Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowu studniowkowy temat

dodatki do złotej sukni

Polecane posty

Gość znowu studniowkowy temat

Dziewczyny, pomozcie. Mam super kiecke w kolorze starego złota (taki styl a'la hiszpanka - krotki przod, tyl dlugi, ale nie prosty tylko ponaszywane sa pionowo falbany - ciezko to opisac) i szukam do nich dodatkow (buty, jakas bizuteria). Doradzcie mi w jakim kolorze pasuje? Nie chcialabym cala byc na zloto, a nie mam pomyslu, co tu pasuje. Zastanawialam sie nad butami wiazanymi na kostce atlasowymi wstazkami - myslice ze beda pasowac? Pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu studniowkowy temat
Myslalam o czerwieni jakiejs. Wiem ze musi byc kolor matowy, bo inaczej wyjdzie efekt-choinki :) Nie ma juz nikt wiecej propozycji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonowane, ale to już wiesz. Biżuteria do złotej sukienki musi być skromna - jeśli jest głęboko wycięta, to może jakiś łańcuszek, jeżeli jednak kończy się dosć wysoko, to zrezygnuj, zamiast tego zdecyduj się na bogato zdobione kolczyki. I nie mówię tu o wielkich turkusowych piórach ze straganu, tylko np. o ładnych wiszących złotych kolczykach. A buty - mi takie sie bardzo podobają i jeżeli tylko masz ładne i zgrabne kostki, które będą się odpowiednio prezentować w takich butach (zdarza się, na przykład mojej siostrze takie buty koszmarnie wykoślawiają nogi w kostkach, wygląda jakby miała ciężki artretyzm), to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem do zlota pasuje braz i czern, mniej ciemy fiolet lub bordo a inne kolory chyba odpadaja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu studniowkowy temat
Waniliowy_budyn - myslalam o bizuterii tak: albo jakas ladna, ale delikatna kolia (obróżka) albo cos we wlosy (bede miala loki). Dekoltu glebokiego nie mam, z tylu jest wieksze wyciecie. Co do butow - boje sie ze takich nie dostane, bo to jest moj pomysl... (a na aukcji boje sie kupowac bo bardzo czesto zdarza mi sie ze paski na srodstopiu sa na mnie za luzne i stopa mi "lata"), no ale bede szukac. lesna driada - wlasnie wydaje mi sie ze do zlota czern nie bardzo pasuje... Przynajmniej ja tego nie widze za bardzo. Dzieki Wam za odpowiedzi :* Moze ma ktos jeszcze jakies pomysly odnosnie butow (np linki do odpowiednich?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPPPUPP
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×