Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam maly problem

Smierdzace stopy

Polecane posty

Gość Juti:)
Czytałam ,że trzeba wrzucić do butów 2 listki szałwi a pod koniec dnia wyrzucić do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_40
Polecam spray lub krem do stóp Steper. Zapobiega nadmiernej potliwości, a do tego działa przeciwgrzybicznie. Drogi też nie jest w porównaniu do takich produktów innych firm. Stosuję razem z mężem i jesteśmy oboje zadowoleni. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_40
Polecam spray lub krem do stóp Steper. Zapobiega nadmiernej potliwości, a dodatkowo działa przeciwgrzybicznie. Używam razem z mężem i oboje jesteśmy zadowoleni, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_40
Polecam spray lub krem do stóp Steper. Zapobiega nadmiernej potliwości, a dodatkowo działa przeciwgrzybicznie. Używam razem z mężem i oboje jesteśmy zadowoleni, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_40
Polecam spray lub krem do stóp Steper. Zapobiega nadmiernej potliwości, a dodatkowo działa przeciwgrzybicznie. Używam razem z mężem i oboje jesteśmy zadowoleni, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_40
Polecam spray lub krem do stóp Steper. Zapobiega nadmiernej potliwości, a dodatkowo działa przeciwgrzybicznie. Używam razem z mężem i oboje jesteśmy zadowoleni, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze
najlepszym sposobem na smierdzace bity jest trzymanie w nich wegla drzewnego.W kazdym buciku kawalek i w szawce na buty tez.Co do potliwych stop to tylko botox i spokoj na kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w buty wegiel drzewny
a w sropy botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola silwestris
Herbatka z szałwii 2 razy w tygodniu,mycie zębów 2x dziennie i stosowanie płukanek do ust np.Listerin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece lub drogeriach można kupić dezodorant do stóp.Dzięki niemu stopy się mniej pocą i nie mają brzydkiego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece lub drogerii można kupić dezodorant do stóp.Zmniejsza pocenie nóg oraz usuwa brzydki zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetysz fuj
Nie ma to jak piękna zadbana kobieca stópka, z której jedzie jak od styranego górnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
ja też swego czasu miałam ten mało przyjemny problem, stopy nawet nie tyle śmierdziały co bardzo się pociły. Od zawsze moczyłam nogi w solach i to odświeżało moje stopy. Używałam też dezodorantów do butów (najczęściej tych z rossmana). Jakiś czas temu zaczęłam natomiast używać dezodorantu do stóp Dr Stopa firmy Floslek i wierzcie mi lub nie-stopy naprawdę pocą się o wiele mniej i nie wydają brzydkiego zapachu. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i szczerze go polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glinka_
Za ten problem odpowiedzialna jest dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjetta
podstawa to przede wszystkin nosić dobrej jakości skarpetki czasami nam sie wydaje ze sa bawełniane ale one zazwyczaj sa z dodatkiem jakiegoś świństwa sztucznego. ja ost wynalazłam skarpetki z cheeroke w tesco z dodatkiem aloesu i jest ok a wczesniej też miałam taki problem. tragedia tez jest jak się zaloży te cieńkie podkolanówki np z lycry lub ponczoszki- sztuczne to dziadostwo i problem tez sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karul85
moja żona uczyW-Fu i jej często nogi śmierdzą , dlatego postanowiła nie nosić rajstop tylko bawełniane skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxc
Etiaxil !!!! pomogło :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna kupic w aptece kwas borowy w proszku. Tani a skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna kupic w aptece kwas borowy w proszku. Tani a skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki123
Nie wiem, co Wy robicie, że kosmetyki na Was działają. Ja już jestem bezsilna i co najgorsze dermatolodzy uważają, że to normalne, czasem niektórzy tak mają... Nie ma mowy o żadnych grzybach itp, bo zostałam przebadana na wskroś, ale co robić... Nie działa nic, nawet etiaxil i wszystkie inne wymienione wcześniej. Ja nawet jak umyję nogi, założę grube bawełniane skarpety i wyjdę na 20minut na rolki, to skarpetki mam calusieńkie mokre i zapach może nie od razu jest nie do zniesienia, ale możecie sobie wyobrazić, co się dzieje, jak mam na sobie buty kilka godzin...koszmar...a najbardziej rozczarowana jestem lekarzami - nie mają pomysłu, bo dla nich to "naturalne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup wkładki do butów
w Rossamnie Fresh-Ins, są jakby papierowe, nasączane środkiem zapachowym, u mnie pozytywnie przeszły test zimą, cały dzień w kozakach....zero smrodku, w opakowanie jest po kilka par, są dwie wersje: dla kobiet i dla facetów za niemiłą woń stóp odpowiada albo grzybica albo cukrzyca lub inne choroby metaboliczne: niedomaganie wątroby, nerek, zła dieta, organizm pozbywa się toksyn i metabolitów przez skórę warto więc zrobić podstawowe badania by wykluczyć choroby polecam picie herbatki z szałwi (zapobiega nadmiernej potliwości) oraz z pokrzywy: oczyszcza krew, pomaga obniżyć poziom cukru we krwi spróbujcie też kąpieli stóp w wodzie z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego(olejek kosztuje ok 7 zł) dezynfekuje i leczy grzybicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzący poradnik.
jest jedna rada - zwykła sól kuchenna + ewentualnie sole do kąpieli. Myjemy nogi i na mokre sypiemy dużo soli - tak żeby przykryły całe stopy i po kilku minutach wystarczy spłukać a potem dobrze wytrzeć stopy + nałożyć cienką warstwę kremu i poczekać aż wsiąknie i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam potwierdzam, też mi pomogli. Mają leki na wiele problemów zwiazanych ze stopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsameBe
gdzie wy sie chowacie że macie takie gity śmierdzące?? ja nawet gdybym nie mył ich 3 dni(kiedys nie miałem innej opcji) i mi nie śmierdzą nogi... Nie do wiary, że wy macie takie problemy to jednak musi być kłopot.... wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo o
Tak smierdzialy mi stopy tak ze nawet jak umyłam to nadal smierdziały i pomyslałam ze jesli to grzybica to trzeba kwasem.Po umyciu natarłam octem jabłkowym i po kazdym myciu tak robie, zero smrodu ale nie wie czy jak przestane smarowac czy ponownie nie powróci.Polecam działa od pierwszego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kolegę któremu capią
nogi, masakrycznie sie z nim pracuje w jednym pokoju.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammuna
częstym powodem brzydkiego zapachu stóp może być choroba nerek.zrób sobie podstawowe badanie moczu najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×