Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PieknaSandrusia

Uprawiam sex z kim zapragne bo jestem PIĘKNA i MĄDRA! owijam facetów wokół palca

Polecane posty

Gość aaaaaalh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaalh
A ty to niezwykła jesteś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia35
Nie jestes ani piekna ani mądra..dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes niby piekna ale czy masz tyle rozumu co urody ? wnioskujac z twoich wypowiedzi to chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rownie zaprzecze tu Twojemu rozumowi, a nie urodzie. Jezeli tak wielu facetow twierdzi, to musisz byc ladna, no ale zeby od razu az tak bardzo madra? Pazernosc juz jest Twoja zla cecha. A dalej....nie zawsze tak jest ze to Ty wybierasz faceta, skad wiesz, ze czasem nie jest na odwrot. Tak jak Ty wykorzystujesz naiwnych facetow, tak i oni moga Cie wykorzystywac w danej chwili i wcale nie musisz o tym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo jak autorka. Spie z kim chce,mam co chce. Mam wszystko czego pragne,tylko czasami chcialabym byc normalna cziewczyna.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" bvce, chodziło mi o zwykłe latawice które maja troche cycka i puszczaja sie z kazdym Jesli pomyliłes takie ze mna to jestes w wielkim błędzie. Owszem ja wykorzystuje do tego swoją urode ale zawsze robie to z kimś z kim ja chce, to ja sobie wybieram z kim to zrobię a nie ten ktoś mnie. A co do tego ze nie odmawiam tylko biore prezenty od tych facetów.Taka juz jestem jak mi ktos coś kupuje to czemu mam tego nie wziaśc. \" Ty za to jesteś pewnie niezwykłym latawcem:P. A jak złapiesz hiva to i tak nie pomoże:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem latawicą, nie chce mi sie juz tego tłumaczyc. A co do rozumu, nie uważam sie za osobe głupia czy bez rozumu tylko dlatego że jestem świadoma swojej urody i wiem jak to wykorzystac. Jak narazie to ja wybieram sobie facetów,a nie oni mnie a to dlatego że gdy widzą kawałek kobiecego ciała to nie myslą o niczym i mozna nimi bardzo prosto manipulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie pytam z iloma już lądowałaś w łóżku. Nie jestem dziewica, ale mimo swojej swiadomosci urody mialam tylko jednego faceta i to jemu sie oddalam. I nie lecial na mnie jak na obiekt seksualny, dotad mam w nim przyjaciela. A TY?? Masz kogoś takiego? PRzyjaciol pewno tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wielu znajomych:) jedna prawdziwą przyjaciółke od serca. Wiecej nie potrzebuje. Nie potrzebuje wielu przyjaciół tkórzy będą mnie obgadywac za plecami :O Jednego kochającego faceta tez nie mam i nie potrzebuje. Pozatym jakby któraś z was miała świadomośc ilu facetów którzy są w stałych związkach zdradza swoje kobiety to tez nie chciałybyście miec nikogo :O Wazne jest to że jestem szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry a nie dzieńdobry
Sandrusia chyba naoglądala sie za duzo tego filmu o matce i corce, ktore uwodzily facetow (lecial wczoraj na TVP1 :P ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, ze swoim podejsciem do czasu bedziesz szczesliwa a po czasie bedzie Ci brakowac tego jedynego. Ja tez wiem, jacy sa faceci i jak potrafia zdradzac. Ale wiesz co? Sa wyjatko, ktore jak w sobie rozkochasz, nie zostawia i nie zdradza Cie nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpie że będe kiedys chciała się zakochac i miec jakiegos faceta na stałe. Brzydziłabym sie go, bo wiem ze KAZDY facet gdy bedzie miał okazje to zdradzi swoją partnerke. Chyba że wolny związek, kazdy robi co chce. A nie zeby mnie ktoś okłamywał że kocha i spał z inną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem chetny na seks z Tobą..
jaksbys byla piekna itp to zostałabys swiatowej sławy modelką... i zarabiala bys wiecej od swoich kochanków wiec rozumu nie masz tylko robisz z siebie prostytutkę a seks jest gratis??????? ja jednak zaryzykuję i oceniam ze jestes warta ok 5 zł i tyle ofiaruje ci jesli sie ze mna przespisz..mój meil seksrobocik1982@poczta.onet.pl chcę zebys i mnie owinęła wokół swojego palca:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzedzilas sie przez to,co sama robisz z facetami i wiesz, jacy sa. Nie dziwie Ci sie. Ja mam podobne wrazenie,ale uwierz,ze sa jeszcze jakies wyjatki na tym swiecie. Nie wszyscy sa tacy beznadziejnie mescy i skaczacy z kwiatka na kwiatek. Wystarczy znalezc tego jedynego. Ale dobrze tak jak ty miec ciagle glowe na karku i uwazac na kazdego, bo faktem zawsze bedzie to, ze FACECI TO SWINIE. (nie mowie,ze kobiety nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelką :O Nie chciałabym nią byc, odpowiada mi takie życie jakie prowadzę. A swoje 5 Zł wsadź sobie w tyłek :O brakuje ci klasy, żebym w ogole mogła na ciebie spojrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwe
Oj, Sandrusia, doskonale cie rozumiem. Tez tak mam, jak lekow nie wezme ;) ale potem jest juz wszystko dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splułam się
wwe - genialne to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie ! zdjęcie! zdjęcie! Może w końcu wpadnę w jakieś kompleksy... Tak noworocznie I chętnie założę się o wszystkie twoje prezenty, że nie każdy facet by z Tobą poszedł :) Jestem skłonna poświęcić na ofiarę nawet swojego męża :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJAAAAAA
Kazdy tutaj moze napiac jaki jest piekny i wspanialy, puste słówka to nie wszystko, albo pokażswoje zdjecia albo przestań pisac bo to zaczyna byc nudne. Jesli nie pokazesz żadnego zdjecia to uznajmy topik za zamkniety !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pfff koiecie wystarczy rozłożyć nogi, a zawsze się znajdzie ktoś kto akurat chce się spuścić, może byc nawet zasobny i w miare wyglądający... Uroda - plastikowa jak mniemam, mądrość żadna (co najwyżej zwierzęcy spryt), a piekno (gdyż to tyczy przedewszystkim amalgamatu ciała i ducha) - wątpliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O kolejna DAMA wychowywana bez tatusia przez pokręconą mamusię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza z klatki
uwazaj na adidasa buhaha, czy to kontynuacja zajebistej? porazka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksrobocik 1982
5 zł tyle jestes warta...ja tez umiem wykorzystywać kobiety... takie jak Ty lecą na sportowe samochody... myslałam ze bedziesz chciala wsiąść w sportowe srebrne audi i pojechać do mojego domu.. popluskalibysmy się w basenie potem sauna...moze trenig w mojej siłowni szkoda...moja narzeczona jest taka jak Ty... kupuje jej drogie ubrania.. ostatnio kupiłem jej sliczny pierscionek za 10 tys zł... cieszyła sie jak głupia hehe tylko szkoda ze za tydzien mi sie znudzi i ja wyrzucę.. myslałem ze zastapisz ją ale trudno zostawie pieniadze dla siebie..tez jestem madry wiem ze takie jak Ty leca tylko na pieniadze i na umiesnione ciała... dlatego mam swoją siłownie...a skad mam tyle kasy skoro jestem młody? hmm...jestem madrzejszy od ciebie i kocham nabijac sie z naiwnych takich jak Ty..tez mysla ze mnie owineły wokół siebie ze jestem w nich zakochany.. to dlaczego gdy je wyrzucam to sa zapłakane rycza jak bóbr... mówia jak to bardzo mnie kochają... żałosne a ja mam z tego tyle śmiechu...ostatnio muszę przyznac dostalem w twarz od dziewczyny bo żadałem by mi zwróciła ten pierscionek za 10 tys...jaki ona miała wyraz twarzy.... chciała miec go na pamiatkę...wielkiej miłości... hehe a ja chciałem go oddać do jubilera bo szkoda mi było tych tysiecy... przyznaje jestem bogaty ale osiagnąlęm to cieżka pracą dom to z pomoca ojca ale reszta to tyłko moja cięzka harówka... i żałosne jest to ze dziewczyny piekne, to przyznaję tak nisko oceniaja siebie przez pryzmat ciała a nie mądrości...czasem warto tak nabierac dziewczyne by przekonać się czy ona kocha naprawdę czy tylko kocha czyjeś pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×