Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwna babka ze mnie

Proszę o odpowiedź, ważna dla mnie sprawa, nawet życiowa

Polecane posty

Gość dziwna babka ze mnie

Witam!!! Prawdopodobnie dzisiaj miałam owulację (dość niespodziewaną, bo powinna wystąpić 4 stycznia). Wczoraj w nocy kochałam się z mężem bez zabezp. Czy jeśli dziś rano wystąpiła owulacja, a my kochaliśmy się ok. godz 24.00, to jest duże prawdopodobieństwo ciaży?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
kochana trudno powiedziec pamietaj ze plemniki zamiast dojda trwa to 72h czyli 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna babka ze mnie
Dzięki:):):):) pzredwczoraj też się kochaliśmy, więc kto wie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
a ile tak w ogole trwa u ciebie owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - plemniki nie ida ok 3dni ale ZYJA tyle, ehhhh i te pytanie ile trwa owulacja... owulacja jest jednorazowa natomiast okres plodny trwa kilka dni.... dziwna babka - jesli sie kochaliscie tuz przed owu to jest szansa ze zostaniesz mama chlopczyka, ponoc taki termin poczecia sprzyja plci meskiej (plemniki sa szybsze) natomiast jesli owu wystapi ciut pozniej (czyli za jakis dzien czy dwa) to wtedy jest szansa na dziewczynke. a po czym stwierdizlas ze mialas owulacje? jakies odczuacia na to wskazuja konkretne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna babka ze mnie
Dzięki za odpowiedzi::):):):) Aneczko moje odczucia związane są głownie z obserwacją śluzu, jako, że jestem śpiochem i stanowczo "zaspałam" tempkę, tak ajk to bywa na urlopie:) Wczoraj rano zauważyłam, że śluz jest bardzo przejrzysty i były w nim takie jakby cienkie nitki krwi, taka śladowa ilość. Dzisiaj już śluz jest nadal obfity, ale nieco gęściejszy no i co najdziwniejsze tempka 37,2. Zobaczę jaka będzie jutro, ale przyznam, że jestem zaskoczona:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna babka ze mnie
Kamillo, gratuluję synka;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna babka ze mnie
Czułam też lekkie kłucie jakby lewy jajnik, ale do tego nie przywiązuję wagi, gdyż nie odczuwam bólu okołoowulacyjnego zazwyczaj. Zdziwiłam się dziś, po rano troszkę pobolewało mnie podbrzusze, ale teraz jest wszystko OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×