Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Hejka :D Witamy ciut chłodnej:) Mozna odetchnac troszke. Zyczymy miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. jejku poszłam na zarobek do obierania kalarepy...ciężko i marne grosze.. przez 8 godzin zrobiłam ze 250-300kg. to około 25-30zł. wszystko mi boli... ale cóż... niemam innego wyjścia...muszę... buziaki wszystkim. A Ala w sukience exstra.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolla:)🌼Duszku:) 🌼 MY dopiero teraz. Rano nie było czasu. zakupy z babcią ufff. Jest bardzo duszno. Jakos trzeba wytrzymac:) Ale Ali sie nic nie chce dzisiaj , wiec mała pauza:D Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.. I jak minęła noc?? Czy i u was takie okropne burze były??? Mam nadzieję że nie. Całuski...pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Kochani My dopiero teraz:O Noc Mariolla mineła spokojnie ani kropli deszczu czy burzy:( Nic sucho , goraco i duszno:O I pozatym dzień piekny , bo mój syn na tydzień przyjechał:D Alicja ze szczescia az plakała:) I tak dzielnie cwiczyła zeby mu pokazac:D Zyczymy dobrej Nocy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie.... mój synuś przyjedzie w przyszłym tygodniu i też na tydzień... jest w Holandii do połowy września. Dwa tygodnie wakacji i od pażdziernika studia.... A u nas ciągle pada...nawet leje. Wczoraj zdążyłam skosić trawniki... trawa rośnie jak szalona... i kwitną kwiatki. Życzę wam wszystkim dożo radości i niech ten tydzień w pełnym składzie minie spokojnie i świątecznie..pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my:D Nie miałam internetu od wczoraj do teraz:O Dach robia po drugiej stronie ulicy i znowu cos poszarpali:( Ale jak narazie jest:) Bawimy sie swietnie....A najlepiej Alicja hha:D Mariolla❤️ Pozdrowienia dla wszystkich:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Zapowiada sie upalny dzień dzisiaj:) co bedziemy robić to nie wiem- okaze sie:) miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dobrej i spokojnej nocy.... a mój dzień był fatalny.. same przykrości, ehhhhhhh takie jest życie, może jutro przyniesie trochę spokoju. Pa. A u nas pada i zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mariolla heh właśnie takie jest zycie. Róznie bywa , ale nosek do góry:D Ja chciałam deszczu to mamy:O Ale jest zimno i wieje i leci taki drobny kapusniaczek:( No cóz za to dzisiaj Alicja ma wieksza chec do ćwiczeń. A wczoraj walczyła w chodziku:D Jak zwykle mokra cała , ale zadowolona:) I dzieki , ze zagladasz dziennie, bo inaczej topik by padł:O A tak wiem,ze ktoś czyta moje skromne wypociny;) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aju... i tyAlusiu... fajnie że jesteście... tak zawsze podtrzymacie mnie na duchu. Cieszę się że Alutka taka dzielna, biedna tyle pracy wkłada w te ćwiczenia. Wiesz tak sobie myślę że ten świat to jednak cholernie niesprawiedliwy. Trzymajcie tak dalej... całuski. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bażancik
też mam Alicję z porażeniem mózgowym, nie tyle potrzba kasy, co samozaparcia i siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bażancik
to wieczne ćwiczenie, które jest za darmo, sanatoria, turnusy, operacje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Mielismy goscia jak widze:) To co pisze to prawda- samozaparcie i siła. Robie co moge, ale niestety pieniadze tez sa potrzebne:O Chocby na turnusy, na dopłacenie do wózka jak sie nie miesci w refundacji z NFZ.Dziecko rosnie w oczach. I pozatym nie jestem rehabilitantka i zawsze jest obawa, ze zrobie cos nie tak - czy za mocno czy za słabo:( Wiem , ze zaden rodzic nie jest w stanie poradzic sobie sam.A znam takich duzo i wszyscy potrzebuja pomocy specjalistów. A to co daje nam tzw. państwo to kropla w morzu potrzeb. Juz pisałam , ze np.moje miasto daje dofinansowanie na turnus raz na dwa lata i to w sumie 1380zł. i tak braknie i około minimum 700zł trzeba dołożyc:( i skad człowiek to ma brac?? a i tak jeden wyjazd na dwa lata to nic nie da. A rehabilitacja z Nfz - dwie godziny tygodniowo. Co tu duzo gadac heh. W kazdym razie wszystkim rodzicom chorych dzieci życze wszystkiego naj:) Mariolla🌼 My tez sie cieszymy , ze jestes:D Miłego Dnia:) I dodam po raz kolejny , ze nigdy nie bede sie wstydziła prosic o pomoc. Nie robie tego dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli o operacje chodzi NO cóz miała ich Alicja kilka:( Były bezpłatne , bo na termin długo czekałam - jesli chce sie szybko to niestety kosztuje:O I sama operacja po długim oczekiwaniu bezpłatna a jakże, ale moje spanie płatne- na podłodze na cieńkim materacu za 5zł. Kazda noc. 10zl za łózko polowe jak ktos chciał i 20 zł za izolatke:O Ja zawsze materac, bo taniej:O i pobyt tez kosztuje- jesc trzeba. Wiec niech mi nikt nie pisze , ze wszystko jest za darmo:O A rehabilitanta do domu wziasc to nic tylko 50 zł za godzine.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mnie poniosło- przepraszam, ale jak słysze takie głupie gadanie, ze wszystko jest za darmo - to coś mi sie robi:( Prosze to powiedziec tym czterem tysiacom podopiecznym tej jednej tylko Fundacji.......a reszta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna Aja ..... i wspaniala matka i dziewczyna..... biorę przykład z Ciebie... te wszystkie (niewielkie )informacje o Tobie dodają mi siły i ...to Ty jesteś wsparciem dla Alusi i wielu innych osób , które narzekają i nie potrafią się cieszyć z tego co jest.Ja każdego dnia dziękuję Bogu że mam zdrowe dzieci i że mi zdrowie dopisuje.... Aju brak mi słów żeby podziękować Tobie .... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm Mariolla:) przyznam, ze miałam łezki w oczach:O Jesli my Ci pomagamy to sie bardzo ciesze:)❤️ Ty nam tez i to bardzo:D Same to ,ze tu wpadasz piszesz i chocby tylko dajesz znac ze jesteś jest piekne🌼 Zycze miłego wieczoru a potem spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wieczorkiem wpadne i popisze, bo dzisiaj mój syn wyjeżdza wiec pakowanie i takie tam ...... Buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... pozdrówcie synka... mój wraca w poniedziałek, tak bardzo się cieszę, już nie moę się doczekać.Co prawda tylko na tydzień ale i tak się cieszę... szykujemy się do tego przyjazdu....pozdrowienia..pa ,Alutka dla ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×