Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkkkkka

seks w szkolnej toalecie

Polecane posty

Gość kochana bo to
zrobi, musi wezwie rodzicow do szkoly i tyle, oj dzieciaki, naiwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesla
first of all, kazda szkola ma inny statu czy tam regulamin, w ktorym jasno okreslone jest co wolno, lub cos nie. W mojej niczego nt seksu w kiblach nie widzialam. Ale niestety poprzedniczka ma racje - obowiazkiem wychowacy jest powiadomic o takim zajsciu. Mozecie blagac tylko te kobiete, zeby pozwolila Wam powiedziec o tym samodzielnie, ale nie wiem, czy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta od 7 bolesci...
Pamiętajcie drogie dzieci Gdy się które pieprzyć leci Pamiętajcie, nie po trupach Nie was jednych swędzi dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana bo to
no nie uda, bo ona musi przekazac rodzicom jej wychowanka, wiec tym bardziej wezwie do szkoly zeby porozmawiac jak "sobie z ta sytuacja" poradzic niestety - szkola to szkola kiepsko postapilas, ale lepiej zebys sie teraz sama przyznala, bo rzeczywiscie, jak dowiedza sie od nauczycielki to moze nie byc milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
własnie gadałam z chłopakiem...przyidzie jutro do mnie do domu i o wszystkim opowie tzn tak jak ktoś radziś że to były niewinne buzi buzi prztulanki i powiemy ze babka przesadza i robi afere ze to nie było nic groznego nie seks! Uprzedzimy sytuacje i moze sobie dzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy faccceettt
głupi pomysł i tak sie wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana bo to
jak mowisz ze konserwatywna rodzina to nie sciemniaj, i tak uwierza nauczycielce.... takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
nie nie był na zamek mamy kible na haczyli których całkowicie sie nei zamyka pozostja lekko uchylone.Facetka odchaczyma haczyk palcem z naszej strony tak jak ma w zwyczaju robic palaczą i powiedziała "Wypraszam państwa,nie ma peleni....a i tu sie zzjakneła widzac nasze zazenowanie.Wiem ze to rpzypomine fabułe rodem zamerykanskiej komedi i trudno w to uwierzyc nawet mi ale taka sytuacja miala miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
Czy pisałam już, że sram se do ryja? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
chlopak powie wszystko........ale mnei nei bedzie wtedy w domu....dam im ochhłonać a mój boy jest silniejszy psychicznie niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohahah
ahahahahbahahahaaaaaaaaahahhhhhhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
Boję się, że mój tata mnie przestanie puszczać na dyskoteki. Boszzzzz , taki wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana bo to
nieee!! musisz pokazac ze jestes odpowiedzialna (mimo wszystko) MUSISZ byc przy tym, wiem ze nielatwo to sobie wyobrazic, ale przynajmniej bedziesz mogla powiedziec, ze jestes (w miare) dojrzala, ze bierzesz na siebie ciezar odpowiedzialnosci i kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkaaa
ja wiem że pwoinnam ale mimo wszystko nie dam rady:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana bo to
jak nie dasz rady, to spodziewaj sie, ze to bedzie koniec twoich ukladow z tym chlopakiem.. nie jestes pelnoletnia, musisz sluchac rodzicow a jak bedziesz sie bala byc z nim w takiej sytuacji, to na pewno uznaja, ze wasze uczucie jest raczejj "płytkie" chodzi mi o to, ze jesli jestescie tacy dorosli, to musicie sie trzymac razem w najgorszych momentach, jesli wasze uczycie jest takie mocne, zeby pokazac rodzicom, że dojrzale podchodzicie do bycia razem i ponoszenia konsekwencji RAZEM nie mozesz stchorzyc, bo chyba duzo masz do stracenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkaaa
Uznałam, że chyba może też będę przy tej rozmowie, bo to takie tchórzostwo.Strasznie jestem jakaś taka zdekompresowana przed tym jutrzejszym dniem.Klikam cały czas z chłopakiem, on mnie pociesza, ale mam mieszane uczucia. Najchętniej to bym chciała ,żeby mój chłopak przyszedł i teraz dobrze mnie utulił i może cosik jeszcze na rozładowanie napięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkkaaaaa
Ok!!chyba msz racje nie zsotawie go w tej sytuacji chociaz bedzie mi bardzo ciezko na sama mysl o ttym robi mi sie słabooo.....ale masz racje nie moge stchurzyc i zostawc go z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkkaaaaa
Uznałam, że chyba może też będę przy tej rozmowie, bo to takie tchórzostwo.Strasznie jestem jakaś taka zdekompresowana przed tym jutrzejszym dniem.Klikam cały czas z chłopakiem, on mnie pociesza, ale mam mieszane uczucia. Najchętniej to bym chciała ,żeby mój chłopak przyszedł i teraz dobrze mnie utulił i może cosik jeszcze na rozładowanie napięcia nie jestem autorka tego posta,tylko tego nastepnego naprwde nierozumiem w jakim celu robicie takie głupoty i podszywacie sie podemnie nawet nei jset to jakoś specjalnie śmieszne tylko żałosne,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkaaa
Co sądzicie jakbym na przykład wysłała jakieś pisemko moim rodzicom, że go kocham i nie mam akurat czasu ,żeby o tym z nimi rozmawiać, bo uczę się do klasówki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkkaaaaa
to nie ja tylko znow jakiś kretyn rrany ludzie nie macie co robić......dziecinada..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana bo to
właśnie o to mi chodziło, żeby razem próbować przekonać rodziców, że się więcej nie powtórzy, że was poniosło,itd w końcu razem to zrobiliście, to razem musicie się tłumaczyć, niech rodzice widzą, że nie uciekacie jak szczeniaki od poważnych problemów napisz jutro jak poszło, z rodzicami i szkołą życzę powodzenia, mimo że potępiam takie zachowanie, ale, stało się i się nie odstanie badźcie razem i bądźcie dzielni dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkaaa
Cholera, a może zaproponować tej nauczycielce trójkąt? Mój chłopak przysłał mi sms-ka (jest po prostu słodki) -->> buziaki dla mojego misia. Mówi w sms-iku ,że dałby radę jej (nauczycielce) minetkę szczelić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana bo to
zablokuj hasłem swój nick i nie będą sie podszywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWO 20
tak to jest kiedy się chodzi na dyskotetki ludzie są ślepi potem się poznajaą nawyki wpajają i po kontach dupy se obrabiają w takim sesnie że pieprzą się gdzie popadnie bravo się naczytają a mentalności dobrze rozwinijętej niemają ... Za zwe ruchy nie odpowiadają .. iw głowach pusto mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkkaaaaa
dzięki dobranoc napisze.Chyba że bedę już nocować na dworcu.....ale bądzmy dobrej mysli:D Dzięki jeszcze raz dobranoc ja już nie pisze kolejne posty jezeli takie sie pojawia będą podszywaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłam sobie nicka, bo mnie wkurwiają ci podszywacze , dzieciarnia głupia co o seksie wie tyle co przeczkolaki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkkaaaaa
Nieeeeeeeeeeeeeeeee to nie ja sobie zaczerniłam tylko jakiś idiota!!! podszywacz kurde....mogłam zrobić to wcześniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWO 20
Coś się stało jakiś negatywny ruch się wykonało teraz trzeba obrać taktyke jak go rozwiazać zaciść zęby iśc do nauczycielki z nią porozmawiac szczerze bo tyko to ma sens i nie jest bezmysle .. wytłumaczyć błąd ona też kiedyś była kobietą tez kiedyś myślała takimi kategoriami , jesli to osoba mądra , cierpliwa ... to wysłucha przeprosisz okazać skruche ..... I powino być dobrze ... Ale dziewczyno mówie ci nierób se tak .. po jakiś ubikajacch nawet jeśli 3 lata z nim chodzisz .. bo co ci z tego chcesz być taka łatwa prosta .... dupa sztuką jest być mądrym a jesli już coś zrobisz ... to odpowiadaj za to i pokarz że potrafisz dobrze że to napisać bo jesteś młoda ja tego nie potępiam rady to podstawa, słowa rozmowa ... musisz to przemyśleć i zrobi tak jak uważasz tylko ty proste...... to nie kurwienie bo kurwa to ta co robi to z wszystkimi po kontach .. to droga to takiego postepowania to takiego rozumowania i takiego bycia Odradzam takie coś a tym bardziejw takich miejscach.. No ale kolbiety słuchające techno i mające zdanie jakiie mają w tym wieku myslą że wszystko wiedzą ehhh ci ludzie niby ludzie a czasem zaślepieni swoją ograniczoną wiedzą co prowadzi do gupoty i błędnego wykonywania swoich ruchów jakże ważnych... to tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×