Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

czyli mniejsze niż A ?? :P hmm a ktos mi tu pisał, że wcale płaska nie jestem :P :P na moim obiustonoszu, ktory mam teraz na sobie pisze 36/80 ale nie wiem co to za numeracja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek25
Ja bym powiedziala,ze miescisz sie w dolnej granicy 75A.Ale ja mam zupelnie podobny biust do Ciebie,mierze sie i mierze i ciagle wychodzi mi tak samo.Na pewno masz w biuscie 87?Centymetr nie ma byc scisniety,pamietaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po obiedzie
faktycznie male masz wystarczy spojrzec na panne spod linku wyzej, takie to bym wymietolil, ale ktos w koncu musi miec mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek25
Wyczytalam, ze 36/80 oznacza tylko tyle,ze: 36 to miara amerykanska, ktorej odpowiada 80 wg miary europejskiej i oznaczenie to odnosi sie tylko do obwodu pod biustem,a nic nie mowi o miseczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafelku ---> jak troszkę poluzowałam metra to jest tak 89/90 a jak poluzowałam ciut więcej (tak, że mi sutków ledwo ledwo metr dotykał) to wyszło 92 cm ale w sumie teraz już nie wiem jak to ma być poluzowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu masz normalne cycki
i do tego całkiem kształtne. Zamiast się dołować zrób sobie i podeślij nam na forum swoją fotkę całego ciała nago albo topless - buźkę możesz zasłonić. Chętnie na Ciebie popatrzymy, a i Ty się jeszcze bardziej dowartościujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierz sie bedac wyprostowaną.Mysle,ze centymetr ma dotykac sutkow, tylko tak lekko,a nie sciskac ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze sa teksty
o tak a najlepej to wyjdz nago na ulice, ale mowiac powaznie jesli masz problem to spojrz na nizsze od cebie z mniejszymi piersami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co płaska? Ogladam te Twoje zdjecia i pierwszy raz widze tak jakby swoje sfotografowane piersi,nawet mam podobny pieprzyk na lewej piersi. ;) I naprawde pierwszy raz dostrzegam,ze mimo ze nie sa duze to sa ladne i okraglutkie i jedrniutkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nawet się zmierzyć nie potrafię 😭 :O :O wyczytałam na TRIUMPHIE, że pod biustem mam mierzyc ciasno i wyszło mi 74 cm a w biuście zmierzyłam tak, że metr był na tyle luźny żeby sutków nie ściskał i wyszło 90 cm i wg tej miary Triumpha mam 75 C hahahahahha :O :O :O przeciez to jest ludzką niemożliwością bo zawsze kupuje najmniejsze push upy i są dobre a najmiejsze to albo 75 A albo 75 AA więc albo Triumph ma inną całkiem numerację albo ktoś musi mnie zmierzyć bo nawet tego nie potrafię 😭 😭 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafelek ---> ;) ;) to może powiesz mi jaki Ty rozmiar nosisz i kupię taki sam skoro mówisz , że tak jakbyś widziała swoje :D pewnie mamy taki sam rozmiar :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska daj gołe foty
całego ciała to Cię wtedy dokładniej ocenimy! ;):classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co płaska
może ty sobie za małe staniki kupujesz co? piersiom musi być dość luźno, nie moga być zaduszone puszapem. masz ładny biust i wcale nie taki mały, na disco panny też maja przeróżne push-up wiec nie marudź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska dasz te gołe fotki ...
... ??? bo pod same cycki to już mi się znudziło walenie ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde mowiac to ja nie jestem ekspertem w tych sprawach.Moge mowic tylko o swoich doswiadczeniach.80A byl dla mnie za duzy w obwodzie i ciut za ciasna miseczka,wiec metoda prob i bledow doszlam do tego,ze najbardziej pasuje mi 75B.Tobie pasuje chyba 75B,ale na Twoim miejscu wyprobowalabym 70 w obwodzie skoro masz 74,bo wiem z doswiadczenia,ze lepiej kupowac z mniejszym obwodem niz sie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze, że za małe bo mnie nie cisną i wydaje mi się, że leżą w sam raz :D nie dam gołych fotek bo mam zwałki na brzuszku i cellulit i ogolnie nieatrakcyjna jestem :P poza tym mam dość charakterystyczny tatuaż i mogłabym zostać rozpoznana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafelku ---> wiesz co ?? już się na tyle przełamałam, że jak bede na kupnie to pojdę do sklepu z bielizną i będe przymierzac aż stwierdzę, który jest najlepszy :D jeszcze niedawno wpadłabym , powiedziałą co chce i uciekła ale jakoś tak mi teraz lepiej i chyba dam radę ;) a dla Ciebie za miłe rady 😘 i oczywiście zaglądaj tu jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa pewnie cała jesteś tak ...
... "nieatrakcyjna" jak Twoje cycki ... dlatego chciałbym te fotki zobaczyć ;) A tatuaż możesz zasłonić dłonią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest rozmawiac sobie na forum erotycznym o powaznych kobiecych dylematach.Zaraz znajda sie tacy co zechca to wykorzystac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek25 Ty też możesz tu dać
swoje gołe foty :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaaaaaaaa
wg mnie twoje piersi sa ok nie sa bardzo male;) jesdrne i ksztaltne nie powinnas sie ich wsydzic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie,ze sie przelamalas.Daj znac jaki w koncu bedzie dla Ciebie dobry.I jeszcze raz dzieki za topik,po tych wypowiedziach ludzi sie troche dowartosciowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek25 Ty też możesz tu dać
To daj gołe fotki, podowartościowujemy Cię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ewent.moglabym wrzucic tu zdjecie moich nog, bo wiem,ze podobaja sie facetom,ale nawet nie mam technicznych mozliwosci zeby to zrobic.I tu by sie przydala buźka z językiem,ale nie wiem jak sie ją robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafelku ---> dam znac na pewno :D a bużkę z języczkiem robi się stawiając : a zaraz po nim duże P :P tatuażu dłonią nie zasłonię bo za duży jest właśnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czyms innym zakrywasz
Skoro natura nie dala ci pierwszy to sprobuj glowa myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki płaska. Zmień nicka :P Gdyby tu zagladaly jakies panie i powiedzialy ile maja w biuscie i pod nim i jaki rozmiar staników kupują to mysle,ze pomoglyby paru osobom,ktore nie do konca są pewne jaki rozmiar kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD
jak dla mnie bomba:) fajne male, mlode i jedrne. nie masz co narzekac, nie jedna by takie chciala :) moze wiecej fotek ? ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbokobietka
ciesz sie ze masz zdrowe!!!!!!!!!!!to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×