Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frittis

problem w zwiazku...chorobliwa zazdrość?

Polecane posty

Gość frittis

Hej dziewczyny, chciałam prosić Was o radę, dobre słowo, sama nie wiem o co, ale po prostu nie wiem co mam robić. Jestem z chłopakiem prawie rok, znamy sie od 3, kochamy sie i wszystko powinno być cudownie ale dla mnie nie zawsze jest. Kiedy tylko gdzieś chce wyjść ze znajomymi zaczyna sie kłótnia... Argumenty jak dla mnie są bez sensu: "bo się boje o ciebie, bo ktoś cie bedzie podrywał itp.", nie daj boże jeśli chce się spotkać z jakimś kumplem...:/ Studiujemy w roznych miastach, a ja nie zamierzam całego zycia przesedziec w domu, jestem osobą raczej towarzyską, a kazde moje wyjscie choćby na chwilke do pubu staje się problemem.. Powiedzcie co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wyobraź sobie co będzie w przyszłości jak już zdecydujecie się na małżeństwo albo na konkubinat. Nie zmieni się a zamieni Ci życie w piekło zazdrośnika. Dopiero wtedy się przekonasz co to prawdziwa zazdrość i może nawet oberwiesz za plamę z jogurtu na spódnicy... Pogadaj z nim otwarcie, powiedz co czujesz i zaproponuj terapię jeśli ma z tym problem bo to nie jest tylko jego problem ale Was obojga. A jeśli nie da się z nim pogadać - to znaczy że trzeba powiedzieć sobie do widzenia. Bo co Ci z partnera z którym nie można szczerze porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruttis
aardvark wlasnie tego sie obawiam...boje sie, ze ten zwiazek predzej czy pozniej sie rozpadnie, a z drugiej strony On ciagle mowi, ze jesli ja go zostawie to sie zalamie, bo nie ma nikogo bliskiego oprocz mnie itd... nie wiem co mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frittis droga, czytałam ostatnio o zazdrości i naukowe podejście do problemu sugeruje trzy powody: 1/ niska samoocena 2/sklonnosc do kontrolowania i przesladowania na tym punkcie drugiej osoby 3/ wlasne sklonnosci do zdrady i przekladanie ich na partnera, czyli skoro ja mam takie ciagaty, to ona pewnie tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×