Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwoneusta

czerwone usta

Polecane posty

Gość czerwoneusta

Mam bardzo czerwone usta, normalnie czlowiek ma rozowe. czego moze byc przyczyna? brak jakis pierwiastkow, hormonow, klopoty w rozwoju fiz. (wygladam dosc mlodo jak na moj wiek itp) czy cos? Pomozcie jesli kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besstyjjka
a nie sa poprostu podrazniona...? ja czasem tak mam, ale po intensywnym smarowaniu czyms nawilzajacym przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwoneusta
Może to dlatego, że czeto robie loda chłopakowi? Ale on nie jest na nic chory, ehh nie wiem co ja mam zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwoneusta
ej ten na gorze ! nie podszywaj sie! to podrobka! nie-jak podraznione sa, to tworza sie wokol obwodki i jeszcze grubsze i czerwiensze sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele bec
mam dokladnie to samo. mama mi zazdrosci, mowi ze sa ladne i wyrazne nawet po posmarowaniu przezroczystym blyszczykiem. nie wiem jak ty ale ja mam jasa karnacje i blond wlosy i te czerwaone usta (na mrozie szczegolnie!) wygladaja brzydko wg mnie. ale nie wiem co z tym zrobic pomijajac szminke w jasniejszym kolorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoczerwoneusta
u mnie nie wchodzi w gre szminka. mam ciemne wlosy ale raczej cere blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaaa
no ja tez mam wlasnie takie czerwone ;/ a w dodatku takie pełne i w ogole jaos mi nie pasują do całokształtu i kurde zawsze musze sobie troche przejechac po nich fluidem bo inaczej jest okropnie. jakbym mogla to najchetniej bym sobie je wybieliła :PP ale chyba razcej sie tak nie da ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaaa
piszcie cos ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam! Smaruje sobie jasnym korektorem usta.. na chwilę pomaga.. ale ja bym chciała tak na zawsze mieć bardziej pod kolor skóry :D Czytałam, że stały makijaż można zrobić :) Akurat był tam przykład jak kobieta robiła sobie różowe usta.. ale kto wie.. może można je też jakoś rozjaśnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzielonousty
,lepiej nie przyznawac sie do czerwonych ust bo uznaja ciebie za komucha i odbiora emeryture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×