Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość oj płaska płaska
na moje oko, to ty lubisz swoje piersi, i specjalnie dla komplementów je tutaj umieściłaś, wiele wypowiedzi na to wskazuje :-p No i ładnie w pewnym momencie napisałaś - nie dam zdjęcia tyłka bo jest ...... do dupy :-P czyli ci się nie podoba - analogicznie rzecz biorąc, skoro dałaś 3 zdjęcia swoich piersi, to znaczy, że ci się podobają i szukasz poklasku, czy jak ?? Więc daj juz spokój :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swintucha
masz sliczne piersi gluptasie!!!!i wcale nie sa male maja ladny ksztalt sa jedrne i rowne.a co wolalabys miec obwisle D,wylewajace sie z kazdego stanika i zeby faceci gapili sie tylko na nie?????bo ja nie.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mniejsze
komedia. ja mam mniejsze ale wymarzone faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje piersi nie sa az takie małe nie przesadzaj ja tez takie miałam potem \"urosły\" jak zaczęłam brac pigółki antykoncepcyjne wiec do powiększenia rozmiaru biustu wcale nie potrzeba operacji teraz mam miseczke c i mi z tym dobrze ale nie nawidze spojżeń facetów którzy zerkają mi w dekold to okropne a jeśli chodzi o twojego chłopaka to zerka na inne bo taka natura faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrek
oj twoje piersi sa przepiekne, dla mnie idealne. Moim zdaniem nie powinnas nic zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, nie jest źle i nie ma co się dołować bardziej z tego powodu, sam zreszta nie zwracam tak bardzo uwagi na rozmiar piersi, wazniejsze jest to zeby były kształtne i tyle. Nie masz co kombinować z powiększaniem piersi, wystarczy że zaczniesz ćwiczyć... ruch poprawia figurę :) Pamiętaj, nie ilość tylko jakość :) Opalone ciałko i zgrabna figura... i w tym momencie nie masz co myśleć o małych piersiach bo to i tak traci znaczenie, ważne żeby było przyjemnie ^o^ A i nie staraj się ukrwać urody pod ubraniem którym będziesz oszukiwała sama siebię bo to krępuje w kontaktach damsko-męskich w przyszlości... koleś będzie chciał czegoś wiecej, a ty będziesz się bała bo ukryłaś taką jaką jestes pod innym staniczkiem, a tego nikt nie lubi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem masz bardzo ladne piersi i wcale nie sa za male. Choc Ty pewnie i tak w to nie uwierzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh24
przecież one nie są takie małe !! ja mam mniejsze. jakoś żyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
mnie się podobają. szkoda że nie mogę ich dotknąć. pocałować. popieścić. hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
szkoda że nie zaglądasz tutaj. mnie wydaje sie że nie masz się czego wstydzić. a zawsze to lepiej mieć własne niż sztuczne. takie mniejsze zawsze sterczą i są jedrniejsze niż takie duże i z czasem obwisłe. dbaj tylko o nie. a o faceta się nie martw. jak nie ten to będzie inny który doceni ich piękno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj płaska i zmien proszę tego nicka.Oglądałam w necie dziewczyny,które naprawdę nie mają tam nic,a my aż tak płaskie chyba nie jesteśmy.Choć zgadzam sie z Tobą,że te piersi to tylko z przodu tak wyglądaja a jak się patrzy z boku to niewiele odstaje.Ale póki co cieszę sie jak dziecko gdy widzę takie fajne komentarze.Ale jestem głupia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
waf co ty gadasz. dlaczego jesteś głupia. ja myślę że przez te wszystkie media i lansowanie lasek wiele kobiet wpada w kompleksy. to bez sensu. płaska ma takie ładne piersi i wielu facetom się one podobają. a ona chce zawracać wisłę kijem. mówią jej że TAK a ona że NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
gościu masz rację. ja też takie wolę. wrzuciłaby trochę więcej fotek tych piersi. może z profila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jestescie bardzo mili.Mowicie o piersiach płaskiej,a ja mam takie jak ona.Moze ktorys chetny na znajomosc ze mną?Wlasnie mnie facet zostawil,choc nie z powodu moich piersi. :( To tak w nawiązaniu do pytania płaskiej co u mnie slychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
a dlaczego cię zostawił. to może być ważna informacja. najważniejsze że twoje piersi są prawdziwe a nie sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
wafelek jesteś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zostawił?To chyba nie ten temat.Na pewno nie z powodu mojego wygladu jesli o tym myslisz.Mowia,ze jestem fajna,ładna dziewczyna,ja sie sobie tez podobam i akceptuje siebie /nie liczac kompleksu mojego malego biustu/.To raczej on ma problemy ze soba.Za dlugo byl sam,tak mowi i boi sie teraz odpowiedzialnosci.Mam nadzieje,ze jeszcze kiedys to sie zmieni.Znalismy sie pol roku.Ciężko troche.Z tym poznawaniem kogos przez kafe to oczywiscie byl żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
szkoda bo już myślałem że choć trochę na serio mówisz. nie to żebym od razu chciał zobaczyć te twoje śliczne małe piersi ale byłoby miło. najważniejsze jaka jesteś a wtedy piersi są czymś cudownym a nie elementem który wprawia w kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
nieraz się zastanawiam dlaczego kobiety albo są tak przemądrzałe albo tak bardzo krytyczne na punkcie swojej urody. gdzie są te normalne które akceptują się takimi jakie są i żyją szczęśliwe z tym co mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemądrzale chyba nie,krytyczne - i owszem.Tak to juz jest na tym świecie,ze jedni nie maja żadncyh kompleksow,a inni swoje wyolbrzymiają,bo chyba na tym polega ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
tak też i mnie się wydaje. ale czy jest sens się tak zadręczać. czy nie lepiej być z osobą która to w pełni akceptuje i kocha taką jaką się jest. płaska pisała że nie pokazuje swojemu facetowi piersi. czy nie uważasz ze to jest już chore. tym bardziej jak patrzę na te jej piersi to się dziwię. to co ona mu pokazuje jak nawet piersi nie chce. chodzi cała zakryta od stóp po głowę żeby jej nie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×