Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TSH

podwyższone TSH - proszę o opinie

Polecane posty

Gość TSH

czy którejś z was udało się zajść w ciąże właśnie z podwyższonym THS? z męzem staramy się 2 lata i nic, ostatnio zrobiłam przeróżne badania, i jedyne co budzi moje wątpliwości to właśnie TSH tarczyca - norma to do 4, ja mam 4,81 - wiem już, że muszę to skunsultować z endokrynologiem, ale pytam doświadzczone? czy któraś "zaskoczyła" z taką "dolegliwością"??? proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ,dla pocueszenia powiem ci ze ja staralam sie 3 lata. z moja tarczyca bylo zle. moj TSH byl rozny a w momencie kiedy nam sie udalo mialam 12,4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i udalo sie jestem w 33 tc !!!!wiec odprez sie i nie daj sie zwariowac jak ja przez 3 lata! a przeszlismy juz chyba prawie wszystko.:):):):):) i sie okazalo ze jak \"wyluzowalismy\" bo przy tych wynikach to nikt nie wierzyl ze moze cos wyjsc..:):) cos sie udac!!!! a tutaj masz!!!!! jestem w ciazy!!! ale polecam badania na tarczyce u endokrynologa lub radiologa zeby mial cie pod opieka bo w ciazy bedziesz musiala brac lekarstwa i one beda dostosowane do danego momentu..:):):) POWODZENIA!!!!!!!TRZYMYM KCIUKI I WIERZE ZE I WAM SIE UDA\"\"\"\"!!!!:):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Pamiętaj tylko,że trzeba tę niedoczynnosc leczyc w trakcie,żeby sie dziecku nie zaszkodziło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSH
dziękuje dziewczyny za informacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
i wybierz dobrego endokrynologa... Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSH
a mozesz polecic dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie ryzykuj, wiem co mówię (choruję na niedoczynność). Z tak małą niedoczynnością podleczysz tarczycę w miesiąc- dwa a przynajmniej nic nie zaszkodzi dziecku. Leczenie tarczycy to przecież tylko poranne połykanie pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam niedoczynnosc przed ciaza staralismy sie 4 lata :) jak zaszlam w ciaze wyniki idealne, wiec do dziela i tak jak powiedziala poprzedniczka wyluzuj sie nie mysl w seksie tylko o tym czy tym razem wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×