Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Gość kasiaa27
Hej:) To ja w takim razie życzę milutkiego dzionka jako druga :D Małe kotki.... oj, sa takie kochane :) Niestety mój przyszły maż nie lubi kotów, więc zostaje nam pies...którego zresztą już mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
Odkryłam w sobie takie ładne zwierzątko.... leniwca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Tasia widzę, że szybko zabrałaś się do \"roboty\". Nie martw się, że nie wyszło. Mało komu udaje się za pierwszym razem :-) * Alice czego nie wypalilo z domem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie dwa pytania do Was: 1. Ile mam kupiś alkoholu na 40 osób? 2. Ile mi trzeba ciast na w/w ilość? ( Mama mi upiecze ciasta i nawe torcik weselny, zadeklarowała się, więc nie będę odbierać jej tej przyjemności. Moja mamcia super piecze :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Po pierwsze Leniwiec to wyjątkowo urocze zwierzę i ja też często zapraszam go do siebie :) Co do ciast to nie wiem a alkoholu jeszcze nie kupiłam. Przyjmuje osobę ok litra na parę, plus kilka butelek na konkursy oczepinowe i tzw bramy. Co do domu to Miły Pan powiedział, że już ktoś podpisał umowę przez agencję ale najprawdopodobniej najzwyczajniej w świecie się rozmyślił. Mamy w związku z tym inny szatański plan. ale o tym napiszę już po ślubie :). A dziś zamiast stresu przedślubnego złapałam stres związany z kryzysem wieku średniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że z domem nie wypaliło :-( Alice a ile mam liczyć ciast + drobnych ciasteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotka - co do ciast to ciężko mi się wypowiadać. Nie chcę wprowadzać Cię w błąd. A co do domu - to chyba pozwoliło to nam na podjęcie pewnej decyzji, o której do tej pory nie myśleliśmy. Nie chcę zapeszać. a zaraz po ślubie zaczniemy \"obrabiać\" pomysł. Napisze tylko, że już mi nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę prawdziwe ślubne forum :) ile wódki kupic ile ciast i wogóle:) wiecie co m y mieliśmy świetną wódkę zrobił nam ktoś ze taka robiona wódka ja byłam sceptycznie nastawiona ale była porządna :) mogę tak rzec bo nikt sie nią nie zatrłuł, nikomu nie było niedobrze a jeszcze co nam mówili ze wogóle kaca nie mieli tylko troszkę suszyło ale Ci co byli w sobotę na weselu i później w niedzielę na przyjęciu to bardzo dobrze sie czuli ale wiem że czasem taka wódka nie jest dobra dlatego to rzecz wyboru... Powem wam jeszcze że chece były bo pierwsza partia poszła taka źle zakapslowanych butelek nie można było tego odkręcić wszyscy uznali to za żart:) fajnie było ale tylko taka jedną partię puściliśmy tak specjalnie:)) mieliślmy powiem wam 50 butelek tak ok 46 procentowej:) wystarczyło na całewesele na prawie 60 osób wszyscy byli równo wcięc a i wystarczyło na niedziele choć w niedziele chyba byli lepsi mocarze i troszkę nam brakło ale jakos dalismy radę:) mam cztery kotki zanim wyszłam do pracy urodziła jeszcze dwa:) sa cztery super!! dwie kobity i dwuch facetów normalnie świetne ❤️ mój mąż to chyba miałby ze mnie niezły ubaw że ja takie rzeczy na forum ślubnym ale ja to zawsze przeżywam jak mrówka okres wszystko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam czasem swoja gramatykę.... normalnie ja to powinnam dostac jakąś nagridę za nieskładneza najbardziej nieskładne i bezsensowne z błędami zdania..dostałabym pewnie pierwszą nagrodę albo wiem.... NOBLA DLA TASI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wieczorem wyślę zdjątka:) robiłąm zdjęcia tuż po porodzie:) wyślę wyślę:) milutkiego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się bo już koniec dnia.... Dziś mam urodzinki :) (po raz kolejny osiemnaste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jest tu ktos moze , kto bedzie mial slub 20.07.2007???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dziś w pracy ostatni dzień przed ślubem. I nadal się nie stresuje (pomimo, że juz wypada :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice - troche spóźnieone, ale wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo SZCZĘŚCIA i MIŁOŚĆI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za życzenia. Ja Tylko tak na chwilkę. Bo widzę, że nasz topik upada. Więc do góry. Jutro mam ślub :) I jeszcze się nie denerwuje. Buziaki dla Was wszystkich. PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powodzenia jutro, przepaszam ze sie nie odzywalam, ale szalenstwo mam, dam znac w poniedzialek, ale jest cudownie:-) Gorace pozdrownienia dla was babeczki , Alice i Doroti trzymajcie sie dzielnie, zycze Wam pieknych chwil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzici jaka gramatyka nawet serce napisać nie umiem ale i tak wszystkiego najjjjjjjjjjjjj!!!] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babeczki, Najszczersze gratulacje kochane moje z okazji waszego slubu!!!!!! Czekamy z niecierpliwoscia na wiesci i na zdjecia oczywiscie :) U mnie skonczyl sie bardzo intesywny czas w pracy, bylo cudownie festiwal wypadl super , oczywiscie nie obylo sie bez kilku wpadek jak zwykle przy tak ogromnej imprezie , ale bylo cudownie:) Ryczalam jak bobr jak wyjezdzali, wpaniali ludzie, wspaniali artysci:) Do konca tygodnia jestem jeszcze w pracy, M, pojechal dzis po samochod do Polski i 5 lipca wyjezdzamy z naszego kochanego Grenoble...Acha i chyba wam nie pisalam, ale jedziemy do Vancouver, doktorek podpisal juz kontrakt:) wiec jak tylko dostaniemy wizy wybywamy za ocean:) Tyle sie dzieje tyle sie dzieje, ze nie mamy czasu sobie tego wszystkiego poukladac, mam nadzieje ze przed slubem w Polsce uda nam sie jednak troche uspokoic hehe Pozdrawiam was goraco i czekam na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×