Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o pomoc informatyka

wirus na gadu gadu

Polecane posty

Gość prosze o pomoc informatyka

Juz mam dosc dostalam linka od mojego znajomego z wirusem tylko ze on tego linka nie wyslal wirus automatycznie poprzesylal dostapnym i dostepni dostepnym (nikt specjalnie nie wysyłał) no i ja otworzylam ta strone bo nie przypuszczałam ze cos takiego moze sie zdarzc no i od tej pory gg mi szwankuje najpierw moje gg samo wysyłało jakies glupie slowa ludziom( przez co dostawałam opiernicz) ja tez dostawałam nie wysłane od nich informacje. No i wykasowałam program z tym wirusem bo tak zrobil kumpel ktory mial to samo no ale to duzo nie pomoglo bo teraz nie moge wiadomosci wysylac, juz sama nie wiem co robic avast nic nie wykrywa. Jak ktos wiec co zrobic niech pomoze mi.Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc informatyka
jejku moze jednak ktos cos wie jak zadziałać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usun wirusa;) innego sposobu nie ma i popros znajomego aby zrobil to samo. najpierw musisz sprawdzic aktywne procesy i go wylaczyc a nastepnie usunac. wiem ze skomplikowanie napisalem ale inaczej nie potrafie gdzie go szukac nie wiem poniewaz kazdy zapisuje sie w innym miejscu.zobacz liste i sie zastanow ktory to moze byc.ew. wejdz na jakies forum np. centrumxp.pl i wklej loga to CI powiedza ba ja zaraz spadam poza tym musialbyym dlugo tlumaczyc co to log jak go wkleic itd. a tam juz jest wszystko napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc informatyka
no ale znajomy wlasnie znalaz plik po dacie i go wykasował a ja zrobiłam to samo i lipa nie moge wysylac wiadomosci. Nie wiem ale chyba tylko format mnie czeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta jak wpiszesz w guglu np. \"wirus przez gg\" lub \"dostalam link przez gg od znajomego chociaz mi go nie wysylal\" to CI sie wyswietla takie osoby jak Ty;):D:D i na pewneo znajdziesz porade co z tym dalej zrobic;) ew. popros znajomego aby dodal mnie do listy kontaktow i jak wirus do mnie dotrze to powiem CI jak sie go pozbyc:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc informatyka
a ja sie wogole na kompach nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc informatyka
dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o pomoc informatyka>>>>>przeczytaj uwaznie to co napisalem i sie ze mna nie kloc!!!! a napisalem \"najpierw musisz sprawdzic aktywne procesy i go wylaczyc!!!!!!!!!!! a dopiero potem usunac\"!!!!!!!!!! co z tego ze usuniesz plik jak On sie zainstalowal i ten plik do niczego mu juz nie jest potrzebny poz tym ten znajomy penie usunal jakis tam plik tymczasowy od calkiem czego innego.poza tym po czasie nie ma sensu sprawdzac bo on i tak co chwile sie nadpisuje np. dobrze ze ten Twoj znajomy regedita np. nie skasowal:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc informatyka
a aktywne procesy to jak uruchomić zeby wyłaczyc program wirusowy? to jest ta kombinacja ctl +alt+del ? ps ja sie naprawde nie znam na kompach ale z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wogole na kompach nie znam>>>>no wlansie dlatego Cie tam wyslalem bo tam wszystko bedzie krok po kroku poprosisz kogos to CI da linki a tak to bedziemy sobie do polnocy pisac a wirus i tak zostanie. p.s. jest jeszcze jedna metoda ale ma WADY!!!! za to nie trzeba sie znac;) jest to przywrocenie systemu np. z wczoraj lub z przed tygodnia jak to sie robi wpisz w pomocy windows ALE!!!!!! wszystko inne co zainstalowalas od tego czasu z kiedy przywrocisz system tez nie bedzie dzialac.po przywroceniu systemu natychmiast sprobuj go usunac jakims skanerami antywirusami itd. ta metoda moze nie zadzialac jednak w przypadku takich prostych wirusow powinna pomoc. za wszelkie wady i usterki powstale w jej wyniku nie odpowiadam:D:D najlepiej poczytaj w pomocy win co to jest przywracanie i o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc informatyka
oki dzieki jeszcze raz cos postaram sie wykombinowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ta kombinacja ctl +alt+del >>>>>a jednak sie znasz:) tak dokladnei to jest to.wklej to co tam masz na jakims forum komputerowym to CI powiedza w ciagu 2minut ktory to wirus wylaczysz go ALE po wylaczeniu musisz go jeszcze usunac.jelsi go wylaczysz jakim cudem sama;) to przeskanuj komputer pozniej tym http://arcaonline.arcabit.com/skaner.html< br /> http://www.pandasoftware.com/products/ActiveSc an.htm skanuj IE a potem jeszcze sciag i zainstaluj ten program http://www.spybot.info/pl/mirrors/index.html i przeczytaj jakis topic o zabezpieczniech jak nie bedziesz sobei mogla dac rady to tu masz cos o logach jak bedziesz maila loga to na kazdym forum-za wyjatkeim tego - Ci pomoga to usunac;) http://www.agavk.p9.pl/strony/xp_logi.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej popros jakiego faceta-za wyjatkiem oczywiscie tego od ktorego dostalas tego linka-aby wpadl i CI naprawil komputer to jest prosty wirus i sadze,ze wiekszosc osob Ci pomoze skutecznie sie go pozbyc w kilkanascie minut jesli beda mieli dostep do komputera wirtualnie to naprawde ciezko cos doradzic nie wiedzac gdzie on jest;) ew. przeskanuj tymi skanerami powyzej moze jak go znajda to wkleisz nazwe to moze cos poradze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc informatyka
kurcze ale teraz to juz mam metlik w glowie ale mysle ze najpierw poszukam faktycznie jakies forum informatyczne bo raczej nie bede szczelac ktory to wirus;) bo pozamykam cos mi potrzebnego dzieki jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc informatyka
albo zaprosze najlepiej jakiegos znajomego ktory sie zna najlepiej na tych klockach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
to pewnie ci z GG ci zablokowali ,przez tego wirusa co dostałas,odblokuja cie za 1 -2 dni, ja przynajmniej tak miałam, , bo tez miałam to samo z tym wirusem, nastepnego dnia wszystko działało juz git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc informatyka
no tak ale mnie juz od kilku dni nie działa:/ i narazie uzywam tlena ale moje uzaleznienie od gg zaczyna sie udzielac;) no i wiekszosc znajomych ma gadulca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
o jaaa to współczujeee, kiedys musiałam wytrzymac 6 dni bez netu i gadulca, -koszmar!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie ci z GG ci zablokowali ,przez tego wirusa co dostałas,odblokuja cie za 1 -2 dni, ja przynajmniej tak miałam, , bo tez miałam to samo z tym wirusem, nastepnego dnia wszystko działało juz git>>>>>>dzialac dziala ale wirusa nadal masz.zastanow sie jak ktos z zewnatrz moze usunac wirusa w Twoim komputerze!!!!!!!!!!! jesli by mogl to moglby tez robic z twoim komputerem co mu sie podoba;) lepiej sobei przeskanuj komputer tymi skanerami do ktorych wkleilem linki i pomysl troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o pomoc informatyka>>>>jak sobei przeskanujesz komputer to NA PEWNO to skanowanie mu nie ZASSZKODZI;););) wiec doradzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkooo..
seba-, miałam formatowanie wiec wszystko jest spx,a zato "pomysl troche" to grrrrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×