Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka525

Do wszystkich kobiet ktore wpadły pomimo stosowania tabletek antykoncepcyjnych..

Polecane posty

Gość majka525

Bardzo prosze aby na ten temat wypowiedzialy sie osoby, ktore mogą opisac jak rozpoznać ewentualną ciążę stosując tabletki?? CZy comiesięczne krwawienie z odstawienia sie wowczas nie pojawi?? A juz jesli sie pojawi to czym się rozni od normalnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka525
No pewnie ze dla ludzi myślących. Ale droga "a co z mozgiem" nawet ludzie myślący i przestrzegajacy zaleceń takze moga miec pecha. CZyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisienka
to tej pani z wlaczonymi agresorami... nawet stasujac sie w 100% do zalecen z ulotki mozna zajsc w ciaze - i o tym tez mozesz przeczytac w owej ulotce. Wyraznie jest tam napisane ze skutecznoc zabezpieczenia wynosi 99%... Do autorki tematu: z kazda kobieta jest inaczej. Bedac juz ciazy moze wystapic jakies krwawienie pewnie bardziej plamienie. Ale jesli masz jakies podejrzenia to zrob tescik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka525
Miałam 4 dni krwawienie. A to plamienie to jak wygląda? Moze to śmieszne pytanie ale czy to tylko niewielkie krople krwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienie
ja mialam plamienie bedac w ciazy i u mnie wygladalo to tak: na wkladce zmienianej co 2 godziny plamka wielkosci 1 cm kwadratowego przez 2 dni. Kolor brazowy/jasnobrazowy,ale nie typowo "krwawy". Kazda kobieta jest inna oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka525
Wlasnie o tego typu informacje mi chodzi. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panicznie się tego boję
Od roku biorę tabletki antykoncepcyjne, boję się, że znajdę się w tym 1%, nie będę wiedziała, że jestem w ciąży, dalej będę brać tabletki i zaszkodzę tym maleństwu. Przecież zdarzają się takie sytuacje, że kobieta nie wie, że spodziewa się dziecka, bierze tabletki anty, ciążę udaje jej się donosić, ale dziecko rodzi się chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienie
Alez prosze :-). Mam nadzieje ze pomoglam a przynajmniej uspokoilam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABi.
moja kumpela brala tabletki caly czas i wpadla 3 razy rok po roku zrobila badania i sie okazalo ze wogole te tabletki na nia nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia123
Jej... To straszne, brala tabletki a nie dzialaly. Ale tto taki skrajny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka525
Chcialabym aby w tym temacie głównie znalazły sie wskazowki od kobiet ktore zaszly w ciąże bioroąc tabletki. Jak poznały że sa w ciąży?? Czy wysapiło u nich krwawienie z odstawienia?? CZy cos wplynęlo na nieskutecznosc tabletek!!!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć, że zaszłam w ciążę biorąc tabletki antykoncepcyjne. Przechodziłam poważne zatrucie pokarmowe i widocznie zwymiotowałam tabletkę. Zdałam sobie sprawę z tego kilka dni PO i mometalnie odstawiłam tabletki z obawy, że nieświadomie skrzywdzę dziecko. Przed tym zatruciem brałam tabletki anty 3 lata, stosowałam się do zaleceń z ulotki i nie zaszłam w ciążę. Ale do tego stopnia przestrzegałam tych zasad, że nawet latem się nie opalałam, bo bałam się, że to wpłynie na obniżenie skuteczności tabletek.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kineczka111
Ale po odstawieniu pojawiło sie u Ciebie krwawienie z odstawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kineczka111
I po czym poznałas ze jestes w ciązy juz kilka dni po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostawiłam tabletki anty przed 7-dniową przerwą, z obawy, że przez to zatrucie mogę zajść w ciążę i dlatego, że zbliżała się moja miesiączka. Dostałam normalnie okres i po okresie nie wróciłam już do stosowania tabletek anty. Po 2 tygodniach zrobiłam test i wynik był pozytywny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kineczka111
No to mnie wystraszylas. Ja mialam nadzieje, ze skoro dostalam okres to wszystko jest w porzadku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kineczka111
A prosze Nicole odpowiedz mi jeszcze, czy jak przechodzilas to zatrucie to wymiotowalas nim minęły te 4 godz, w ktorych tab powinna sie wchlonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kineczka111 ----> stało się coś, co mogło obniżyć skuteczność tabletek? wymiotowałaś? czy wciąż wierzysz, że będziesz miała pecha i znajdziesz się w tym 1%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja praktycznie wymiotowałam cały czas. Popiłam tabletkę wodą i momentalnie zwymiotowałam, mój żołądek nie przyjmował żadnych płynów, ani pokarmów. Wtedy było mi wszystko jedno i zwyczajnie nie pomyślałam o tym, że mogę zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kineczka111
Zreszta na prawde ciekawi mnie jak to jest z tymi krwawieniami z odstawienia. Niby na ulotce pisze, ze jak sie nei pojawi to pierwsza oznaka ciąży moze byc. Wielu lekarzy tez pisze ze nie powinno wystapic, jednak coraz czesciej czytam, ze jednak występuje. Dlatego bardzo bym chciala aby wypowiedzialy sie tu jakies osoby, ktore przezyly cos takiego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kineczka111
Skoro tak, to rozumiem że tabletki sie nie zdazyły wchłonąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kineczka111 ----> naprawdę panikujesz bez powodu. Skoro to zdarzyło się ponad miesiąc temu, to nie dostałabyś miesiączki i już dawno odkryłabyś ciążę. Tabletki na pewno się wchłonęły. Ja też na początku brania tabletek miałam obsesją na ich punkcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 lata i urodzę synka w maju:D Niektóre kobiety miesiączkują w początkowych miesiącach ciąży ale to należy do rzadkości, poza tym tabletki, które Ty brałaś przez 4 h zdążyły się wchłonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka525
Licze na kolejne wpisy i pozyteczne rady:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_b_25
a ja bralam, zaszlam, przestrzegalam wszystkich zaleceń przez 4 lata... po opakowaniu nie pojawiło się żadne plamienie ani krwawienie! to naprawdę rzadkość plamić lub krwawić gdy się zachodzi w ciążę podczas stosowania tabletek, więc w twoim przypadku na 99,9% nie ma żadnego powodu do niepokoju:) pozdrawiam(y) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka525
Dziekuje ślicznie. Takich odpowiedzi tu potrzeba. pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka525
inne wypowiedzi wciąż mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka525
Nadal licze na jakies wypowiedzi na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

hej czy moze ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×