Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam maly problem

Smierdzace stopy

Polecane posty

Gość Kasia 80
Mój brat wrócił z Hiszpanii i kupił tam w prezencie dla mojego chłopaka dezodorant w kremie Podolight. Ponoć działa przez 6 tygodni. Czy ktoś już stosował ten preparat, ponoć jest już w Polsce. Będę wdzięczna za informacje - gdzie można go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nogi codziennie moczyc w cieplym occie i do kazdych butow wlac ocet lub amoniak, pochlustac w srodku, wylac, wytrzec z grubsza i odstawic do wysuszenia w temperaturze pokojowej. zakladac tylko bawelniane skarpety, nigdy z domieszka sztucznych tworzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman 123
Odnośnie preparatu Podolight ja kupiłem go w bdsklep.pl Kosztował 20 zł, mija 6 tydzień od pierwszej aplikacji i stopy rzeczywiście nie śmierdzą. Mój kumpel, również jest bardzo zadowolony z tego preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz na szczescie jest tak dużo róznych środków ze spokojnie kazdy z nas znajdzei coś odpowiedniego dla siebie. Ja na pewno moge polecić takie wkładki do butow http://pachnacaszafa.pl/saszetka-do-butow-on/ One według mnie są o niebo lepsze od tych wszystkich spray'ów do butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli saszetki do butów wystarczają to znaczy, że nie masz żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saszetki, to ja mogę w szafie sobie powiesić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ten problem kilka dobrych lat. Smród tragiczny. Raz nawet z pracy się przez ten smród zwolniłam bo wstydziłam się strasznie a praca biurowa:( Zawsze szukałam pracy tam gdzie była klimatyzacja bo wtedy toche lepiej było. Do stóp stosowałam wszystko a one i tak śmierdziały nawet w klapkach. Dopiero jedna Pani dermatolog powiedziała, że to inny problem jej zdaniem-somatyczny i kazała się udać do psychiatry-tak tak. Zaczęłam brać leki na depresję /asentra/ i od roku mam spokój i mogę żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja mam takie saszetki do butów i rzeczywiscie są super. Naprawde polecam teraz zimowac porą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie lizać śmierdzące syry polecam się moje gg. 87362012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję Podolight i jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście wystarczy posmarować na noc raz na 6 tygodni i nieprzyjemny smrodem zniknął. Wysiłek żaden, a problem jest rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopy myj mydłem antybakteryjnym i wysuszeniu stóp posyp je proszkiem przeciwpotowym, unikaj butów z tworzyw sztucznych, jeśli masz możliwość to w pracy przebieraj obuwie na lżejsze, popsikaj stopy specjalnym antyperspirantem 10 min przed założeniem butów. Zalecana jest wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o pachnącą szafe to tez sie musze zgodzić z Wami zwłaszcza ze sa to naprawde bardzo trwałe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej w odpowiedni sposób je pielęgnować. najlepiej moczyć stopy w naparze z szałwii, nosić przewiewne obuwie i oprócz tego dodatkowo je pielęgnować - najlepiej stosować w tym celu zabiegi z Farmony - http://farmonaprofessional.pl/procedury-zabiegowe/zabiegi-na-dlonie-stopy/. Pielęgnacja stóp do bardzo ważny element codziennej higieny, niestety trochę zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moczyc codziennie stopy w cieplym occie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaRuda
A ja polecam nowość na polskim rynku - serię kosmetyków Deofeet i Podolight. Dostępne w Wirtualnej Klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladycarneval
Wywar z kory dębu!!!!!!!!!!!!! Korę dębu mozna kupic w formie sypkiej lub saszetek w sklepach zielarskich takze w internecie cena ok 5 zl. 3 lyzki kory lub saszetke zaparzamy przez kilka min w szklance wody pod przykryciem a pozniej taki napar wlewamy do miski z letnia woda i moczymy stopy przez 15-30 min. Efekt jest juz po pierwszym moczeniu. A zeby efekt sie utrzymywal dluzej zaleca sie moczenie przynajmniej przez 10 kolejnych dni. Wyprobowalismy jest duzo lepiej mozna spokojnie w gosci chodzic. Maz ma tak potliwe stopy ze jak chodzi bez butow w skarpetach 5 min po kapieli to zostawia za soba mokre slady. Nawet sandaly po 1 h wygladaly tak jakby wpadl w kaluze. W klapkach nogi sie rozjezdzaly bo tak sie stopy pocily. Zapach tez byl mega nie przyjemny nogi sie poca buty to wchlaniaja pozniej schna znow wchlaniaja i schna i tak w kolko i ogolnie buty po miesiacu nadaja sie do wyrzucenia i zapach nie jest od grzybicy bo uzywamy oboje sprayow przeciwgrzyb ale od tego wysuszonego potu. Konsultacje z dermatologiem tez byly, maz ma skore lojotokowa bardzo wrazliwa i branie lekow zatrzymujacych pocenie nie wchodzilo w gre. Ale kora debu pomogla moze nie zlkkwidowala problemu ale znacznie ograniczyla teraz mozna zalozyc skarpety buty i isc do znajomych bez krempacji:) zdjac buty i siedziec w skarpetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moczyc stopy przez jakis czas codziennie w roztworze domestosu. buty w srodku przeplukac amoniakiem lub octem. do skarpet wsypac sode oczyszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr papanac
polecam amputację stóp.na pewno zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F3ty5h
Jesli sa Panie fetyszystki tutaj ktore lubia jak takie stopy adoruje im mezczyzna to zapraszam do kontaktu. GG 63716668, zapraszam moze wyjsc z tego fajna znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli osoba problem niemiłego zapachu wydobywającego się ze stóp to myślę, że powinien się udać czym prędzej do gabinetu podologicznego. Podaję witrynę, gdzie są opisy różnych schorzeń i chorób stóp http://www.gabinetpodologiczny.czest.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala09000
Z takim problemem to bym od razu poszła do podologa. Na pewno da się jakoś zadziałać. Choćby w http://wroclaw-podolog.pl warto zapytać, nawet telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********** n i j e s t e s c i e jesli myslicie, ze to problem niemytych stop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mycie stòp w zimnej wodzie w misce z dodatkiem sody i octu jablkowego po osuszeniu wacik i woda utleniona odkarzamy skarpety wyrzucamy kupujemy dobrej jakosci do butow na 12 h wsypac paczke sody i potrzasnac aby sie rozeszla i wytrzepac raz w tygodniu taki zabieg przelac wode utleniona do rozpylacza i sobie czesto opryskiwac do skarpet troszke stosowac sody tanio i zdrowo i przed tym zabiegiem uzyc skarpetek z drogeri zluszczajacych i po dwoch miesiacach bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej udać się do specjalisty bo przyczyny mogą być różne. Mi z problemem pomógł uporać się Pan Piotr z Rzeszowa i już jest ok. Po prostu totalnie zaniedbałam higienę swoich stóp ale teraz już wiem jak sobie z tym radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra chodzi w tych samych rajstopach przez tydzień i strasznie śmierdzą jej stopy nie da sie wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hot Dupeczka 69

jebia ci giry bo masz buty z drugiej wojny światowej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×