Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

Gość myszkka79

Hej! Od jutra sie odchudzam i aby bylo mi latwiej postanowilam po raz pierwszy pisac o tym jak mi idzie:) Mam 27 lat / 175cm/i waze 68,5 kg... Nie jestem dobra w dietowaniu bo nigdy nie mialam w sobie dosc zamozaparcia by skonczyc jakakolwiek diete..,i tak ciagnie sie to juz od jakis 8 lat....Zaczelo mi byc zle tak naprawde kilka tygodni temu kiedy to przytylam ostatnie 6 kilo wiec postanowilam cos z tym zrobic:) Teraz zamierzam wreszcie rozstac sie raz na zawsze z moimi kilogramami i udowodnic wszystkim ze ja tez moge byc szczuplutka:D Ktos sie przylaczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ja juz kiedys bardzo ladnie schudlam teraz mi przybylo i odchudzam sie od 3 dni (lacznie z dzisiejszym) mam 1.70cm i 64kg Mam jednak problem bo, jak wczesneij sie odchudziam, to miala z przodu plecy, po prostu deska, teraz mam pelne B i boje sie znowu doprowadzic do takiej masakry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
A ja tez nei mam silnej woli, teraz sie zaparlam, ale najgorzej jest powiedzmy tak po 22, wtedy odnosze czasem wrazenie ze potrafie nad soba zapanowac, ty tez o tej porze masz najgorzej z poskromieniem swojego apetytu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ale wydaje mi sie ze chcesz troche za duzo schudnac, 55,5 to moze ladnie wygladac przy moim wzroscie (choc juz wtedy pewnie bede wygladala jak szkapa) ALE TY??? To juz moim zdaneim przegiecie. A pozatym jak bedziesz sobie tak wysoko stawiala poprzeczke to jest wieksze prawdopodobienstwo ze nie podolasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ad_21:) Wiesz,niestety ale to wlasnie jest najwiekszy problem kazdej odchudzajacej sie dziewczyny:( Ja najmniej w zyciu wazylam 55;5 kilo i mialam ciut mniejsze piersi niz teraz....a jest 13 kilo roznicy: Z tym ze od lat wcieram w nie kremy i zele ujedrniajace i moze to pomaga wlasnie....Sa jeszcze cwiczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 26+
apropo piersi-u nie maskra z pełnego D zmienił sie w marne C Schudłam 6kg i pasowało by sie pozbyć jeszcze 6kg, aż strach pomysleć że będe mnieć B Może macie dziewczyny jakies sposoby na ten biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja to znam???\'Normalnie jakbys mowila o mnie... Caly dzien moge nic nie jesc i jestem pelna energi a wieczorem doslownie tragedia...Nie mysle o niczym innym tylko o jedzeniu:( Tym razem jednak tez sie zaparlam i od 6 dni jem tak srednio po 600 kcl....To bylo tak na poczatek zeby troche sie oczyscic:) Ale uwierz ze przy 55,5 czulam sie swietnie mimo ze moze rzeczywiscie bylam dosc chuda....Ja jednak wole sie lepiej czuc niz wygladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
jak to? chcesz powiedziec, ze przytylas 13 kilo, a w piersi nic ci nie weszlo??? to moze jak schudniesz to one tez pozostana w neizmienionym stanie?? jesli tak to miliony dziewczyn beda ci zazdroscic, ja przytylam jakies 6 i co najmneij 1 rozmiar wiecej (ale co z tego, jak schudne te 9 ktore planuje i znowu bede z przodu jak chlopiec, zalamka!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem co powiedziec dziewczyny bo mi do tej pory wystarczaly kremy i jakos rozmiar utrzymywal mi sie ten sam odkad skonczylam 17 lat:) A co myslicie o hantelkach?Ja zastanawiam sie nad kupnem bo przeciez latka leca i trzeba zaczac dbac o piersi,dietki w tym niestety nie pomagaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
to co robisz myszka jest tragiczne, nie jedz po 600ckal, w ten sposob twoj organizm zmniejszy metabolizm i przejdzie na energoszczedny trym a przez to nie schudniesz tak jak bys chciala, najwazniejsze zeby ilosc spozywanych kcal byla neizmienna, niepolecam dalej trzymac sie tych 600 dziennie, (jak bedzeisz jesc tak malo to zmniejsza sei prawdopodobienstwo ze utrzymasz diete, a od tego mozesz sie nabawic tylko wilczego glodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 26+
fakt,trzeba pomyślec nad ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
najlepiej robic pompki, wysilek na piersi powinien byc jak najbardziej intensywny, i jak najbardzeij krotki, dzieki temu miesnei sie rozraztaja i wzmacniaja, ale nie traci sei z tych okolic tluszczu, (im obciazenie jest mniejsze a trening wydluzony tym wiecej tluszczu sie traci-wiec taki rodzaj aktywnosci fizycznej stosuje na bioderka i okolice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad_-dokladnie....jakas tam roznica byla napewno ale na tyle mala ze rozmiar mam ten sam...Owszem,kiedys staniki troche odstawaly a teraz sa pelniejsze ale nie bardzo mam jak mierzyc bo z chudych czasow zostal mi tylko jeden:) A nie wiem czy jest czego zazdroscic bo mam tylko trojeczke....Oby zostala juz ze mna na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
mela26+ ! ty mowisz ze masz problem???!!! ja mam b wiec jak schudne te 9 kilo, to co mi pozostanie!!???? te plecy z przodu juz powoli mi sie snia w koszmarach sennych........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
trojeczka czyli c, tak?? ( i ty mowisz ze nie ma czego zazdroscic??!!-prosze cie ja mam b wiec potem bede miala miedzy 0 a A, ja juz sie trzese ze strachu na sama mysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...nie moze byc tragicznie skoro czuje sie swietnie:D Te 600 kcl to bylo tylko aby oczyscic organizm,ludzie robia glodowki z tego samego powodu i wytrzymuja wiec nic mi sie nie stanie...Tak czy siak jutro sie zwaze i zaczynam normalna diete,taka na dluzej......-mysle o 1000 bo nie mam jaos pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 26+
ad u mnie to jest kwestia przyzwyczajenia-zawsze miała "duzy" biust i dobrze sie czułam,a teraz jest mi ciężko się pogodzic z tym że wraz z kilogramami ubywa mi tez biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio robicie
tyłyście lata a chcecie chudnąć tygodnie. :o sport! ps dziennie nie wolno jesc mniej niz 800 kcal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 26+
szczerze powiem że nie licze kalorii,staram sie jeść mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy trojeczka to jest \"c\" bo to nie polskie rozmiarowki...:( ale ad_21-ja rozumiem twoj strach bo sama bylabym przerazona gdybym miala zgubic w odchudzaniu ze dwa rozmiary...,ale mysle ze to jest kwestia budowy i niewiele na to poradzisz...To normalne ze przy chudnieciu jesli robi sie to za szybko piersi moga ucierpiec wiec moze staraj sie chudnac wolno,uzywac kremow,i cwiczyc to wtedy to nie bedzie szokiem dla organizmu i \"tam\" nie schudniesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
glupio robicie!!! A kto ci u licha powiedzial, ze my chcemy schudnac w tydodnie??????!!!!!!!!!!!! gdzies to wyczytal (a)!!!!????? ja przytylam w (ok) 3 miesiace i daje sobie 3 na zrzucenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupio robicie- skoro minimum jest 800 to chyba tysiac mnie nie zabije:P Mela 26-wcale sie nie dziwie ze nie chcesz stracic z piersi,ale przeciez to nie jest powiedziane ze musi malec...Moze poprostu za szybko chudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
dzeiki za wsparcie ja, zeby nie stracic piersi, robie tak: nie ograniczam za bardzo jedzenia (nei cwicze duzo gornych czesci ciala-3pompki), ale za to duzo dolne ( w trzy dni na tylek i uda m950 cwiczen) no i oczywiscie krem na uda-zeby tluszcz z tych partii ciala wszedl do krwi-wtedy podczas cwiczen trace ten z ud a nei ten z reszty ciala (bynajmniej tym sie ludze) ALE CZY NA PRAWDE KREMY UJEDRNIAJACE(BO O TAKICH CHYBA MOWIMY) SPRAWIA ZE PIERSI NEI BEDA SEI AZ TAK ZMNIEJSZAC????PLIIIIIS ODPOWIEDZCIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 26+
myszkka nie wiem czy szybko-dla mnie i tak za wolno,chcę wkońcu załżyć obcisłą bluzke i nie przejmować sie że tu mi sie wylew a tu jest za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
I NA PRAWDE JAK SIE DLUZEJ CHUDNIE TO PIERSI MNIEJ TRACA TLUSZCZU??? CZEMU TAK JEST??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio robicie
myszka napisała, że je "tak srednio po 600 kcal". nie wymysliłam, że się głodzi. przeczytałam to tutaj. zresztą, róbcie co chcecie. życzę zdrowia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
ale sie nie smiejcie! ja mam 1.70 i 64kg(planuje do 50 kilka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad_ -mysle ze bardziej pomoga niz zaszkodza:)Sekretem wg.mnie jest tylko to by uzywac ich regularnie...Jesli dodasz do tego cwiczenia i bedziesz chudnac wolno,nie powinny zmalec/chyba sie powtarzam.P/ Zdaje sobie sprawe ze kremy cudow nie zdzialaja ale jak skora jest jedrna to i nie opadaja i ich rozmiar sie nie zmienia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×