Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinga*

dziewczyny czy można miec złoto i srebro jednoczesnie

Polecane posty

Gość kinga*

ide sobie dzis na imprezke i mam czarną bluzeczke ze srebrem do tego ciemnogranatowe dzinsy założe do tego srebrny łańcyszek ale niestety nie mam srebrnego pierścionka tylko złoty i teraz nie wiem czy zdjąc go i nie brac wcale czy może byc złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie pogrzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czym problem
nie zakladaj pierscionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga*
dziewczyny a jaki pasek moge założyc do tego stroju jaki kolor chyba czarny byłby najbardziej odpowiedni bo mam taki ładny brokatowy ale niestety on jest fioletowo srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy ja mam cieniutki srebrny lancuszek z pozlacanym wisiorkiem zegarek w kolorze srebra i pozlacana bransoletke i wszystko do siebie swietnie pasyje mieszkam we francji i tesciowa mi powiedziala ze w moim wieku nie powinnam sie tym przejmowac i jezeli pasuje to nie widzi przeszkod ale w jej wieku to wypada nosic juz tylko zloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że od pewnego wieku srebro przestaje upiększać człowieka, a staje się groteskowe w stosunku do np. zbyt masywnej twarzy. A złota i srebra się nie łączy z prostej przyczyny - te dwa stopy się gryzą ze sobą w połączeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła zima
Ze co niby z tym srebrem, waniliowy budyniu, bo nie rozumiem?. Sugerujesz , ze srebro pasuje tylko do pewnego wieku? Absolutnie z tym sie nie zgadzam. Co do łączenia srebra ze złotem, to absolutnie si e łączy, tylko trzeba to rpbic umiejetnie. Mam piękna skórzana torbę, jest zielona ze złotymi i srebrnymi dodatkami, mam tez wisior złoto srebrny. Wiec absolutnie można , jeżeli dysponuje sie wyczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×