Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VVV

Spragnieni miłości

Polecane posty

Wiele spośród nas na tym forum jest spragnionych związku, miłości, czułości. Może pobawimy się w takie udawanie, odgrywanie scenek. Taki odpowiednik cyberseksu. Taka cyber czułość, cyber bycie ze sobą, cyber przytulanie. Mówilibyśmy co byśmy sami chętnie robili i na co mielibyśmy ochotę, żeby robiła ta druga osoba. Tak pofantazjujmy, że jestśmy w związku. Poudajmy:) Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziń dobry kochanie
zakupy zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie pisze na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie pisze na to
jestem sama , nudzi mi sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helmut Dzyndzel
Kurwa z pracy przyszłem, żreć che. Piwo tam jakie masz?(usadowił grube dypsko na kanapie i wziął pilota w łapska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze kochanie
dobrze zaczęlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie pisze na to
(zucila mu kapciem w ryj i powiedziala): smieci idz wyrzuc stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helmutowa Dzyndzel
Chyba ja wróciłam z pracy, usiadłam grubym tyłkiem na kanapie i powiedziałam chcę piwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no no zupenie nie jestem jednak przyzwyczajony do zwiazku:) hm takie pytanie o zakupy to juz w bardziej dlugotrwalym zwiazku jak sadze, czyzbysmy mieszkali razem:)? hm nic nie mowilas o zakupach, gdybys mowila...gdybysmy mieszkali razem i gdybym zarabial pieniadze..:) to ..hm ja w sumie wyobrazam sobie raczej wczesna faze zwiazku, bo nigdy nie bylem w zwiazku wiec jakos to mi blizsze no a tak poza tym to wlasnie jestem chory na grype i nie wychodze z domu wiec nie moglem zrobic zakupow a co slychac u Ciebie kochanie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry kochanie
ale w lodówce pustki. wuchodzę do sklepu skarnie, a Ty sobie oglądaj kochanie (podchodzi i całuje go siarczyście) wychodzi. dzyndzel klepie ją po dupsku, a ona smiejac sie histerycznie opuszcza szczęśliwa mieszkanie, zamykając za sobą drzwi na klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie pisze na to
o to przepraszam , myslalam ze ty to facet ( pierwszy raz spotykam taka kobiete)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry kochanie
do autora:a ja właśnie kochanie wróciłam z pracy. czy masz lekarstwa kochanie ? jak się czujesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-26-lat
super telenowela zupelnie jak w "swiat wedlug Kiepskich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziołka dziwaczka
Nie sądziłam, że ktoś może nudzić się bardziej, niż ja. A jednak. Bo taki idiotyzm to tylko ze strasznych nudów można wymyślić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lekarstwa ale musze chyba polezec w lozku:) to jedyna rada:) pozostale dziewczyny widze strasznie nieczule albo juz nie wierza w milosc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry kochanie
a jadłeś coś kochanie ? martwię się o Ciebie, skarbie. wiesz ja zaraz coś ugotuję, a chciałbyś zjeść ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie pisze na to
ale to raczej cyberseks nie jest Przychodzi on z pracy , ona go wita goracym pocalunkiem, czeka az zdejmnie plaszcz, odlozy teczke. Znika za drzwiami sypialni. Przynosi mala buteleczke o czerwonym koloze. Proponuje wspolna kapiel w wannie i masaz jego spracowanych barkow. Przytulnie , cieplutko , nastrojowa muzyczka. On zaczyna masowac ja. Cale jej cialo drzy z rozkoszy. Pieszcza sie , najpierw powoli , delikatnie , potem gwaltownie z pasja. ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-26-lat
VVV jak moj maz wraca z pracy do idzie pomagac w pracy tesciowej, robi zakupy, wraca z nich i przygotowuje kolacje. Ja sie musze uczyc zas do egzaminu. Na czulosci pozwalamy sobie wieczorem. Takie zycie: Taka proza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry kochanie
ugotowałam Ci rosołek. po drodze do Ciebie kupię w-zki. będę za jakieś 15 minut, pa kochanie, do zobaczenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam na powaznie
dziekuje:) a co to sa w-zki?:)? ale wy ciagle o zaawansnowanych zwiazkach a ja w zasadzie o poczatkach myslalem:) ale chyba moj pomysl byl rzeczywiscie nie najlepszy. w ogole to ja nie moge sobie wyobrazac zaawansowanego zwiazku i nie chce, bo trzeba zazac od poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia babo wcale go nie znasz
o kogo jesteś zazdrosna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah misiu....
pamietasz kochalismy sie tydzien temu, powieziales mi ze nikogo nie masz a ja tu wchodze na forum i co widze jakies ... kochanie. to dla mnie za wiele odchodze, rzucam cie :))))):)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakich tam zaawansowanyc
? zaawansowana to jest ciąża? to zaczynamy od nowa? wiem już, że jesteś chory, znamy się krótko. może zadzwoń do mnie i mi powiedz o swojej chorobie, a ja będę tu pisała, co Ci odpowiadam i jak będzie się toczyła nasza akcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry kochanie
to wuzetki! ech, wszystko trzeba tłumaczyć. ;) ale nie gniewam się kochanie, dobrze, że zapytałeś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny_student
przychodze do domu a ty jeszcze ubrana? wyskakuj z majtek i kladz sie tu przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie pisze na to
ale tak serio to marzy mi sie taka milosc namietna , dzika i zaskakujaca, a kochac sie moglabym wszedzie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×