Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Hejka :) Dawno nie zaglądałam a Wy już zdążyłyście wyjechać i zaraz wracacie ;) Postaram się poprawić :) Całuski dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy wszystkim za buziaki i pozdrowienia:D Od nas dla Was👄 ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki... mam nadzieję że szalejecie i nabieracie sił na dalej..... całuski dla Alutki..... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z szaleństwami gorzej bo wirusa mielismy. Ale juz dobrze. w powietrzu cos było i wszyscy mieli goraczke i biegunke:O Mineło wszystko i czujemy sie dobrze a za dwa dni wracamy do domku:D Alicja za Dusia juz teskni okropnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie w domku... mam nadzieję że wypoczęte i pełne siły na nowe wyzwania. Dusia zapewne stęskniła się za wami..... miłych wakacji dla Alutki. PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypoczete wcale haha. Dopiero teraz bedziemy odpoczywały. Załatwiłam wszystko dzisiaj. Złozyła wnioski na zasiłki i wóze i chodzik beda w piatek. Wreszcie:D Alicja wszedzie ze mna- biedna taki upał:O idziemy zaraz spac , bo juz leje i burza okropna. Dusia urosła i jest wiecej do kochania:) Kochamy Was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:D Juz myslałam , ze załatwione wszystko, ale nic z tego. Jeszcze szkoła Alicji i podanie o przewóz na nastepny rok oraz odbiór swiadectwa haha. :D Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko załatwione. Swiadectwo w domu i to jakie haha. Super. Dobrej nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo hallo:D Ale burze u nas:O rano tak okropnie lało a jak czarno było:( Teraz troche lepiej. Zyczymy Wam miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia.... albo popołudnia... gratulacje dla super uczennicy. U nas też zimno i lele deszcz.... ufffffff , a gdzie te letnie upały?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) W przyszłym tygodniu jedziemy z Dusia na ostatnie szczepienie:O Jest zdrowa i rosnie w oczach:) Oczywiscie z Alicja spi:D Milego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy wózek i chodzik:D Juz dzisiaj. Po wózek sama pojechalam, ale chodzik mi przywioza po niedzieli, bo za duzy do autka. I tak mam problem, bo wózek nie chce sie zmiescic do bagaznika i musze jedno siedzenie z tyłu wyrzucic:O na zmiane auta mnie nie stac:( pozdrawiam i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny smutny dzień:( jej ale brzydko na dworze:O Wieje, leje i zimno- masakra. Alicja po cwiczeniach. troche sie uczyła , ateraz to juz nie wiem:O Dusia tez spi...w taka pogode nic sie nie chce. Zyczymy Wszystkim miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Zaczynam sobie tutaj prowadzic monologi haha. ale co tam. Pierwszy spacer zaliczony. wózek sie sprawdził. Prowadzi sie go super ;) Jeszcze musze dokupic paski mocujace stopy do podnóżków. Przez spastyke tzn. takie odruchy czasami jej spadaja z podpórek. Juz zamówiłam- kolejne 150zł, ale jak trzeba, to wyjscia nie ma. Zyczymy miłego dnia. My dzisiaj pełno zajec mamy. Musze Alicji zrobic ciepłe okłady żelowe i ja rozciagnac. No i dzisiaj mija 5 miesiecy od śmierci mojego taty:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) jak zwykle pustki heh:O Ale co tam pozdrawiamy tych co zagladaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jetesmy po szczepieniu:) TZn. Dusia jest:) Alicja z nami była oczywiscie:) ZĘBy sie Dusi ruszja haha bedzie zmieniała. Weterynarz jest nia zachwycony- jak wszyscy zreszta. Pozdrawiamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja ciesze sie, ze macie nowy wozek i chodzik :), niech Wam sluzy. A Pan poblogoslawi i nowym autkiem w swoim czasie. Dziekuje za zdjecia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha witamy:) Belaiza- autko nowe nie musi byc:D byle wieksze haha. Pozdrawiamy Was cieplutko,bo pogoda okropna:O wszyscy chodza senni. cwiczenia z Alicja na dywanie zaliczone:) Dusia nam towarzyszy oczywiscie - jest kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, sorki, ale już niedługo znów regularnie będę zagladac... 26.07. na imieniny mam egzamin na prawko,. hm....moze prezent od Bozi dostanę i zdam, Strasznie oblewają.. Dziewuszki ściskam was mocno i przepraszam za moją nieobecność., postaram się co dzień wpadać. 👄 ale widze ,ze laski trzymają puls. 🌻 isia, bellaiza, mariolka, 23 paula, i ....hm...wszyscy których ominęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki trzy...... ale macie radochę, tak trzymać... a autko nowe będzie , niby dlaczego nie?????.U nas też pada, moje dzieciaczki na wyjeździe , jestem sama jak kołek u płotu, dobrze że mam koteczka... taka słodka i chuliganka, ciągle psoci. Sezon urlopowy a ja kupe roboty mam, a tak mi się nie chce ...mam lenia i tyle. Trzymajcie się ciepło....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HO HO widze , ze ruch sie robi:D Cieszymy sie bardzo:) ❤️ Dobrej Nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy witam:) Dzisiaj chociaz nie pada u nas:D Musimy jechac czajnik oddac, bo sie nie gasi:O Wczoraj kupiony- masakra:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia.... słoneczko wyszło.... i świeci, i chce się żyć, tak mało potrzeba do szczęścia... całuski dla dzielnych dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra:) mamy chodzik:D Ale maszyna. Juz wypróbowany:) Alicja tak sie zmeczyła, ze ociekała potem biedna:O ale zadowolona bardzo. Podoba jej sie , a to wazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×