- kłopotom Twoim daje kopa w tyłek kochane i wszystki śle buziaki 👄 my mamy małe zmartwienie rodzinne, stąd brak mojej aktywności na forum.musze się wyciszyć, ale jest ok nadal jestem ta samą poczusiowata, mięciutką jak kaczuszka katusią :> buzzzzzzzzzzzzzziale👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje za tak szybka odpowiedź 👄 justme 🌻 nie zauwazyłam na ulotce tego co napisałaś ale szczerze mówiąć w akcie rozpaczy i desperacji szukałam tylko interreakcji z innyni lekami na obu ulotkach nie czytająć całości. Przypomniałaś mi ze wwszystko nalezy czytać dokładnie a nie tylko \"po łebkach.\" Bużka dla Ciebie . mysza3 , vanilam 🌻 w takim razie kupie ten esputkon bo chyba jest bez recepty , przynajmniej w aptece internetowej. Esputikon to dimetikonu a infacol i espumisan simetikon. Nie wiem moze ma to znaczenie. Napiszcie mi jeszcze jak Wy podajecie ten esputikon tzn. ile razy dziennie i po ile kropli , w opisie w internecie znalazłam takie dawkowanie\" Dzieci do 12 miesięcy (kropla 4xdziennie)\". Czy właśnie tyle dajecie. Debridat nadal daje 2 x po 2,5 ml. Uciekam , mam taki bajzel w domu ze szok, ale najgorsze jest to ze od rana mysle o zblizającej sie godz. 17- tej kiedy pojawia sie kolka i juz sie tym stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysku debridat daje 3 X dziennie po 2 ml a esputkion 2 xpo 1 kropli, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza3 baaaardzo Ci dziękuje, duża bużka dla Ciebie i dzieciaczka. Jejki, dziewczyny jak dobrze ze jesteście i ze jest to forum :) Zaraz zadzwonie do męża zeby kupił te krople i dzis przed 17 chyba jeszcze zdąze podać jeden raz, choć wiem ze tak od razu moze nie zadziałać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc widzę, że nadal temat kolkowy jest tematem przewodnim. Bardzo Wam i Waszym dzieciaczkom tego współczuję. A u nas wszystko super - Michaś rośnie, jest zdrowy i wesoły. Ja coraz bardziej niewyspana, bo niestety w nocy budzi się co dwie trzy godziny. Na szczęście tylko zje, zrobi kupke i idzie spać. :) jesli któraś ma ochotę zobaczyć Michasia to tutaj jest jego kilka fotek http://peppetti.bloog.pl/gal,325333,index.html Idę teraz poczytać wcześniejsze wpisy, jak mi się uda to jeszcze coś napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) oooo rety dalej te kolki,współczuje wam dziewczyny mam nadzieje,że to już wszystko minie bo te dzieciaczki sie męczą,a pewnie kiedy kolki ustąpią to zaczną sie problemy z ząbkowaniem tak więc zawsze coś.A co do ząbkowania w jakim okresie sie zaczyna?moja niunia 5grudnia skończy 3miesiące a już strasznie sie zaczeła ślinić i pchać rączki do buzi ale mnie sie wydaje,że to zbyt wcześnie ale też nie jestem doświadczona więc może od was dowiem sie coś więcej?? peppetti-szkoda,że nie udało sie wkleić linka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzes wczoraj wieczorem i dzisiaj był bardzo niespokojny, bo nie mógł zrobić kupki. Jedna z dziewczyn na innym forum poradziła aby Maluszkowi podnieść nóżki łapiąc za uda i delikatnie poruszać na boki aby pracowała miednica i powinno pomóc i muszę Wam powiedzieć, że byłam pełna podziwu, bo po około 20-30 minutach Grzes szybciutko poradził sobie z ,,balastem,, teraz jest cichutki i spokojny Tak wiec próbujcie jak Wasz Maluszek ma taki problem. Współczuje Wszystkim które walcza z kolkami. U nas na szczeście było tylko kilka ataków i jest spokój. Pozdrawiam Wszystkie serdecznie i zdrówka zycz eWam i Maluszkom:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie 🌼 Przepraszam, ze sie nie odzywam, ale w zwazku z tym, ze poszlam na uzupelniajece mgr mam duzo pracy... wolne chwile pzred kompem spedzam na pisaniu prc zaliczeniowych. Mam nadzieje, ze wybaczycie... Moja mala ma bakterie w moczu dostaje antybiotyk,,, dlatego tak wczesniej wymiotowała... :( Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.. poza tym jest grzeczna .. przybiera na wadze bardzo ladnie wazy prawie 6500. Skonczyla wczoraj 3 miesiace... Kolek brak... :) Uwielbia kąpiele.. i ogolnie jest radosnym dzieckiem.. a nie placzliwym. I najważniejesze przesypia noce:D:D Hurrra ...;) W polowie 2 miesiąca spala w nocy 6 h z tym, ze pozno zasypiala, bo nawte ok północy... ale teraz to 8... a dzisiaj w nocy spala 9,5 godziny:D Zasneła o 21,00 i splałą do 6,30:) potem je i spi do 10.... :):) Pozdrawiam.. postaram sie nadrobic zaleglosci w czytaniu chociaz troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz Grzes przesypia 6 godz. w nocy i tez nie narzekam:) noc to podstawa aby w dzien móc normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha .. przypomnialo mi sie jeszcze, ze okres dostalam... jaka mala miala 2,5 miesiaca.. trwał on 2 tygodnie i był dosc obbfity.. A karmie tylko piesią. No i mala robi kupke co 3 dzien ostatnio.. a wczoraj 2 razy nawalila tyle,,, ze stary dziad by chyba wiecej nie zrobił.. ZAPACH BYŁ REWELACYJNY...:D A odnośnie ząbków.. to jak bylismy u lekarza w zeszlym tyg pokazywalam P. dooktor w \"niby \" zabki bo tak stwierdzilismy z lekarzem ze to zabki... jeden na gorze drugi na dole.. ale od 3 dni nie ma sladu.. nie wiem co to było.. Mala pcha paluszki do buzi.. gryzie wszystko..pieluchy..paluchy..i slini sie... Hmm.. czyzby cos je wessało?? Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja pola... 6 odzin to tez duzo.. czlowiek moze w koncu wypoczac ...:) Pamietam jak jeszcze niedawno kolezanka mi opowiadala, ze jej 7-miesieczny synek pzresypia 12 godzin... Wydawało mi sie to tak nierealne... i tak odległe... hehs...na sczzescie wszystko zmierza ku lepszemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisniowa czytając co napisałaś, narobiłam sobie nadziei, że moja niunia tez niedługo będzie przesypiała noc. W weekend już miałam tego przedsmak- spała non stop 5 godz:) Rewelacja, wyspałam się. Kupiłyście nawilżacz powietrza? Ja sie zastanawiam, bo sucho mam w mieszkaniu. Bo chyba lepszy nawilżacz niż wieszanie mokrej pieluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie!!!!! U nas tez sie zaczyna pojwaiac atak na pięsć szczególnie ulubiona prawa. ale u nas to chyba nie ząbki bo Kacperek w sobote skończył 10tyg. jeśli chodzi o kaszki i kleiki to wszystko wprowadza sie po 4misiącu inaczej mówiac od 5misiaca. bo po 4 i od 5 to to samo. U nas ze spaniem tez nieżle w nocy buzi sie tak o 3 ale o 6 góra 6.30 jesteśmy wyspani. nie pamietam która karmi jak ale jesli karmicie sztucznie i macie problem z Kolka to ja polecam NUTRANIGEN u Kacperka sprawdził sie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U nas wszystko jest po staremu. Kolek nie było i jak na razie nie ma. Mała zasypia 20-21 i śpi do 6-7. Jestem w szoku że mam takie dziecko. Od początku żadnych problemów. Również pakuje rączki do buzi i strasznie się ślini. 13 grudnia skończy 3 miesiące. Może to jakiś sygnał przed ząbkowaniem? Zaczęłam trochę plamić i nie wiem czy można to nazwać okresem. Plamię tylko na wieczór jak robię siusiu i potem znów czyściutko. miśka26 KRÓWKA rewelacja. Szkoda tylko że nie potrafiłam się oprzeć i musiałam się napchać nią a potem moją małą pobolewał wieczorem brzuszek. Na drugi dzień znów pojadłam ale mała już była grzeczna. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Dawno sie nie odzywalam, ale niestety maly przestal ciagnac piers i musze sciagac pokarm laktatorem co 3 godziny i jestem troche zajeta. Ale tak poza tym wszystko jest ok. Dziewczyny , ile Wasze dzieci zjadaja ml na dobe i co ile godzin je karmicie. I czy wiecie jaki jest optymalny czas karmienia piersia.? Bo ja bym chciala karmic swoim mleczkiem jak najdluzej ale juz nie daje rady z tym sciaganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea, optymalny czas karmienia piersią to rok, ale tak naprawdę podobno najważniejsze jest pierwszych sześć miesięcy. Nie sugeruj się ilością mleka ściągniętego, bo jest go zawsze mniej, niż Maluszek byłby w stanie ściągnąć sam. Kurczę, moze próbuj przystawiać go jak najczęściej, do skutku? Bo szkoda byłoby zaprzestać, skoro do tej pory szło Wam dobrze? trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) widze dziewczyny,że nie tylko ja zastanawiam sie nad ząbowaniem bo wiele naszych dzieciaczków pcha już łapki do buzi i sie bardzo ślini.Mnie sie wydaje,że moją niunie zaczyna brać bo nawet przez sen marudzi,zaczyna jęczeć ja sie zrywam a tu ona śpi dalej więc jakaś przyczyna musi być.Narazie uciekam bo czekam na koleżanke,która zaraz przyjdzie na kawke i ploteczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbkowanie
małe dzieci sie ślinią bo mają nieproporcjionalne języki do buźki, sa poprostu za długie..............wiec nie koniecznie to zabki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziąsła mogą swędzieć nawet miesiąc, półtora przed pojawieniem się ząbków.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wpadłam tylko żeby się przywitać. U mnie bez zmian. Noce wciąż nieprzespane, bo mała domaga się cyca 2 -3 razy w ciągu nocy. Za to w dzień jest super grzeczna. Uwielbia kąpiele zwłaszcza jak kąpie ją tata (niestety to tylko na weekendy). Podobnie jak wasze dzieci ślini się i pcha piąstkę do buzi. Tylko że ona od początku nie chciała smoczka, a zadowalała się właśnie piąstką. Tak więc to chyba nie ząbki. Muszę jednak powiedzieć że moja pierwsza córka dostała ząbka na początku 4 miesiąca. Jeśli chodzi o kupki, to już nad nimi zapanowałyśmy. Zaczęłam pić kupny sok jabłkowy, który rozcieńczałam niegazowaną wodą mineralną (1:1). Efekt właściwie natychmiastowy. Przedtem robiła co 2-3 dni a teraz codziennie 1 albo 2. Ulga dla nas obu. Dziewczyny jeśli chodzi o dietę, to ja nie jadam już tylko śledzi marynowanych, ogórków konserwowych i kapusty. Poza tym wcinam wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×