Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

ja zagladam czesto ,ale nic nie pisze bo w tygodniu to nikogo niema.......brzuszki popieram ja robie 10 pelnych i 200 niepelnyh codzien i NAPRAWDE WIDAC EFEKTY pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam mowie, musimy sie umawiac na konkretne dni i godziny, bo inaczej to nie ma sensu, nie pamietam juz kiedy ostatni raz pisalam w wiecej niz jedno-osobowym składzie, to jest takie troche jalowe, ja wczesniej podalam godz ale nikt sie nie zjawil, podajcie moze taka, ktora wam posuje, to jak wtedy bede (jesli nie bede w pracy, [czyli pon-pt, 8.30-18.40] :P) w kazdej innej godz postaram sie byc!\\ TYLKO PODAJCIE JAKAS!! w koncu na siebie trafimy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powracam :) Witam wszystkieeeee!! :* Nie chce mi się teraz czytać tego wszystkiego ale mam nadzieje że uda mi sie nadrobić zaległości ... Kiedyś :P :) Widziałam też w ostatniej tabelce, że całkiem całkiem wam idzie :) Mi.... Źle... :/ W ogóle mam dzisiaj dobry humorek, wróciłam z imprezki i nawet wypiłam piwko :) , ale ogólnie... Coś się zmieniło.... Dzisiaj mija 77-my dzień odkąd zaczęłam sobie dietkować... Oczywiście w między czasie było kilka wpadek typu- studniówka, urodziny, impreza czy rodzinny obiadek... :( Ale chyba tylko 7 dni miałam takich podczas których przekroczyłam limit kcal... Teraz jem ok. 250/330 kcal zależy od dnia... Wiem co o tym powiecie... Ale... Mam dość kłamstw, więc chociaż tu mogę powiedzieć prawdę... Nie mogę jeść tłuszczu chyba bo ostatnio po plasterku sera czy wasie posmarowanej masłem - wymiotuje... Po zbyt dużej dawce węglowodanów - kręci mi się w głowie... W sumie to dobrze mi tak jak jest :) - poza tym, że chcę w końcu schudnąć a na wadze cały czas 53... :/ Wiem, że już nie jestem żadnym przykładem... Ludzie mówią, że przesadziłam z dietą, mówię że już z nią skończyłam. Mama robi mi codziennie śniadania, które jedzą psy. Nauczyłam się nawet kilku sztuczek - jak unikać jedzenia lub robić wrażenie że jem... Kłamię... Na codzień... Kłamię... Ale... Ja tylko chcę schudnąć... mam niecałe 92cm w biodrach więc spadło trochę... Ale do wymarzonych 80 jeszcze kupa kilogramów... :/ A ostatni kilogram spadał aż dwa tygodnie... Kcal nie zmniejsze, bo boję się że kiedyś zasłabnę... :/ Ehh... :\\ Ale wierzę w siebie... :) Każdy kilogram w dół to dowód na moją silną wolę. Dowód na to, że umiem panować nad swoim życiem i ciałem. Że jestem wytrwała w dążeniu do celu. I... Wysłucham tego co powiecie, ale chyba raczej nie zmienię postanowień... Kurcze... Liczę się z tym, że powiecie, że to początki jakiejś anoreksji, ale tak nie jest! :) Ja panuję nad sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosza, o ktorej godz odezwiesz sie dzis? zastanawiam sie, czy jak bede czesto zagladala to czy upoluje ktorąs z was? hmm, w kazdym razie bede sie starac! hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pragnę się podzielić z wszystkimi moim dobrym humorem :D Właśnie sobie siedzę i odpoczywam i sem słonecznik w czekoladzie :D Spokojnie to wbrew nazwie jest mało kaloryczne a przepyszne. Ale hm.. świeci pustkami.. Moja waga to 59 :) Jest ok :) Robie te brzuszki codziennie zobaczymy czy rezultaty będa niedługo widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki........ :-) w koncu oddali mi kompa z serwisu... 3 tygodnie zyłam bez komputerka. z dietka moja to koniec! Raz waze 60,, raz 65 kg... i nie mam na to zadnego wpływu. Zaczeło sie od nerwicy żołądka,,, a teraz doktorka wrzody podejrzewa i musze isc na gastroskopie, a problem w tym ze nie mam ubezpieczenia.... Na bezrobociu mnie nie zarejestruja bo jakas baba mnie chciala do roboty przyjac i karty mi nie podbiła..... a wiecie jakie wynagrodzenie?????? 2 zł na godzine w sklepie spozywczym... w miesiacu miałabym robic 280-290 godzin za 600 zł. Paranoja............. bede do was zaglądac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich... sorki że tak żadko wpadam, ale naprawde odkąd pracuje to z czasem cienko u mnie... w weekend pojadłam sobie sporo... myślałam że odbije sie to na wadze ale w poniedziałek jednak nadal 60 było na wadze... od dzisiaj znowu dietke trzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki kochane-(WSZYSTKIE JESTESMY PIEKNE BEZ WZGLEDU NA WAGE)---JA MOGE BYC PRZEWAZNIE PO 23.OO BO MI CÓRCIA TAK ZASYPIA ,A WCZESNIEJ WIADOMO OBOWIAZKI DOMOE\\WE!ZMIENIŁAM FRYZURE HE -CZUJE SIE BOSKO-MAZ JAK ZWYKLE ZAZDROSNY BO NA SOLARIUM ,DIETKA A W SOBOTE NA ZAKUPY HE HE JUTRO DO KOSMETYCZKI HI -ZYCIE JEST TAKIE BEZTROSKIE!!TO OCZYWISCIE Z TYM ZYCIEM TO ZART!!!MÓJ UKOCHANY DOGADUJE MI DLA KOGA JA SIE TAK STROJE I WOGULE ,,,,MÓWI PEWNIE MASZ KOGOS NA OKU !!!GLUPEK JA DLA NIEGO TAK ,ALE NIEMÓWIE ZE DLA NIEGO NIECH BEDZIE TROSZKE ZAZDROSNY NIEZASZKODZI MU HI HI HI!!NIEZAGLADAŁAM OSTATNIO BO PUSTAKMI MIW OCZY RAZIŁO MOJA WAGA TO NADAL59 ,ALE BRZUCH JAK TA LALA CORAZ MNIEJSZY...WIOSNA IDZIE JAK CUDOWNIE ,,AHA OD CZWARTKU ZNIKAM NA PARE DNI ,ALE MOZE W PODRÓZY ODEZWE SIE NA CHWILE POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE !!!DBAJCIE O SIEBIE PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Dzisiejszy dzień był wspaniały mimo ze spędziałam go na uczelni. Tylko moja uczelnia jest w przepięknym miejscu :) Jest to wioska koło Rzeszowa o nazwie Kielnarowa. Jest to centrum turystyki rekreacji a krajobrazy wokół niej malownicze. Także pięknie :) Cieplutko było ze siedziałam w rozpiętej kurtce z koleżankami i opalałam twarz :D Jako że jestem studentką zdrowia publicznego mam właśnie na tej uczelni zajecia. Dziś był mały grzeszek żywieniowy gdyż zjadłam małe frytki ale moje kochane nic te frytki bo ja chudnę :D Popijam sobie jogurt activia i powiem Was ze jest swietny! Poza tym odżywiam się bardzo zdrowo i jestem z siebie dumna :) Tak jak mi doradzała Ad robię brzuszki i juz widzę efekty :) Juz tylko tydzień został do wyjścia mojego narzeczonego z wojska! Mam nadzieję że podczas pierwszej wspólnej nocy będę już wyglądać ok :D Pozdrowionka 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny....;)) Nareszcie udało mi sie tu zajrzeć ;))) Mogę tez cos napisać o sobie. Mam 18 lat jestem w drugiej klasie liceum o profilu socjalnym. Mieszkam w pieknym Poznaniu. Nie mam chłopaka , ani potencjalnego kandydata na chłopaka;))) Jestem troche niezdecydowana i mam cięty język. Ale jestem też punktualna , ambitna , odpowiedzialna , spontaniczna. Kocham muzykę , literaturę romantyczną , starożytność , poezję (sama tez piszę ) sport a najbardziej siatkówkę. Jestem niska - 165 cm szatynka , zielone oczy , mam figurę gruszki . Moje szerokie biodra doprowadzaja mnie do szewskiej pasji. Nooo chyba to wszystko jak co to pytać;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka22 cudnie cie widziec, ja dzis nie moglam cwiczyc, bo nie bylo mnie w ogole w domu, ale mam kochane cudowna wiadomosc! Zapisuje sie na fitness, to juz postanowione, od kwietnia. jestem z tego bardzo zadowolona, moj chlopak tez sie zapisuje do tego klubu, jak na zajecia i saune, on na silownie, ten klub jest idealny, zapisujac sie w jedno miejsce ma sie automatycznie wejscie do trzech klubow, z czego jeden jest po drodze z mojej pracy(tak, ze po pracy od razu mam klub), a drugi obok mojego chlopaka. I nawet nie jest bardzo drogi, a wydaje sie byc bardzo dobry. Niedlugo wszystko sie okaze! :) Oby wszystko bylo ok feen-jaknie, ze powiedzilas nam cos o sobie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo byc fajnie, ale jakims trafem wyszlo jaknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ad ze się zapisujesz na fitness :D Ja tez bym chciała ale jakos teraz nie mam zupełnie czasu :) Ale i tak nieźle sobie radzę ostatnio :) Cwicze ile wlezie. I zero słodyczy!!!!! Sama się sobie dziwie ze tyle juz wytrzymałam bez zadnego słodycza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem to juz wchodzi w nawyk, najgorzej zawsze jest zaczac - a ja co jakis czas to skusze sie na male conieco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz wszystkie schudły 13 kg i juz nikogo nie ma. Ja niestety dopiero zaczynam. Może znajdzie się jakaś zaginiona duszyczka, która też zaczyna walkę i przyłączy się do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewka__1 :) Ja bym mogła jeszcze schudnać jakieś 6 kg :) Życzę Ci powodzenia w odchudzaniu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dizewczyny, my juz od dosc dawna tu piszemy, dobrze nam bylo razem i duzo pisalysmy, mialysmy czas i w ogole, teraz prawie sie nie pojawiamy, bo pozmienialo sie nam troche w dziennym grafiku i rozne rzeczy zaczely sie dziac, tequillka mialam problemy z serwerem, myszka nie ma neta, ja dzis np 13 godz bylam poza domem i mam tak ostatnio non stop, dziewczyny maja nawal ze studiami i tak to sie dzieje ze nie jestesmy w stanie tu zagladac. super ewka, ze zaczynasz z nami. Mimo iz ostatnio malo nas tu jest, jak cos sie zmienia, to dajemy znac, wiec wiemy o swoich sukcesach i wtopkach, mow koniecznie co u Ciebie.ja zaglądam tak często jak moge, jak sie domyslam, to jak wiekszosc dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze zadna sie nie pojawila w sumie to i tak nie mam juz czasu gadac, ide sie myc i lulu, mam maly problem bo mi gaz odlaczyli i nie mam ciepłej wody... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emily, nie uwazam, zebt tiouj upadal przed myszke, raczej przez wszystkie dziewczyny, ktore w ogole sie nie odzywają. DZIEWCZYNY, CO Z WAMI, CZEMU TAK CIĄGLE MILCZYCIE??? Emily, pisz co u Ciebie i jak idzie z cwiczonkami i dietka. Wiesz, ja to mam takie ogromne zasoby energii ostatnio, ze az sama sie dziwie. Mysle, ze to dlatego, bo wiem, ze nadchodzi wiosna, a wiec masa nowych mozliwosci chociazby na treningi. Czuję ze molaby gory przenosic, tak na mnie dobrze wplywa wiosna. Dziewczyny, Was też tak energia rozpiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, emily, my to sie znowu minelysmy, bo ja wylaczylam komp bo zobaczylam ze nikogo u nas nie ma , a tym kilkanascie min pozniej napisalas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexia_huff
hej ja sie dolacze juz pisalam na innym forum ale co tam, wiec: Ja chce schudnac 6kg do 28 marca i potem jeszcze 9 do maja ok. 10tego. Niestety pisalam na innym temacie ze gram w tenisa 2-3 razy w tygodniu, ale wczoraj jak gralam to ramie mi 'wyskoczylo z barku', choc wrocilo na miejsce to i tak nerw mi sie rozciagnal i teraz w zasadzie pracuje lewa reka. ;( Wiec tenis wykluczam przez kolejny tydzien lub dwa. Oprocz tego nie moge biegac za bardzo bo nie moge ruszac reka wiec pozostaje mi tylko rower na ten tydzien i moze bede mogla biegac od kolejnego. Do tego wszystkie pisze mature za 2 miesiace wiec mam nadzieje ze bede mogla normalnie pisac. Waze 69kg przy 1.65cm i ostatnio mieszcze sie tylko w 2 pary spodni!!! Najgorsze dla mnie sa napady nie glodu tylko lakomstwa, potym jak zjem objad to sie musze dopchac. Oprocz tego moja mama jest coraz bardziej jak moja babcia i gotuje pare dan i potem ja mam to wszystko zjesc na raz!!! Chcialam przejsc na diete kopehaska ale ona mi nie pozwoli, pozatym jestem wegetarianka (nie jem miesa tylko ryby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj w ogóle nie ćiwczyłam i zjadłam 3 pierogi z serem, ale moja babcia robi takie pyszne... Babcia gotuje tak samo jak Twoja mama alexia - kilka dań,a potem każe mi w dodatku wszystkie je zjadać, bo co z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki ja juz jestem i bede zaglądac!wczoraj i dzis tak sie obzarłam ,ze az mi wstyd ,ale od srody taki plan zeby znowu przejsc na owoce ......a dlaczego od srody??bo jeszcze jestem na wyjezdzie i tak jakos tyle smakołyków podaja ,ze co tam....!!!!no to trzymajcie sie pozdrawiam drogie TOPOWICZKI.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia_huff, witam Cie bardzo serdecznie, super ze do nas dolaczasz. Grasz w tenisa? ale cudownie, jak uwielbiam, ale jestem biernym widzem, bylam na j&s cup i wiekszosc tujniejów na euro sport ogladam, choc ostatnio z braku czasu zaniedbuję go troche. Aaaale masz cudownie! zazdrosze Ci, ze grasz!!!! Fajnie, ze do nas wracasz gosza123, super, ze powoli przestój mija, odezwala sie olaaa co prawda, ale ja specjalnie nic do niej nie pisalam, fajna musi byc dziewczyna i nie chce jej miec na sumieniu, wiec nic do niej nie pisalam, bo nie bede udawac, ze jest zdrowa, a tlumaczenie takiej osobie to jak grochem o sciane, tym bardziej przez forum. Mam nadzieje, ze się troche ocknie. Juz sobie zaniza poprzeczke i bedzie tak w nieskonczonosc. Najpierw mialo byc 50, a przy 53 juz dala sobie nowy cel - 80cm w biodrach. SZkoda gadac, w takich momentach czuje duza bezradnosc. Chodzi mi po glowie jeszcze jedno, bo nie raz mowila, ze gdyby nie my, to by nie wytrwala w tak ostrym odchudzaniu i zastanawiam sie , czy sie do tego w czesci nie przyczynilam... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×