Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

striptiz dla ukochanego

Polecane posty

[02.01] 15:38 szalona21 Hej dziewczyny pewnie nie jedna z was juz zrobila pokaz dla swojego faceta prosze o jakies wskazowki na ten temat ?? [02.01] 15:39 dział życie erotyczne [02.01] 15:40 szalona21 no chce zrobic dla swojego niespodzianke bo za niedlugo nasza rocznica duzo sie naczytalam na ten temat ale nie ma to jak dostac wskazowki od osob ktore to zrobily i maja w tym juz jkies doswiadczenie [02.01] 15:42 Asta Lavista Ja zrobiłam to autentycznie przed wczoraj nie wiem czemu po prostu mnie napdało a byłam trzeźwa wstalam od stołu gdzie siedzieliśmy u mnie w domu w górach w głośnikach szeedł Motorhead Hellraser i mnie wzieło..nawet nie wiesz jak striptis wyzwala emocjonalnie ja za chuda znowusz nie jestem ale waliło mnie to po prostu w takt muzyki zrzucałam wszytsko kręciłam się wokół dotykałam swojego faceta w intymne miejsca chwytalam za bródkę wodziłam wzrokiem a po kolei zrzucałam ciuchy heheh tylko miałam golf i nie chciał mi się przecisnąć przez głowę Naprawdę nie ma się czym przejmować jeżeli wiemy że partner nas widział że nas kocha to po prostu bądźmy lekko wulgarne klęknijmy przed nim z góry na dół przeciągnij się jak kocica potem same pomysły wpadają do głowy jak się rozkręcisz Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asta Lavista
Trzeba też znaleść odpowiednnią muzykę w której się dobrze czujesz i żeby była w miarę rytmiczna ekstra wrażenie robi też zmysłowa bielizna (taka żeby nie krępowała ruchów)i nie zastanawiaj się jak to zrobisz striptis to improwizacja twoja wena twórcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona21
mam urodzinki 8 stycznia i od mojego dostaje erotyczna bieliozne biala obcisla koszulke przezroczysta a nasza rocznica jest 13 wiec wykozystam ta bielizne i jakies szpilki i to chyba wystarczy cio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona 21
czyzby zadna nie potrafila nic powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona 21
heheheh ale sie ubawilam z linku o pani ktora sie rozbiera:)) ale chcialam tez wiedziec czy facetowi zawsze sie spodoba striptiz obojetnie jaki on by nie byl???? bo wkoncu zawodowa tancerka nie jestem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona 21
hej Asta Lavista powiedz mi jaka byla reakcja twojego na to wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej laski to wykazcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ukochanego.
to bym sie zgodziła nawet na scat, vomit, pissing (z trojga złego to chyba jednak scat najlepszy). Czego sie nie robi z miłości...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej laski to wykazcie sie
czy dobrze jednak faceta przywiazac do krzesla zeby nie mogl dotkanc dziewczyny w trakcie striptizu czy jednak pozwolic mu na dotyk ...???? co jest lepsze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce z pomaranczy..
ja tez planuje dla mojego maly striptiz. namawia mnie od dawna ale najpierw dieta- nie jesem gruba al chce se epuej xzuc zeby mi GAARETKI nie lataly. ktoras z was powiedziala ze sie wstydzi? wlasnego chlopaka? ja z moim jestem bardzo blisko tajemnic przed soba raezcej nie mammy znanmy sie wieki! nie ma sie czego wstydzic. nie raz mnie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej laski to wykazcie sie
slonce z pomaranczy :)) czy masz juz jakis planik jak to chcesz zobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce z pomaranczy..
hmmm.. chodzi o diete??:) NIE:) a striptiz? tu nie mozna niczego planowac.. chyba ze musyke znalesc fajna/ reszta sama pojdzie. chodzilam kiedys na tance . nawet dlugo bo z 10 lat wiec moze sobie poradze:P wazne ze mnie kocha i moj latajacy brzuszek nie bedzie najwazniehjszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce z pomaranczy..
juz nikt sie nie wypowie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porada praktyczna: Szanowne Panie! Jeśli któraś z Was chciałaby zrobić strip-tease a nigdy wcześniej tego nie próbowała, to proponuję poćwiczyć przy utworze \"Bolero\" Maurice Ravela. W tym utworze główna melodia jest powtarzana kilkanaście razy za każdym razem w innym zestawie instrumentalnym. W sam raz jeden cykl na jedną sztukę garderoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedziora
hmm ja polecam muzyke. ktora obojgu sie Wamz czyms kojarzy. u mnie to grupa Black. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona21
hmmm czy znalazla by sie ktorak ktora by opisala caly swoj pokaz od poczatku do konca moze jakis fajny pomysl mi podsunie do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petra.
podsun najpierw jaie Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona21
hej ja mam taki pomysl. Wiec ubiore biala koszulke erotyczna przeswitujaca biala bardzo obcisla do tego bielizne szpilki i muzyke ktora mam juz wybrana mojego posadze na krzesle ale wczesniej zdejme z niego ciuszki zostawie w samych bokserkach przywiaze mu rece zeby nie mogl mnie dotkanac:)) moze tylko patrzec bede tanczyc kolo niego dotykac go draznic i pomalu zrzucac z siebie to co mam usiade mu na kolanach sciagne stanik i zostane na koniec w smaych stringach......a potem zawiaze mu oczy i zrobie mu deser z samych owocow i bitej smietany ale to bedzie deser na mnie poprostu poloze sie i rozloze owowce na mnie a on bedzie mogl mnie smakowac.....:P a potem cala zjesc CO WY NA TO ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona21
zadna nie oceni mojego pomyslu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona21
oj dziewczyny spicie no czekam na ocene mojego pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce z pomaranczy..
hmm.. fajne.. moze odpatrze:D tylko stroj wole czarny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona21
bialy bedzie tylko na ten maly pokaz a potem czrna bielizna do zabawy w lozeczku wkoncu mamy przed soba cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce z pomaranczy..
ja wole czarna, bo bardzie do mnie pasuje:) mam jasna karnacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona21
to tak zdecydowanie czrna do jasnej karnacji a ja jestem opalona bo chocze na solarium wiec wybralam biala ale ten caly pomysl podoa ci sie ?? czy jednak cos byc podsunela jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×