Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie Mam w koncu internet w domu wiec nadrabiam zaległości,chociaz czasu brak.Od dwóch tygodni pracuje na razie na pol etatu ale zasze to cos.Troche sie oderwe no i mam kontakt z ludzmi;-)Z małym zostaje moja mama.Świetnie daje sobie z nim rade,nauczyła go w 3dni sikac i wołac na nocnik.Jestesmy po szczepieniu, w 1 dzien noga mu spuchła i był bardzo rozdrażniony.Bylism równiez u dentysty ale niestety Szymek nie chcial otworzyc buzi,wiec musimy jeszcze troche poczekac;-) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak Was czytam, to mi się odechciewa czytać :( :( Po prostu nie mogę. i już!!! Wy tu rzucacie takimi liczbami, które dla mnie są jak kosmos. Mój Misiek waży 10 kg. I to zupełnie od niedawna. A ile radości mi to dało, że nareszcie na wadze pokazało dychę. Ale teraz to już tylko ryczeć mi się chce. Wszystkie panny duuużo większe od niego. Co z niego wyrośnie??????????????? Dobrze, że chociaż wzrostem nie odbiega od reszty. Przez te róznice w centylach miedzy wzrostem a wagą, mam ogromne problemy z kupieniem mu jakichkolwiek spodni. Wszystkie które są dobre na długość to rozmiar 86, ale tak prawdę mówiąc to weszłyby tam dwa takie Michały. Ostatnio na allegro przeglądałam aukcje i znalazłam portki, które są na niego dobre w pasie - zazwyczaj w kategorii 68 cm!!! Tylko wtedy one są do kolan. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołegjg to chyba czeski błąd z tym wzrostem. 68 to chyba na 9 mies. jutro zmierze moją Kaję tak z ciekawości. ale chyba z 80 będzie, może i więcej Moja Kajka w chwilach złości kładzie się na podłodze i wali nogami, albo próbuje stawać na głowie. złośnica mała. a smoczek niedawno chciałam odstawić a skończyło się na zakupie 2 nowych. przez tą OSPĘ tak sie przywiązała do monia że będzie ciężo odstawić. próbowałam już odcinać końcówkę i dziurki robić ale ryk jest do spania straszny. jak będę miała urlop to spróbuję wtedy. bo mojej mamy to mi szkoda. pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , dziś smutna niedziela. Za oknem szaro i buro, deszczyk siąpi a w domu cicho. Mam mały szpital w sypialni - mąż leży z wirusem a Baśka chyba od niego podłapała :-(. Cicho bo oboje śpią. A miał to być nasz rodzinny weekend :-( Aneteczka, oczywiście masz rację, zamieniłam cyfry miejscami Powinno być 86cm. Dzięki za czujność🌻 Pepetti - nie łam się! Każdy ma swoje wzloty i upadki. Misiek teraz jest malutki a za kilka lat okaże się , że wyrośnie z niego chłop jak dąb :-). Gochasia - fajnie, że pracujesz. Gratulacje dla mamusi za szybką naukę. Też bym tak chciała!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas też cały dzień padało i było szaro, ale wieczorem zaczął sypać śnieg i już wszystko za oknem jest białe. Jutro zabiorę Domiśkę na sanki, ciekawe jak długo usiedzi na sankach ? Poza tym mała szaleje w domu na całego - ma teraz nowe ulubione zajęcie. Kładzie pieska spać, przykrywa go poduszką i mówi \"ny-ny\" \"aaaaaaaa\", po czym rzuca pieskiem o podlągę i krzyczy \"baaaam\". I tak kilkanaście razy :) poza tym wozi pieska autkiem, daje mu pić z butelki i huśta go na huśtawce. Aniołekjg - oj biedna Basia i Twój mąż. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Aneteczka1976 - u nas jest tak samo, Domisia potrafi w złości położyć się na podłodze i wyyyyyć. Ale teraz mam na nią sposób, bez słowa podnoszę ją z podłogi i wkładam do łóżeczka. Od razu mała przestaje płakać. A od jutra zaczynam walkę z ssaniem kciuka. Muszę tylko kupić w aptece płyn przeciwko obgryzaniu paznokci. Peppetti - jeśli Michałek prawidłowo się rozwija i nie choruje to nie martw się niską wagą. Jeszcze zdąży nabrać ciałka na czas ;) Gochasia - gratuluję nowej umiejętności Szymka - szybko mu poszło z nauką sikania na nocnik Syska 🌻 Grako96 - wieeeelkaaaa kobietka z Twojej Wiki :) Fabia22 - Twoja Amelka jest słodka jak cukiereczek :) Ewciau 🌻 A oto co wyrosło z mojego maleństwa :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5ea7758165ea030.html Pi i Sigma z Matplanety :D (nie wiem, czy jeszcze pamiętacie ten program ;) ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31a6ec1747814f51.html nieudolne próby uczesania Domisi - niestety wszystkie spinki, gumki ściąga i musieliśmy jej obciąć grzywkę, bo włosy wchodziły jej do oczu. Ale tak się przy tym wierciła i protestowała, że bardziej krzywej i nierównej grzywki to w życiu nie widziałam i teraz muszę jej włoski zaczesywać na bok http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7113d3be5dafff8a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35b2108f19e74230.html a tu już z tą obciętą grzywką - sprytnie zaczesaną na bok ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4915dd68b07e1711.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć długo mnie nie było ale to raczej z lenistwa :) dzieciaczki na fotkach przesłodkie :)) niżej mój skunksik naskrobałyście dużo :) - u nas szczepień koniec teraz dopiero w wieku 4-5 lat jak pójdzie do szkoły - zębów 9 + 3 właśnie wychodzące - ma około 88cm i waży 16kg - używamy pampersów majtek roz 5 ( z tańszych mam dostęp tylko do tescowskich i lidlowskich ale są badziewne strasznie) - zużywam 3 pampersy dziennie - ewciau mój wypija raz dziennie 210ml - Peppetti ON WYROŚNIE nawet nie zauważysz kiedy :) - aniolekjg buziaczki dla Baśki niech zdrowieje no i na koniec mój Bartek kilka fotek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/363c041387585e2f.html -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zdjęcia super, dzieciaczki rosną i sa rozkoszne. gochasia - oj to skuteczna ta Twoja mama, albo Szymus taki pojętny :) Peppetti - są takie dziaciaki jak Twój Michał. Świetnie się rozwijają i nie maja żadnych braków. jeszcze troche i wszystko sie wyrówna 🌻 Aneteczka - u mnie tez złość objawia sie rzutem na glebę. Jeszcze troche i wyślę natalkę do \"You can dance\", tam był taki Gleba co wygrał program rzutami na glebę ;) Aniołekjg - dużo zdrówka dla dzieci :p 🌻 tofikowa - jak przeczytałam twój wpis to myślałąm, że Domisia zabawia sie tak z żywym pieskiem ;) Ale na zdjęciach widze że to szczeniaczek uczniaczek. Natalka też z takim szaleje. A bajkę Pi i Sigma to oczywiście pamietam i mam takie same skojarzenia jak ubiore moje dzieci na zimowo. niunia - no piekna waga 16 kg 🌻 Pozdrowienia i całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja psiapsiolka wlsanie urodzila dziewczynke 3500,55dluga:-) znow mnie naszlo na sentymenty wiec nie zanudzam i ide pomeczyc M ale dodam,ze u nas po staremu,Miska chodzi i wywraca rozwala wyciaga drze itd wszystko na co ma ochote i terrorystka jest maksymalna! jak starszy wraca ze szkoly i odrabia lekcje to ona KONIECZNIE musi siedziec na jego fotelu i przy biurku rowniez CZYTAC koszmar ale i przekomiczne zarazem dalej viva w roli glownej,zadne bajki tylko viva !! moze jakas madonna mi rosnie?🌼 poogladalam zdjecia i przepiekne dzieciaczki ,takie juz \"dorosle\"a nie niemowlece buzki fabia ten plaszczyk jest swietny hehe mala dama! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja tylko na chwile. Ewciau mój mały tez tylko viva i nic go nie interesuje no moze jeszcze reklamy,ale zadna bajka go nie rusza;-) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę że te dzieciaki maja podobne zainteresowania. ja co prawda nie kupuję Vivy, ale Twój styl cieszy się niezmiernym powodzeniem. Cos mało piszecie dziewczyny. Gdzie te co sie tak mało odzywają? Aneta76 - gdzie się podziewasz? jak sie czujesz i w ogóle jak ci się pukładało to wszystko. Odezwij się! Pozdrawiam was cieplutko. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syska viva program muzyczny:-) gazety swoja droga,obojetnie jakie tytuly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domisia znowu dzisiaj miała bliskie spotkanie z drzwiami :( a dokładnie z z kantem drzwi :( biegła, potknęła się i łuuuup w drzwi :( oczywiście czoło sine z małym krwiakiem :( próbowałam do czoła przyłożyć coś zimnego i najzimniejsze co miałam pod ręką to zamrożony kawałek mięsa w folii. Trochę to idiotycznie wyglądało, Domiśka wrzeszczy, ja płaczę i próbuję przy tym robić jej kompres z zamrożonego schabu :o czy Wasze dzieci też są takie poobijane i całe w sińcach i guzach ? Czuję się jak wyrodna matka, że nie potrafię nawet przypilnować dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale tu pustki!!!! Dziewczyny bierzcie sie za pisanie bo topik umrze. U nas po staremu mały dalej terroryzuje cała rodzinke;-)Bylismy w sobote i w niedziele na basenie,ale byla frajda maly nie chcial isc do domu.Z nowych słowek mówi nienia-do widzenia i kacie-kapcie.U nas tak zasypało ze masakra.Uciekam bo sie przebudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gochasia u nas rowniez sniegu,ze masakra!!!tylko na sankach dajemy rade wychodzic na spacery slowek malutko ale sie nie martwie jeszczeQ bo starszy zaczal mowic po2urodzinach wiec to chba rodzinne:-) pozdrawiammmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Chyba wszystkie Was zawiało............ U nas też śniegu po pas:-) W temacie Basi niewiele nowego. Znów podłapała przeziębienie( Tym razem ode mnie) i znów koczujemy w domku. Co za pech... a taka piękna pogoda za oknem i słoneczko się do nas śmieje. buźki dla wszystkich wrześnióweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Chyba wszystkie Was zawiało............ U nas też śniegu po pas:-) W temacie Basi niewiele nowego. Znów podłapała przeziębienie( Tym razem ode mnie) i znów koczujemy w domku. Co za pech... a taka piękna pogoda za oknem i słoneczko się do nas śmieje. buźki dla wszystkich wrześnióweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, a ja miałam fatalna noc z natalką. Wisi mi na cycku, budzi sie co pół godziny, masakra. A o 6.00 muszę wstawac do pracy i mam wszystkiego dość. jak Wasze dzieciaki śpią? Kiedy ona wreszcie prześpi całą noc :( Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry sklep
z artykułami dla dzieci www.ebibi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wiosna radosna :) piękne słoneczko i +14stopni :)) syska mój skarbek śpi od 21 - 8 rano - przesypia całe noce odkąd miesiąc temu odstawiłam od cyca - czuję się wreszcie pełna energii i WYSPANA :) no i dołączam Bartka mojego do vivy - rusza dupcią aż miło popatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wreszcie nowa stronka. Cóż, my nie mamy kablówki więc Viva odpada za to przebojem są wszelkie reklamy. Bajeczki jej nie interesują ale jak tylko leci reklama to Basi nie ma .Świat wokół może się zawalić a ona na nic nie reaguje dopóki reklamy się nie skończą. Syska odkąd wprowadziłam Basi sztuczne mleko skończyły się nieprzespane noce. Może też tak spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak na prawde nie wiem co to nieprzespane noce:-) tzn ze starszym wiedzialam ale z Miska nieee,nie liczac kataru oczywiscie bo wtedy az dziwne by bylo zeby spala🌼 juz chyba taka natura mojego dziecka hehehe ,oczywiscie wybudza sie w nocy ale ogolnie szybko zasypia i nie ma mowy o nieprzespanych nocach ludzie!!!!ile u mnie sniegu!!!!toniemy w sniegu,na parkingu nie widac doslownie zadnego auta!!wszystko przykryte tak wielka warstwa sniegu,ze masakra!chyba nawet sanki mi w tym sniegu utonom:-) moja psiapsiolka co nie dawno urodzila niestety musiala zostac w szpitalu bo okazalo sie .ze mala ma zapalenie pluc,koszmar i teraz 10 dni antybiotyk.jestem niepocieszona bo chcialam zobaczyc kruszynke :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas ciągle pada śnieg i pada i pada .... i już jest tyle śniegu, że Domiśka ma go pod pachy. Chodniki są kiepsko odśnieżone i teraz mała nie chce chodzić na spacerach, od razu klap na pupę i koniec biegania :( albo muszę ją nosić (bo inaczej do sklepu nie dotrę w miarę szybko) albo Domiśka kuca lub siada i grzebie w śniegu. A ile się przy tym naje śniegu :o dzisiaj wcinała śnieg na dwie ręce :o i nie przetłumaczy się jej, że śniegu nie wolno jeść :o i muszę jeszcze się pochwalić - dzisiaj zauważyłam dwie dolne czwórki !!! Mała ma już 12 zębów (no prawie, bo te czwórki ledwo się przebiły ;) ) Gochasia 🌻 Ewciau 🌻 Aniolekjg 🌻 słodziutka dziewczynka z Twojej Basi :) i widzę, że sama je ! Domisi nie potrafię nauczyć jedzenia łyżką, potrafi tylko jeść paluchami :o i to tylko jak ma dobry dzień :o Syska 🌻 Domiśka śpi coraz lepiej :) zasypia ok. 21.30-22.00 i śpi tak do 7.00-7.30. Z reguły nad ranem jest jedna pobudka ok. 5.00, czasem biorę ją do łóżka i śpimy sobie razem :) a czasem odstawiam ją z powrotem do łóżeczka. Sporadycznie zdarza się,że mała płacze przez sen, ale teraz nie wybudza się przy tym, krzyknie parę razy, czasem coś pogada przez sen i śpi dalej. Jednak kiedy coś wydarzy się w ciągu dnia (np. bardzo emocjonujące odwiedziny kuzynostwa :D lub wypadek - przedwczoraj Domiśka przytrzasnęła sobie palce drzwiami, myślałam, że zmiażdżyła sobie trzy palce :( ) to potem budzi się z płaczem kilka razy w ciągu nocy. ***niunia*** 🌻 WOOOW !!!! 14 st. C !!! Zazdroszczę Ci tej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jesteśmy własnie po szczepieniu kurdeczka i gorączkuje teraz mi Kubala3 waży ponad 12 kg, nie dał się dobrze zważyć, bo wiec nie wiem czy 12,400 czy 12,600 nie istotne. Ważne że rośnie. 87 cm na szybko mierzone:> ja teraz mam okres sprawozdawczy w pracy wi.ec nie mam czasu na nic, dlatego czytam ale nie pisze:> kuba nie przesypia mi całych nocy od urodzenia, wiec chodze bardzo pijana do pracy kochane kobietki mnie juz pobiera na 2 dziecko, ale jeszcze roczek musze poczekac, bo dopiero zminiłam prace. kochane wrzesniówki całuski:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofkowa
Katusia - Domiśka też gorączkowała po szczepieniu - przez 2 dni miała temperaturę 38-38,5 st. C a co do nocy to zapomniałam napisać, że Domisia kiepsko śpi przy dużych zmianach pogodowych. Jest jak barometr, gdy zmienia się ciśnienie to często budzi się w nocy, nawet nie płacze, tylko nie może zasnąć. Leży z nami w łóżku czasem godzinę, czasem dwie, coś sobie opowiada lub ssie palucha, ale za spanie to się nawet nie bierze. I co zabawniejsze, w czasie pełni księżyca mała też ma niespokojny sen, kręci się, wierci w łóżeczku, postękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a ja dzis tylko chwile, ale z ogromną prośbą jesli nie macie konkretnego pomyslu co zrobic z 1% swojego podatku to prosze podarujcie ten podatek malej dziewczynce. Obecnie ma 4 miesiace Walczy z nowotworem wątroby - jest juz po operacji - wycieli jej ogromnego guza, ma przerzuty. Obecnie jest na chemioterapii. Leczenie kosztuje kosmiczne pieniadze. Kazde pieniadze sa na wage zlota. I co wazne - Jej mama, a zarazem Ona, są mi bardzo bliskie. Bede Wam wdzieczna jesli przekazecie tez to swoim znajomym. a tu http://www.dzieciom.pl/6996 numer konta fundacji na które można wpłacać dodatkowe pieniądze. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki:) chcialam sie pochwalic,ze nosze juz pod serduszkiem malenka kruszynke o,ktora wystaralismy sie w drugim cyklu staran i jestesmy przeszczesliwi:) juz czulam ,ze bardzo chce drugiego dzidziusia i maz rowniez tak wiec od slow do czynow jestem w ciazy i mam termin na 1listopad tak wiec jestem na poczatku tej pieknej drogi:) troszke sie boje poczatkow z dwojka no ale musze dac rady!!! nie ma innej mozliwosci:) w przyszlosci chcemy trzecie malenstwo tak wiec trzeba dzialac:) do lekarza ide dopiero za miesiac a poki co czuje sie swietnie tyle,ze senna i zmeczona chodze na drzemki z natankiem trzymajcie kciuki za nas bysmy w zdrowiu wytrwali do konca pozdrawiam wszystkie mamusie i ich skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×