Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Wiem, że to dziwne, ale fotograf to nasz znajomy i powiedział, że ma tyle zleceń, że njaszybciej to za dwa miesiace sie wyrobi z fotkami i video :-( nO CÓŻ POZOSTAJE CZEKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż alice
zjeebaana z ciebie dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Ja dziś po pracy jadę z męzem do rodziców więc jakbym się nie odezwała to życzę miłego weekendu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) niestety ja żadko sie odzywa bo nie mam czasu w pracy a w domu no cóż chcialam przenieść internet ale sie nie da...robią problemy więc pzrez rok w domu internetu mieć nie będziemy:(( ale jak jestem w pracy tak jak teraz i mam chwilkę czasu to czytam tylko nie zawsze jest czas zeby coś napisać.. wszystkie już poowychodziłyśmy za mąż teraz trza zrobić jakiś topik i jak po slubie albo ślub ślub i po ślubie:)) u nas już dzisiaj 116 dni. czas strasznie szybko leci zanim sie obejrze a będzie rok... ale u mnie jak narazie w małżeństwie bardzo dobrze nie ma co narzekać czasem są spotkania 3-go stopnia i sie ścieramy w pewnych kwestiach ale jest dobrze:)) wiecie co miałam badanie gastroskopii iiii okropne to badanie jest!!!!!!!!!po prostu straszne chociaz pewnie są gorsze............... a to taka dygresja była.. Zycze wszystkim miłego dnia mimo ze za oknem deszcz.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilkę więc coś bazgrnę. Przede wszystkim moje życie zaczyna ulegać zmianom. Zaczęło się od zamiany wizerunku - moja fryzjerka poszalała. Postaram się wysłać jakieś fotki. Poz drugie postanowiłam odstawić tabletki antykoncepcyjne w celu uregulowania organizmu a w konsekwencji przed dzidziusiem. I przede wszystkim postanowiliśmy z mężem zostawić pracę i wrócić do rodzinnego miasta i tam zacząć wszystko od nowa. Decyzja o tyle odważna, że tu mamy już bardzo dużo, a tam domy rodzinne perspektywa mieszkania z teściami ale też rodzina, która pomoże w wychowywaniu malucha. Ale liczę na to, że wszystko jakoś musi się ułożyć. Liczę na wasze kciuki. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam:)) alice faktycznie sporo zmian..to dobrze.Jeżeli lubisz zmiany to wyjdzie Ci to na dobre. i dzidziuś super!!!!!Zazdroszcze takich decyzji. Ja sie ciągle boje.boje sie zajść w ciąże boje sie tego ze mogę zostać mamą chociaż w głębi chyba bym chciała. Ja np każdą zmianę ostro przeżywam przeprowadzkę tez przeżyłam jak głupia. Nie mogłam spać w nowym domku nie chciało mji sie sprzątać i wogóle byłma beznadziejna. na szczęście wszystko powoli wraca do normy. decyzje decyzje decyzje. W swoim zyciu podejmujemy różne decyzje wazne zeby być z nich zadowolonym a nie myśleć co by było gdyby ja taka jestem i to nie jest dobre. ważne alice jak już podejmiecie ostateczną decyzje nie żałuj nigdy!!!!!!! miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu - dzięki 🌻 To nie jest tak, że nie boję się zmian, wręcz przeciwnie - boję się bardzo, ale przy kalkulacji korzyści i strat -tych drugich wyszło duużo więcej. A maleństwo - myślę, że jeczcze poczekamy - ale organizm musi być przygotowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice - u mnie tez zmiany. Zaczęłam nową pracę. Teraz pracuje w dwóch. Jestem nauczycielka w szkole. I wczoraj tez mój fyzjer poszalał - jestem w wersji ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 🖐️. Gratuluje nowej pracy. Domyślam się, że będziesz uczyc? Czekam na zdjęcia tego szaleństwa fryzjerskiego. Ja dzis też podeślę Wam zdjęcia. Ciekawe co dzieje się z Sierpniową? Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki - pytanie miało być czego będziesz uczyć - jeśli można wiedzieć. Tasiu - odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :)) Zmiany zmiany u mnie w sumie tez zmiany w nowym mieszkaniu sobie mieszkamy jak już pisałam wcześniej chyba:)i nawet wiecie co ja gotuje!!!!!! codzinnie rano sobie wstaję troszkę wcześniej i męzusiowi gotuje obiadek❤️ nawet mi to przyjemność sprawia. ja dzidziusia narazie mieć nie chce i nie moge zresztą podobno szew sie musi dobrze zagoić zeby mogł sobie brzuszek rosnąć:) raz bym chciała być w ciąży raz nie sama nie wiem. chociaż narazie to cieszymy sie soba i różnymi rzeczami i przyjemnościami z tym związane. jest dobrze i nie ma co psuć. Ja też sie boje kadych zmian w moim życiu bardzo sie boje ja musze mieć poukładane wszystyko od początku do końca a jak coś sie burzy to panikuje a to nie wychodzi na dobre ani mnie ani mojemu Tomeczkowi!! ochotka uczysz w szkole nie wykańczaja Cie dzieci? Ja też kiedyś chciałam iść na pedagogikę ale jakoś mi nie wyszło i siedze w komputerach ale to też bardzo lubię!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - jak chcą - to potrafią kilka słów napisać :P Tasiu - to chyba ja na nauką gotowania uderzę do Ciebie. Bo u nas to gotuje maż - a ja robię to co robię najlepiej - ZMYWAM! :) Tak jak pisałam - zdjęcia po południu z domku wyślę. A - na 99% składamy w tym miesiącu wypowiedzenia w pracy i będziemy tu do końca października. A dalej jakoś musi się ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczę w szkole przedmiotów zawodowych czyli budowlanych a dokładnie projektoweania ( bo jak juz wczesniej pisałam jestem inż. bud ) Dodatkowo kończe robić studia podyplomowe z pedagogiki, ale zupełnie mnie to nie kręci :-( Ae cóz - taki jest wymóg by uczyś w szkole.. Jestem w szkole na pół etaatu, a przez reszte dni pracuje tam gdzie do tej pory czyli w biurze pprojektowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o fotki to najprędzej te ze ślubu wyślę. Niestety nie mam nawet aparatu w komórce żeby zrobić fotki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała wyjechac wyjechac i zapomniec o wszystkim o pracy o budowie o problemach ze zdrowiem ale niestety zyje w takim państwie ze zawsze na coś innego jest potrzebne i na przyjemności już nie wystarcza. Lekarz mi zalecił wyjazd odpoczynek ale niestety nie chciał nam zafundować takiego wyjazdu a szkoda :( czekamy czekamy na fotki ze slubu ochotki i nowej fryzury alice:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babeczki, wrocilam!!!! Litwa piekna jest i chociaz niezle nas zmrozilo, to caly czas swiecilo piekne slonko i zobaczylismy duzo fantastycznych miejsc:-) Polecam wybrac sie tam a szczegolnie do Wilna! Kilka fotek podesle potem no i czekam na te wasze obiecane z nowych fryzur:-) Ja tez wybieram sie do fryzjera w przyszlym tyg. bede skracac ale bez szalenstw, zreszta zobaczymy...;-)Pan doktorek tez sie przymierza do obciecia wlosow... Alice no a u ciebie to zawrot glowy...wow! coz za decyzje! trzymam kciuki zeby wszystko poszlo po waszej mysli! Dziewczynki drogie pozdrawiam serdecznie i odezwe sie jeszcze wieczorkiem, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×