Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

tabelke zrobie dzis, ale teraz biegne do lozka, za duzo mnie juz w nim nie ma kurcze, ale sie nakrecilam stylem fitness, tzn odraniczamien weglooldanow, cwiczeniami, masazem ud i posladkow. Aaa! powracam do niego po dosc dlugiej, na prawde dlugiej przerwei! bo jak niestety mam cellulit :((( ostatnio stwierdzilam, ze jest on u mnie dlatego, bo mimo ze jestem mloda, mam za malo ruchu i moja dieta to przede wszystkim weglowodany, a one go potegują. ZMIENIAM JEDNO I DRUGIE. no i sie masuje, to na prawde pomaga, ale wszystko jak wyzdrowieje :) gdybym zapomniala, ze jak wyzdrowieje, to mam to wszystko robic, to przypomijcie mi, oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad ja tez ma za malo ruchu zdecydowanie za malo. I niestety to sie ujawnia w postaci rozstępów , chyba to są rozstępy. Muszę zacząć się ruszać bo nie mogę juz z tymi pręgami rady dać , poprostu strasznie sie z tym czuję mam 18 lat a nie 50 no kurde no!!!!!!!! Ale z tego co wiem to juz nic z tym nie zrobie jedynie usuwanie laserowe.. Nie wiecie moze ile to kosztuje? Jak będziesz robić tabelke to mnie nie wpisuj narazie bo ja i tak nie wiem ile teraz waże , pewnie mniej ale ile dokladnie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki feen, ruch nie sprawi, ze ci rozstepy znikna, jak sa rozowe lub czerwone, to je masuj ile sie da, ale jak sa biale, to nie rozstepy ale blizny po nich, a blizny to mozna tylko laserem oczywiscie, nie wiem ile to tosztuje pewnie cos kolo 500, jak nie duze, bo jeden zabieg to za malo feen, czekam w takim razie na twoja wage w przyszly pt, ja sie ubieram i zaraz skrobie tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewczyny, robie tabelke, to znaczy juz jest , tylk musze jeszcze naniesc, ale sie naszperac musialam. ewka_1, podaj nam swoj zwrost, i jaka jest waga docelowa. alexia_huff napisz nam, ile teraz wazysz feen czekamy na twoja wage w przyszlym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imię wzrost pierwsza teraz dążę do myszka79 1.74 68.5 - 55 tequilka22 1.70 62.5 60.8 55 ad_21 1.70 65.6 62.4 57 nenah 1.69 61 61 55 gosza123 1.69 60 59 55 margolec 1.68 68 61 63 alexia_huff 1.65 69 69 54 emily 1.63 60 59 50 feen 1.60 58 - 50 ewka_1 - 66 64 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byla taka sliczna, zrobilam w exelu robie jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost_ pierwsz teraz_ dążę do 1.74___ 68.5___ __.___ 55___myszka79 1.70___ 62.5___ 60.8__ 55___tequilka22 1.70___ 65.6___ 62.4__ 57___ad_21 1.69___ 61.0___ 61.___ 55___nenah 1.69___ 60.0___ 59.___ 55___gosza123 1.68___ 68.0___ 61.___ 63___margolec 1.65___ 69.0___ 69.___ 54___alexia_huff 1.63___ 60.0___ 59.___ 50___emily 1.60___ 58.0___ __.___ 50___feen _._____ 66.0___ 64.___ _____ewka_1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to zależy bo niektóre są białe a niektóre różowawe. Jestem załamana poprostu. Będę zbierać na operacje. Bo nie chce miec rozstępów ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad>>>>juz podaję. Wzrost: 155 cm. Waga początkowa 70 kg. Waga docelowa: 50 kg. Waga obecna: 63 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKTUALNA TABELKA wzrost_ pierwsz teraz_ dążę do 1.74___ 68.5___ __.___ 55___myszka79 1.70___ 62.5___ 60.8__ 55___tequilka22 1.70___ 65.6___ 62.4__ 57___ad_21 1.69___ 61.0___ 61.___ 55___nenah 1.69___ 60.0___ 59.___ 55___gosza123 1.68___ 68.0___ 61.___ 63___margolec 1.65___ 69.0___ 69.___ 54___alexia_huff 1.63___ 60.0___ 59.___ 50___emily 1.60___ 58.0___ __.___ 50___feen 1.55___ 77.0___ 63.___ 50___ewka_1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ewnunia, ze tak szybko sie odezwalaś, jestem pod wrazeniem, widze ze w ogole wiosna dobrze na Was wpływa dziewczyny, Myszka79 sie ucieszy, jak niedługo wejdzie na swoje forum! :D a ja wcinam trzy delicje i jedno ciasteczko, ale obiadku nie jadlam wiec sie wyrówna. Feen, nic sie nie martw, te ktore są rozowe znikną, bo masowaniem do tego doprowadzisz, wiec bedzie ich duzo mniej :) :) :) rozstepy to jeszcze nie koniec siata, faceci tez maja, i szczuple dziewczyny tez, np. jak masa miesniowa za szybko im sie rozrasta. musisz je codziennie masowac, nie wiem gdzie masz, ale np 5min zewnętrzne uda 5min wewnetrzne uda 5min posladki, co daje 30 min dziennie i gwarancje, ze roznowe znikną koteczku. Najlepiej masuj je z kremem na rozstepy, ale krem tylko wspomoze , najwazniejszy zbrew pozorom jest masaż. PAMIETAJ O TYM masuj koniecznie, bo jak teraz tego nie zrobisz, to potem juz nie bedziesz mogla, jak ci po nich zostanie tylko blizna i kolejne 500 zeta bedzie trzebna wybulic. co najmniej chyba nawet. jestes w o tyle dobrej sytuacji ze masz mozliwosc z nimi powalczyc, i na pewno z niej skorzystasz, ja moje dostrzeglam jak byly biale i nie mialam mozliwosci nic juz z nimi zrobic. poza masazami z kremem stosuj peeling, on tez wspomoze twoje dzialania w walce z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, tak bardzo chcialabym wyzdrowiec, ta choroba wiąże mi ręce.. ile mozna chorowac! A czemu Was nie ma?? coo?? co to ma byc! sugeruję skończyc z nowym standardem nie pokazywania się na forum? Jestem ciekawa, jak sobie dziewczyny radzicie. gosza123! jestes usprawiedliwiona :D ej! chwila! Ty chociaż dajesz znak życia.. a Wy dziewczyny!! WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie do was zajrzałam i ... Widze, że już mnie nie ma w tabelce.. No cóż... :( W sumie i tak się tu nie udzielam bo... odkąd nie ma Myszkiii ... Wszystko jest tak inaczej... :( Czytałam to, co pisałyście na mój temat... Nie jestem chora i wiem że wszyscy na początku tak mówią! Nie przesadzałam i nie jestem niedojrzała... A zresztą... :I w sumie i tak nie ważne co myślicie... Ja jestem gruba. Po prostu. I... Chcę schudnąć! I... Uda mi się! Do końca maja będę ważyć 44 kg :) Ad... Tak szczerze to od początku za tobą nie przepadałam i nadal z twoich wypowiedzi czuję sączący się jad i zazdrość do wszystkich, którym się udało zrzucić więcej niż te twoje marne 2 czy 3 kg... :I Wiem też, że większość z was się ze mną nie zgodzi... Ale lubię być inna niż wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz sie wyniszczac to twoja sprawa, ja ciebie w tabelce pomijam i do Ciebie tez juz nie pisze, bo nie chce sie przyczyniac do cudzej krzywdy, to nic dziwnego ze w Twoim zaślepieniu reagujesz wrogością. Mam nadzieję, że kiedys sie opamiętasz. I że nie będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl, ze skoro wszyscy mowią to samo, to może coś w tym jest. Szkoda Ciebie dziewczyno. znajdz kogokolwiek na świecie, dla kogo przy wzroscie 1.63 44 kilo to odpowiednia waga, opamiętaj się na litosc. Najgorsze jest to, że my Ci w tym pomoglysmy. No cóz, kto mogl wiedziec, ze tak sie to dla Ciebie skonczy. Zal mi równiez Twoich najbliższych, muszą bardzo cierpiec, ze tak bagatelizujesz konsekwencje anoreksji. Dla Ciebie to rozrywka, ale ty sie wykończysz misu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Olii!przy twoim wzroście powinnaś ważyć przynajmi9ej 53 kg !zbyt chudo będziesz wyglądać jak kościotrup!!!!!!takie jest moje zdanie !ale jak chcesz to sie kłóć ze wszystkimi na forum ,ze wcale nie jesteś chora itd....kochana opamiętaj sie bo być chudym to ważyć tyle ile sie powinno a nie tyle ile sie chce tak mi sie wydaje ,,,,,ale cóż rób jak chcesz!!!ja mam takie zdanie.....szczerze to mi szkoda dziewcząt które wpadają w takie paranoje!!!pozdrowienia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem wlasnie biala bulke z zapiekanym na gorze serkiem, ale pol godz sia masowalam i pol cwiczylam, wiec bilans zerowy :) Pozdrawiam! Myszka, ciekawe, co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;)) ale sobie dzisiaj poćwiczyłam na wf-ie az jestem happy. Czuje do teraz jak mi mięśnie pracują. Jestem zadowolona;)) Olaaa tobie to już odbiło. Kobieto u ciebie 44 kg to jest już niedowaga , ty masz juz zaburzenia psychiczne.Wez się otrząśnij. ad uwielbiam te bułeczki , podziel się ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, feenus, wiesz, co dobre! a juz nie mam, ale jakbym miala, to bym sie podzielila :D :P to dzis obydwie zadbalysmi o swoje ciałko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad dobre , a zwłaszcza te co kupuję u mnie w szkole cieplutkie prosto z piecyka mniam mniam.;)) Ale dzisiaj nie mogłam sie powstrzymać i zjadłam trochę chipsów cebulowych A i 3 jabłka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem, jak Wy, ale ja chce Myszke, ja zaraz znowu zaczne sie masowac, po przerwie powracam do poprzednich nawyków :D :D :D codziennie pol godz masazu i pol godz cwiczen, ale te cwiczenia to juz nie koniecznie codziennie juz mnie to troche wkurza, bo troche za duzo czasu godz dziennie no ale co począc, cos za cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba guzik z moich cwiczen bo piesek piszczy buuuu okey, przetrzymam go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tez ćwiczę. !00 brzuszków przynajmniej musze zrobic bo dawno nie robiłam. A właśnie Myszka tęsknimy ;)) Wracaj szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj taaak! bardzo tesknimy!!! ja nie wiem, czy uda mi sie zrobic brzuszki, za duzo chyba jedzonak w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jak mi sie juz ciepełko marzy , masakra normalnie , a zimno nadal. Dzis myslałam ze będę zębami dzwonić jak wyszłam na dwór. Ehhhhh Cwiczenia mi jakos nie idą , buuu jak mam sie zmobilizować ? Jeszcze nauka dzisiaj przede mną a mnie sie tak nie chce ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie znowu chce notatki redagowac, a bardziej powinnam sie pomasowac :P feen, tylk zacznij, potem juz idzie z gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączyłam sobie po cichutku muzyczkę , powinno mi sie zaraz zachcieć ćwiczyć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×