Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna nawet bardzo

poprostu chce sie wygadac

Polecane posty

Gość smutna nawet bardzo

Chce sie poprostu wygadac :(:(Poznałam chłopaka. Spotykalismy sie, on bardzo o mnie zabiegał. Pisał po 40 smsów dziennie, dzwonił, zapraszał do kina, na piwo, na kolacje. Zauroczyłam sie. Wkoncu doszło do pierwszego pocałunku, pozniej drugiego, zaczelismy sie spotykac. Zabierał mnie na wycieczki, spedzalismy bardzo duzo czasu razem, godzinami rozmawialismy o wszystkim. Byłam szczesliwa. Wkoncu poszlismy do łózka, było bardzo fajnie. Jednak po tym jak sie przespalismy on powiedział kiedys w rozmowie ze on nie chce miec dziewczyny, ze on traktuje mnie jak kolezanke, ze mnie nie kocha tylko lubi, i ze prponuje mi "wolny zwiazek" czyli poprostu seks. Byłam w szoku. Od razu mu powiedziałam ze na takich zasadach ja nie chce, ze ja chce czegos wiecej. Ze nie zgadzam sie na taki zwiazek. To on powiedział "OK". I przestał dzwonic, przestał pisac, porpostu zero kontaktu. Próbowałm jakos ratowac te znajomosc jednak on juz nie wykazywał takiego zainteresowania. Dałam sobie spokój chociaz bardzo zle mi było. Mineło kilka miesiecy, poznałam kogos. I jestem z nim na powaznie, on mnie kocha i chce ze mna byc. I nagle odzywa sie tamten. Przeprasza, mówi ze załuje. A ja?? Ja nie potrafie go zapomniec. I boje sie ze znowu mi namiesza w zyciu :(:( bo w sercu juz dawno namieszał:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki_czort
Jak z tym obecnym Ci dobrze to nie przejmuj się tamtym i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sie dowiedział, że masz kogoś i duma wezbrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są niestety tacy faceci, ale żeby się z nimi związać, trzeba być jeszcze lepszą manipulatorką. Nie wiem, czy chce Ci się w to bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuje
Olej tamtego pajaca, jesli on wie ze jestes z kims to tylko chce sobie poprawic samopoczucie swojego meskiego ego i zdobyc cie jeszcze raz. jak masz wartosciowego chlopaka to go nie zostawiaj dla temtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo mu sie
kociaki na ta chwile pokonczyly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma na imie krzysiek
wszystkie krzyski tak maja i chleja wodke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricoo
Z tego co wyczytałem to facetowi zależało tytlko na tym żeby sie z Tobą przespać, znam paru takich. Osobiście takiego faceta od razu wysłałbym do szpitala z połamanymi nogami i wstrząśnieniem mózgu....wiem powinienem bronić facetów, w końcu jestem jednym z nich:P ,ale gdy słysze jak tacy faceci nie myślą o niczym tylko żeby "stuknąć" panienkę to krew mnie zalewa!! Teraz jesteś z innym i kochacie sie, olej to że tamten sie odezwał, albo nawet zrób tak: umów sie z nim, ale idz na spotkanie z Twoim nowym facetem niech ma was na oku! Ja na Twoim miejscu bym sie nie patyczkował z tamtym gościem tylko powiedziałbym temu z którym teraz jesteś żeby mu spóścił manto!!! Taaa.... teraz może pomyslisz że jestem jakimś brutalem który wszystklich tłucze na ulicy, ale tak nie jest. Ja poprostu tak bronię u mnie w mieście moje znajome, koleżanki i przyjaciólki przed takimi facetami...nie ma na nich innych sposobów jak tylko spóścić wpierdol za ich głupote i u mnie to pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem prawie w podobnej sytuacji. Tyle że mnie to kobieta potraktowała jak zabawkę. Wiesz najwyraźniej był z kimś, ale nie dostał tego co od Ciebie i chce znów to mieć. hm tyle że za jakiś czas znów mu się znudzisz. Ale moim skromnym zdaniem powinnaś go olać. Bo zniszczy Twój związek, skoro piszesz, że to coś poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nawet bardzo
Tak, ten obecny zwiazek to cos powaznego. Ale od momentu jak odezwał sie ten chłopak - nie moge przestac o nim myslec. Jak sobie wybic go z głowy?? Byłam bardzo zakochana w nim, bardzo przezyłam to, jak mnie wtedy potraktował. Mineło juz kilka miesiecy a ja nadal mysle o nim. A chce normalnie zyc - z nowym chłopakiem - chce go pokochac tak jak kochałam tamtego :(Ale czy to możliwe?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każda miłość jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej o nim zapomnij, bedzie tak odchodzil i wracal bez konca a Ty zostaniesz stara panna. Przychylam sie do zdania Ricoo. sam sie zastanawiam czy nie sposcic porzadnego wpierd... bylemu mezowi mojej dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze powinna dac mu jeszcze jedna szanse jak szczeze zaluje, bo moze to jest ta jednyna niepowtarzalna milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaaa
miłość, jasne.Poprostu dla chłopaka zachciało się seksu i szuka go gdzie może.Prawda jest taka,że już jego zachowanie po pierwszym spotkaniu w łóżku uwidaczniało o co mu chodzi.A teraz co? Refleksja go naszła po paru miesiącach z opóżnieniem , że zakochał się?dajcie spokój- kobiety mu brak i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×