Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzes GB

brytyjki sa najladniejsze

Polecane posty

Gość zgadzam sie grzesiem
polki sa pruderyjne a jak murzyna zobacza to glowe straca by sie przespac no generalnie polki sa brzydkie nawe bardzo brzykie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan niesiołowski
polki nie sa brzydkie one sa tragicznie bardzo brzydkie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaslovelas
polki sa do bani one sa brzydkie w całosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki sa nieładne
:Pnie podobaja mi sie nasze polki z urody i z ubierania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupie sa polki i maja wszy
sa flejtuchami i sa brudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to największe kłamstwo ery
nowożytnej, że Polki są piękne i wyjątkowe wśród innych nacji europejskich. Powiedzieć, że są przeciętne, to naprawdę wielki komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti z gór
zgadzam sie z wieloma moimi przedmówcami pollki sapoprostu brzydkie z wyglądu i nie potrafia się ubierac wygladaja i ubierają jak te wieśniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borayt Hello
Widzialem na Oxford Street bardzo fajna polke(gadala przez telefon), wygladala super gdyz ubrana byla jak brytyjka, nawet nie myslalem ze to polka - polke widac z daleka, sami wiecie. . Jednak niektore polki po kilku latach w Londynie sie zmieniaja, wygladaja co nieco , dopoki nie otworza geby.. Nie wiem czemu polki maja plaskie tylki z reguly , angielki maja takie fajne okragle :) Aha , mam dziewczyne angielke, wyglada jak modelka, poprostu jest boska. Z tym ze ja dobrze gadam po angielsku, ona myslala ze jestem z South Africa, bo polacy mowia tragicznie , nawet po wielu latach .. Trzeba sie uczyc jezyka, wtedy nagle otwieraja sie wszystkie drzwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sranie w banie i bez sensu blablanie i generalizowanie. Wszędzie są ładne i brzydkie kobiety bez względu na narodowośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Huan
Wszedzie sa ladne i brzydkie .. z tym ze w niektorych panstwach tych brzydkich jest wiecej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina s
Jestem kobieta ale tez kreca mnie angielki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huyftv
tylko dlaczego wiekszosc supermodelek to diewczyy z europy wschodniej? brytyjki sa zadbane...maja kase ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huyftv
rzydkie sa pospolite, tzw 'Chavs', ktire siedza w domu na benefitach i zra.. ladne sa te normalne, ktore maja kase aby o siebie zadbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowowwowow
ten filmik jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiv Positive
Rzeczywiscie sa niezle 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_polka w UK_26 lat
(wszystko uogólniam!!) Polki niestety nie maja gustu...ale moze to przez to ze urodzily sie w kraju bez pespektyw i odpowedniego budżetu. Polki nie maja środków materialnych na ładne ciuszki, zabiegi pielęgnacyjne...jeśli Polki maiły by więcej pieniążków to byłyby z pewnością jednymi z najpieknejszych kobiet na świecie...Angielki byłyby na prawde urocze jesli starały by sie trzymac odp. wage i nawyki żywieniowe...taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael23
Jakby sie lepiej ubierały, lepiej szanowaly i malowaly to efekt by byl taki ze nasze Angielki moglyby sie przy polkach schowac...;) Wiem ze trudno Polkom to zrobic z takim budżetem jaki zazwyczaj posiadaja...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazimierz m.
yes yes yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaOpinia
Duży procent polek wygląda po prostu jak kur*y. Taka prawda. Wiecznie wyeksponowany brzuch (choć w wielu przypadkach ten brzuch jest poprostu odrażający), opalenizna 12 miesięcy w roku (opalenizna o odcieniu ciemny pomarańcz) dodatkowo bujanie się z dresami po osiedlach i lansowanie się po zatłoczonych miejscach w \"fajnych(ku*ewskich) ciuszkach, c*ujowe poczucie humoru .. dużo mógłbym wymieniać, ale szkoda mi na to czasu. Oczywiście bez urazy dla dziewczyn z klasą i świetnym charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie to bywa,jeden lubi jak mu skrzypce grają, drugi jak mu buty śmierdzą. O gustach sie nie dyskutyje 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omom
Brytyjki ładne ??? buahahahahaha :D Najbrzydsze w całej Europie ! W dodatku kurwy i puszczalskie jakich mało,zapijaczone,obrzygane szmaty ! Faceci podobnie-wyjątkowo szpetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa19
brytyjki są najlepsze to prawda ale chyba we wpierdal****niu i w puszczaniu sie na lewo i prawo!! Sa paskudne tluste i bez zadnych zasad :/ wiekszosc kasy przeznaczaja na zarcie haha ;P tylko nieliczne potrafia zadbac o siebie te co maja forsy wiecej niz rozumu.. Wiem bo byłam i widziałam i nie wciskam kitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiedlowy Prawiczek
jesli maja tyle seksu ile potrzebuja to po co maja wydawac kase na to aby zwrocic na siebie uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko65
wiesniaki wyjechali w szeroki swiat i teraz pisza ze angielki sa najladniejsze!!!!!Coorwaaaa.....w dupie byles gowno zes widzial!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiedlowy Prawiczek
na cholere maja o siebie dbac jesli rzna sie caly czas? rozumiem ze jesli poluja na faceta to staraja sie dbac o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joko0608
Brytyjki maja kase na wszystko.Co druga ma wybielone zeby Powiekszone piersi, doczepione sliczne geste wlosy... to nie jest ich naturalna uroda to pieniadze. Nie zaznaly nawet nigdy prawdziwej pracy. A my Polki pracujemy czesto ciezko i szkoda nam pieniedzy na takie rzeczy i nawet jezeli mamy kase to przeznaczamy na cos innego. Nie jestesmy az tak prozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×