Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzes GB

brytyjki sa najladniejsze

Polecane posty

Gość ten linkjest zalosny
to chyba twoja matka :D Polki sa wsciekle bo chlopakom oczy sie otworzyly. Ladne polki to mit :O Brytyjki, niemki , francuski - sliczne i wyzwolone, prawdziwe europejki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosoli
heh..piszecie ze jestesmy biednymi , zawistnymi polkami.....sami jestescie polakami...i wapie czy biogatymi...hehe,,,,,pochodzimy z tego samego podupadlego kraju.........wiec za duzo nie gadajcie......bo sa ladne polki i brzydkie, tak samo brytyjki......a pozatym.....POLAK POTRAFI........ a Anglik nie .....:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anglik nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ brytyjki najładniejsze:D:D:D tak może mówic tlyko ktoś kto poza Ząbkowicami Śląskimi na inne wsie się nie wypuszczał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosoli
no wiec pisze ze polacy sa przekretow nauczeni....bo to podupadly narod...ale to nie ma nic wspolnego z uroda.....a anglik nie musi ale fakt.....ale ja wole byc doswiadczona przez zycie...a nie podsuwane pod nos......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosoli
Hubert de , faktycznie niezle babki......ale odrazu widac ze uroda nie ta sama.... POLKI GORA....:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresure
Angielki sa ladne, np. Spice Girls to byly angielki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwlaszcza sporty spice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosoli
teraz wyładniały ale kiedyś.....były przecież nazywane "śpiewającymi brzydulami".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma Bunton nie jest zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devilll
od lat mieszkam poza Polska, wiele podrozuje i nigdy nie wpadlbym na pomysl twierdzenia, ze angielki sa atrakcyjne, no chyba 1 kwietnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topicu
zapomnial dodac ze wiekszos z lasek ktore mieszkaja w GB to przyjezdne:) to samo w niemczech i kazdym innym zachodnim kraju europki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topicu
GRZESIU!! nie przejmuj sie.. tak tez sa przystojniejsi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem szczerze z londynu
marze o brytyjkach ale wiem ze jako polak nie mam u nich szans, dlatego podrywam hinduske w pracy. Brytyki sa sliczniutkie , niestety maja nas w dupie. Moze ta hinduska sie zlituje? :O Polek nie chce !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brytyjki przede wszystkim
mają klase i kase :D nie to co biedne polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem szczerze z londynu
dobrze powiedziales o tej klasie, wlasnie tego brakuje polkom. kasa nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie nie ta klasa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki nigdy
nigdy nie doscigna brytyjek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widziała dupa słońca
brytyjki są pięęęęękne :D ryże i piegate, paskudne zęby żółte zresztą od tej ich herbaty, a w dodatku tłuściochy. to ja już wolę te wygłodzone Polki buahaha, albo całkiem czarne Murzynki, tylko strach czy nie maja aidsasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz stereotypowo
w takim razie polki to dziwki, a polacy złodzieje i alkoholicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googlas
polki w londynie są bardzo popularne wśród murzynów, albańczyków, turków i arabów. to co się stało w polsce (sprawa Simona) w Londynie jest powszechne, dlatego większość moich kumpli trzyma się od Polek z daleka. Nikt nie chcę mieć wyniszczającej egzotycznej choroby. Angielki nie dośc że ładne to jeszcze nie puszczają się z III światem. Szkoda że nie chcą polaków, ale zawsze mogę udawać że jestem z Finlandii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahahaha
hahaha....wiecie co ...powiem tak...i w polsce i w GB tak jak w każdym kraju zdarzają się i ładne i brzydkie kobiety....wiele racji jest w wypowiedziach które mówią o tym że polki albo są otyłe albo są płaskie z każdej możliwej strony...(płaski tyłek płaski cyc) zdarza się też w wielu przypadkach ża polki mają wielkie nosy małe oczy wąskie usta....ale to stare czasy....napewno nie większość ale tak 1/3 polek jest ładna....wiele razy jak ide po ulicy to spojrze się to na jedną to na drugą i stwierdzam ta ładna a ta brzydka....a w GB kobiety z regóły mają nadwage(i tu moge przypomnieć jak ktoś napisał wychudzone wygłodzone polki-płaski brzuch to dla was wychudzenie??)mają wysuniętą szczene...(końskie zęby)...sadełko wylewające się z zaciasnej spudnicy...z lekka zagrube uda....( w tych ich spudnicach) dóże (jakby napuchnięte) policzki.....a nie raz może się zdawać że ubierają się lepiej...no cóż...Polska to biedny kraj ....więc i jego lud to bidoki....to nie sprawa gustu....(brytyjki grube pankówy) ale środków...wiele polek (np ja) ma gust ale nie ma funduszy na kupowanie sobie takiego i takiego płaszcza ....itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
polki sa najladniejsze na swiecie i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polki
chciałabyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosoli
ehh..w Polsce chyba nie chcecie widzieć ładnych lasek....i nie uogólniajcie , bo nie wszystkie Polki nie mają klasy...!!! Gdybyście nie wyjechali do GB to nie wiedzielibyscie jak brytyjki wygladaja...hehe.... obiezyswiaty...hehe....jestescie tak samo z z Polski jak my...i klase macie jak my...heh.....:;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie
rozgadali , hahaha koles fajny temat otwarl nie ma co nareszcie troche kultury a nie tylko o piz.... chuj..... itd fajne dziewczyny sa w kazdym kraju tego swiata wiem bo duzo sie najezdzilem , chinki brazylijki brytyjki francuzki polki wszedzie sa ladne laski w niektorych krajach maja ladne lale w duzym stopniu pogiete haraktery wydaje im sie ze jesli srednia urody nie taka wysoka to one sa ksiezniczkami ale to prostaczki tak ze niema sie co na takie obracac. niemniej w trakcie pobytu na ukrainie w kijowie oczy stawaly mi w slup tam przecietna ladnych dziewczyn jest bardzo wysoka. to tak jakby tam fabryka zywych barbie byla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne
to chyba jakiś żart albo nie rozrózniasz brytyjek, tam odzież rozmiaru S jest naszym L spasione, nieuczesane i nieeleganckie nie wiem co cie tak jara w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×