Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PieknaSandrusia

Uprawiam sex z kim zapragne bo jestem PIĘKNA i MĄDRA! owijam facetów wokół palca

Polecane posty

Dlaczego jesteście tacy zazdrosni i zawistni?? Jesli wy nie macie to inni tez powinni nie miec :O bo inaczej są puści :O Nie moja wina że zarabiam takie a nie inne pieniądze, że przyjanmniej raz na tydzień jadę na ogromne zakupy i mój facet wydaje na mnie nawet kilka tys złotych. Cieszcie się szczęsciem innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kiedyś zapragnioesz prawdziwego faceta nie tylko do łóżka, albo przypomnisz sobie o tym na starość, kiedy już nikt nie obejrzy się za taki próchnem (sorry za określenie). Ja osobiście życzę powodzenia, też wolę przelotne romansidła, niż stałe związki, też przebieram i w ogóle, ale kiedyś się to skończy. Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvce
niechciałbym miec takiej laski nawet jesli wygladasz jak miss Swiata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt jej nie chce
dlatego tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, mądry człowiek nie chwali się, ile to kasy wydaje. Mądry człowiek po prostu te pieniadze ma i moze je wydawac. A ja w zyciu nie pozwolilabym sobie, zeby tak wykorzystywac facetow, zeby wydawali na mnie pieniadze, poniewaz wychodze ze swoim wygladem ponad normę. Jest jeszcze cos takiego jak godnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvce
ale tylko prosci faceci chca miec taka laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko ze oni sami kupują mi wszystko o czym tylko wspomne, zamiast wydawac pieniadze na swoje dzieci albo żony :O Gdy ktoś coś daje to nie nalezy odmawiac. Nie moja wina że poprostu na mnie lecą, mam problem żeby odpędzic się później od tych którzy juz mi się znudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvce
domyślam się ze wierzaca nie jestes i nie masz żadnych wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvce
no cóż chwalisz sie czy żalisz?Moim zdaniem jestes bardzo zakompleksiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvce
i tak nie mozesz miec każdego...Jedynie prostych napaleńców..Wiesz o tym dobrze ,ze u wiekszosci nie masz zadnych szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvce
wiesz ,ze wiekszosc nawet za darmo by z tobą nie chciała ..No cóz zostaja sponsorzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz sie. W kompleksy wpadają dziewczyny moich kumpli po spotkaniu ze mną. Siedzą później w domu i myśla co bedzie jak on mnie spotka a jej nie będzie przy tym, ale mi sie chce śmiac z tych dziewczyn. Nie biorą pod uwage tego że na prostaków ja nie lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
piekna sandrusiu, idz sie leczyc, dziecinko!!! i o co ci chodzilo jak topic pisalas, co ty masochistka jestes, albo dawno blotem nie rzucalas? przejada po tobie walcem i tki bedzie final. jak ja takich kretynskich topikow nienawidze, no ale powstrzymac sie nie moglam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego załozyłam topic bo tak sie przyzwyczaiłam do wyzwisk rzucanych w moją strone że zaczeło mi tego własnie brakowac. A wiem że tutaj jest wiele zazdrosnych panien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeh
Zaszczep się - rak macicy powodowany jest przez wirus , a ten przenoszony przez facetów . Nigdy nie wiesz co trafisz, a to marnie się kończy i niebardzo pomoże Twoja wyjątkowa uroda / jakakolwiek jest/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvce
myle sie ?lol..sproboj seksu z przecietnym facetem ..Nawet za darmo by się nie zgodził z toba tego zrobić ..Ci co płacą za seks nie wierza we własne mozliwosci ,są zwykle brzydcy i musza za to płacić..Zaden zdrowy i normalny facet nie zgodzi sie na seks z przypadkową kobietą nawet jesli będzie chciała za darmo czy zmuszac go bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvce
ale ja jestem facetem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to sie mylisz:D KAZDY powtarzam Kazdy facet zgodziłby sie na seks z przypadkowa kobieta może byc przecietna, wystarczy ze ma troche cyca i tyłka. A ja nawet bym nie chciala spac ze zwykłym facetem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analizuję Twoja wypowiedzi jednak stwierdzam, e jestes ciut pusta, ale wcale sie nie dziwie, bo dziewczynie moze poprzewracac sie od zbyt wielu adoratorow. Nie umiesz mowic: \"NIE\", jesli facet Ci cos kupuje? Gdybys nie chciala, nie wzielabys. Ot, co. Nie pisze dlatego, ze jestem zazdrosna, mam ciut podobna sytuacje, ale znam swoja wartosc. Znają ją też wszyscy faceci, ktorzy o mnie wiedza, i jesli juz ktorys chce zawiazac ze mna znajomosc, musi ise naprawde starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam że nie masz u mnie szans-najprawdopodobniej nie urodziłaś się we właściwym miejscu i czasie:P.Do tego widać że jesteś zdemoralizowana i niewierna-a za to można zarobić kulkę w łeb od każdego kto nie lubi zdrady:P! Dodam że nie jestem zazdrosną panną:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvce
wydaje ci sie ,ze jak sie wypniesz czy pokażesz to czy owo komus na ulicy to już jest twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeh
Już ktoś kiedyś powiedział , że k***** to nie zawód - to natura i albo się ją ma , albo nie . W każdym razie powodzenia ! A i spisuj pamiętniki , bo co Ci za parę lat zostanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvce
to ze odbracasz sie w takim towarzystwie nie znaczy ,ze wystarczy ,ze pokażesz komuś tyłek i jest twój..Wydaje ci sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bvce, chodziło mi o zwykłe latawice które maja troche cycka i puszczaja sie z kazdym :O Jesli pomyliłes takie ze mna to jestes w wielkim błędzie. Owszem ja wykorzystuje do tego swoją urode ale zawsze robie to z kimś z kim ja chce, to ja sobie wybieram z kim to zrobię a nie ten ktoś mnie. A co do tego ze nie odmawiam tylko biore prezenty od tych facetów.Taka juz jestem jak mi ktos coś kupuje to czemu mam tego nie wziaśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×