Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Moja Natalka ma chyba początki kataru.I tak jak u większości z Was namietnie pcha paluszki i piąstki do buzi, slini sie niemiłosiernie. Chciałam ja nauczyć ssac smoczek bo boję się żeby nie ssała któregoś palca, ale jak do tej pory nie udało się. Kupiłam już 4 różne smoczki i bez skutku. Ona szału dostaje jak próbuję jej włożyć do buźki. Może macie jakis posób żeby zecgciała. mysza3- napisz prosze jak twoja Majeczka i co lekarz zalecił. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pewnie się powtarzam ale gdy czytam o kupkach i o nocnym spaniu to skręca mnie z zazdrości Michał nadal robi kilka kupek dziennie a najdłuższa \'nocna\' przerwa między karmieniami to 4 godz - od 20 do 24 czyli dla mnie to żadna przerwa odnośnie ślinienia się to mój synek ma tak samo Ale to nie koniecznie muszą być ząbki Bo w wieku 2-3 miesięcy zaczynają bardziej intensywnie pracować śliniawki a maluszek nie potrafi jeszcze dobrze połykac w pozycji innej od leżącej i ta ślina cały czas kapie Wczoraj podałam linka do zdjęć michalka Ale nie wiem czemu podczas wklejania robiła się spacja Jeśli macie ochotę zobaczyć jak Michaś rośnie to zajrzyjcie na mojego bloga - link w stopce. tam w galerii Moje szczęścia jest kilka nowych fotek Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja - ogromne dzieki 👄 kochane kobietki ja was coedziennie czytuje, nie pisze, bo nie chce głupoty paplać. jestem wwystarczy ze nieznośna w domku to na forum wole juz byc jak aniołek :> i milczeć 👄 pozdrawiam Was wszystkir serdecznie i Wasze dzieciaczki życze wszystkim mamusiom i ich dzieciaczkom duzo zdrowia ps. ostatnio tak sobie pomyslałam, ze na naszym forum nie było ani jednej ciązy mnogiej hahahaaah wiem mam chore przemyslenia pozdrawiam 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wutajcie kochane Mamusie:) Znaczy się, ze piastki w obrotach u wszystkich naszych maluszków:)) Peppetti, śliczne Twoje Szkrabki:))) Katusia, Nie było chyba Twojego wpisu, przy którym bym sie choc nie usmiechnęła:)) Rozbrajasz mnie, jesteś radosna duszyczka naszego topiku. Jak Cie nie ma, to juz sie zastanawiam co się dzieje. Moje szczeście śpi, obiad się gotuje, a ja korzystam z chwili i zagladam. Buziaki dla Wszystkich i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. dzis moja Basia konczy 2 miesiace z tej okazji mama swietuje. kupilam sobie slodycze i zaraz po obiedzie bedzie uczta:) a popoludniu zrobie wafelki- tak za mmna chodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!! ksemma wrześniówka2007 Dee*** dzisiaj wasze dzieciaczki maja urodzinki takie 2 miesięczne, więc wszystkiego naj naj naj naj! 👄 pola40- kochana ciesze się, ze mogę komuś sprawić choć odrobinkę przyjemniści i uśmieszku na buziulce. jestem takim małym klaunem, choć czasem robie się stra pesymistka, ale musze z tym walczyc, bo lubie być mięciutka jak kaczuszka :> Anja2525 i Miska_26 no chyba nie podjadacie same krówki?????????????????????????????? pozdrawiam wszystkie mamulki i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Alez okropna ta pogoda ja zaraz mam jechac do Tesco po pieluchy tak mi sie nie chce brrrrr.. Syska dzieki , ze pytasz o Maje ! :) Byłysmy wczoraj u lekarza no i mala jest dalej przeziebiona , katar ma jak diabli taki gesty ! Pani doktor przepisała nam Deflegamine, Maja ma brac 8 kropli 2 x dziennie przez 3 dni, Cebion 5 kropli x dziennie i do tego do noska na watke Nasivin i Euphorbium po kropli 2 x dziennie !] Mam nadzieje , ze jej przejdzie chociaz ja teraz chora a i maz tez kaszle i smarka i tak w kolo macieju !] Na szczescie oskrzela sa czyste ! Katusia Ty nigdzie nie uciekaj tylko pisz tu na forum , przynajmniej jest wesoło !:) Moja mała tez sie bardzo slini przynajmniej od 3 tyg a teraz zauwazylam ze caly czas łapki wpycha do buzki a jak ja dzisiaj karmilam to ja smoczkiem drapalam po dziaselkach to taka byla szczesliwa ze hoho ! Mojego kuzyna dziecko mialao 3 miesiace i juz mu zeby wyszly wiec kto wie :) a słyszalam tez o przypadkach ze dzieci rodza sie juz z zabkami .. Zadzroszcze tym mamuskom , ktore wszystko wcinaja :(( Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza3- kochana każdej z Was tuttaj brakuje jak znikacie gdzieś nie tylko mnie. forum bez kazdej z Was jest puste. dzięki za słowa uznania. duzo zdrowia dla Majusi i buziaki od Katusi. teraz lece do kuby z cycem bo własnie mruczy, a ja jestem po kanapkach, zupie wiec i mleka mam sporo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane po cyccu znowu były kanapki, potem 4 pierogi fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu zaraz zwymiotuje, jestem OKROPNA ble ble ble WCZORAJ BYŁY SLEDZIE, PO NICH ROSÓŁ ,A potem do nocy batony jeju dobrze ze Kubusiowi nic nie jest jestem monotematyczna ale ja TYJE HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane po cyccu znowu były kanapki, potem 4 pierogi fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu zaraz zwymiotuje, jestem OKROPNA ble ble ble WCZORAJ BYŁY SLEDZIE, PO NICH ROSÓŁ ,A potem do nocy batony jeju dobrze ze Kubusiowi nic nie jest jestem monotematyczna ale ja TYJE HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. czy któras stosuje zel poporodowy MUSTELA? zastanawiam sie nad zakupem i ciekawa jestem czy działa prosze napiszcie. i dziekuje za wszystkie odpowiedzi na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas wszytko OK, mleczka sporo (niestety dalej odciągamy). Jesteśmy z niunią same bo mój ślubny ma trzydniowe szkolenie :( Ostatnio mała wdzięczy się do kolorowych segregatorów, śmieje się i zagaduje, nawet telewizor nie ma takiego poważania!! ;) A dziś po umyciu włosów paradowałam w ręczniku na głowie i Wiki strasznie się to spodobało, co na mnie spojrzała to się śmiała. Zobaczcie jakie cudo znalazły kobitki z innego forum, tylko że to już dla starszych dzieci: http://toysrus.exemplum.com/demos/hasbro/butterscotch_pony/demo.htm Kosztuje \"jedyne\" 1400zł... Gili-gili w stópkę dla wszystkich dwumiesięczniątek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. moja niunia dostaje zastrzyki:O 2x dziennie:( mam nadzieje, ze pomogą ...jest bardzo dzielna.. Zasnełą wczoraj po 20 i spała do 6:) (10 godzin) nastepnie najadla sie i spała do 9.10:) Z ukochanym wszystko wraca do normy.. juz nawet śpimy w jednym łóżku.. i jest tam bardzo fajnie.. Czyżby wszystko wracało do normy?? A jak malą zaczniemy dokarmiać to chyba bede w/niebowzięta:) Zycie jeST PIEKNE... Pozdrawiam Was cieploucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowki nie maja czasu
ale zwiazane jesteście ze sobą, aż miło popatrzeć zabrakło kilku osób na waszym topiku i już 3 dni ta sama strona haha dobre rada do tych piszacych, załóżcie sobie swój topik, to bedzie wam przyjemniej i milej i nikt nie bedzie robil sztucznego tłumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowki nie maja czasu
bede tak milosierna i rozpoczne wam nowa strone a co mi szkodzi, ja jestem pazdziernikówka i jakos mam ogrom czaasu, trzeba umiec sie zorganizowwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowki nie maja czasu
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . daleko jeszcze? . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowki nie maja czasu
. . . . . . . . . . . . . . . . . jak widac KONCA NIE WIDAĆ. . . . . . . . . . . .. . .. . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowki nie maja czasu
. . . . . . . . . . . . . . .. .. .. . . . . . .. .. . . . . . . . . . . . . .. . .Z TEGO WINIOSEK, ZE JESZCZE 3 DNI BYSCIE MUSIALY PRODUKOWAC by weszla nastepna strona. . . . . . . . . . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowki nie maja czasu
ojojoj jojooj lalallaaaaa topik wrzesien dzis powerra ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowki nie maja czasu
ojojoj jojooj lalallaaaaa topik wrzesien dzis powerra ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowki nie maja czasu
ojojoj jojooj lalallaaaaa topik wrzesien dzis powerra ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowki nie maja czasu
ojojoj jojooj lalallaaaaa topik wrzesien dzis powerra ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wrześniówki nie mają czasu\" - Twoja błyskotliwość mnie powala. Masz chyba problem z orientacją w czasie, bo każdego dnia zagląda kilka osób, a Ty podobno od trzech dni nikogo tu nie widziałaś. A tak a propo współczuję Twojemu dziecku, skoro cały swój czas poświęcasz na ślęczenie przy komputerze. No ale są kobiety, które nie mają podejścia do dzieci. Najlepiej niech zajmą się same. Kurcze dziewczyny napisałam się i mi wcięło. Coś wszystko ostatnio pada - kafeteria, nasza-klasa. Korzystam, że mały śpi. Ostatnio całe dnie z nim spędzam, bo potrzebuje coraz więcej mojej uwagi. Myślę, że u Was jest podobnie. Szymon uwielbia się ze mną bawić i wygłupiać. Smieje się wtedy niesamowicie i gaworzy bez końca. No a tatuś cieszy się, bo jak wraca z pracy, to synek jak go zobaczy, to jest niesamowita radość. A co planujecie kupić waszym pociechom na mikołajki lub pod choinkę. Ja wczoraj kupiłam małemu strój na wigilię: http://www.allegro.pl/item275145238_sw_mikolaj_gratis.html A pod choinkę planujemy zakup tego: http://www.allegro.pl/item271090800_fisher_price_pozytywka_aquarium_ocean_wonders_.html Obejrzyjcie sobie demo - te melodyjki są cudowne. W ogóle mam problem z pomysłami na prezenty w tym roku. Dobra zmykam, bo obowiązki czekają. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wrześniowe Mamusie!!! Nie wiem czy któraś z Was mnie jeszcze pamięta bo strasznie dlugo mnie nie bylo, a pisalam sporadycznie, bylo to spowodowane brakiem internetu. Teraz chcialabym sie na nowo do Was przylaczyc bo mam juz na stale neta takze bede sie starala w kazdej wolnej chwili pisac do Was. Czytalam, ze Wasze Malenstwa sie duzo slinia i pchaja raczki do buzi otoz moja mala tez tak robi, bylam z nia ostatnio u lekarza i okazuje sie ze dziaselka ma rozpulchnionie i powoli jej zabki wychodza. Ja karmie caly czas piersia i w sumie nic innego jej nie podaje, mala ladnie przybiera na wadze. Niedlugo czeka nas drugie szczepienie. Zazdroszcze tym mamusia, ktorych dzieciatka tak ladnie spia, moja coreczka budzi sie co godzinke w nocy na jedzonko, dopiero nad ranem zasypia na 2-3 h no a reszta dnia tak po 20 minut przespia. Narazie to tle wpadne do Was pozniej, bo teraz musze robic obiadek i zajac sie straszym synkiem:) Pozdrawiam Was i malenstwa cieplucho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego Kochaniutkie:))))) Shira 23, pamiętam:)) Pisz, pisz, :)) Buziaki dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Vanilam - choć nie cierpię koloru pomarańczowego muszę wytłumaczyć zachowanie naszej pomarańczki. Dziś była awaria na kafe i \"zniknęły\" wszsytkie wpisy z topików od 26 -go. Pomarańczka nie wiedziała o tym i stąd te jej złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shira23-witaj 👄 kochane kobietki ja przepraszam ze jestem taka oszczedna w pisaniu, ale kazdego dnia coś!!!!!!!!!!!!!!!! dziś wkońcu miałam usg bioderek Kubusia, czekłam na nie 2h , mysałam ze lekarza to rozezwe, bo w szpitalu przeciągi, kręca się chorzy ludzie, a tu kuba kupa, siku i chce cyca okropność teraz mam 23 stycznia kontrole i chyba basta jak trochę się ogarne to coś napisze bzuaki i zdrowia dla mamulek i ich dzieciaczków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita_na_pal_nabita
wow to jest ich kilka co rodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc kochane widze ze tu jakies pazdziernikowe wirusy nie maja u siebie kolezanek i wypisuja glupoty u nas :/ ..kretynizm... Pare dni mnie tu nie bylo,ale wiecie jak jest,nie zawsze mamy czas wejsc na forum. Natanielowi juz troszke schodzi przepuklina i kupki normalnie robi :) tylko teraz ma strasznie zaropiale oczko i nie wiem czy przecieranie rumiankiem wystarczy,jak mu do jutra nie zejdzie to chyba znowu do lekarza skocze-lepiej dmuchac na zimne. Uciekam sie z malym polozyc,nakarmic i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×