Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Aluniu wszystzkiego najlepszego w Dniu Dziecka 🌻 ❤️ 🌻 Nie mam pieskow mam kotki - jeden dwulatek i dwa trzy tygodniowe, moje malenstwa kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:D Alicja dziekuje wszystkim za ciepłe słowa🌼 Miłego Dnia. Napiszemy troche pózniej , bo teraz sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz chwilka przerwy w sprzataniu:) smażymy kotlety na podróz, bo mój syn jutro wyjeżdza do Holandii z moim bratem. Jada do pracy:O Mówił, ze zrobi wszystko zeby nam pomóc. Przedewszystkim Alicji. Tyle potrzeb ma. Jest kochanym dzieckiem. Kurcze az płakac mi sie chce😭 bedzie mi go brakowało bardzo. I jego pomocy. Trzeba sobie jakos radzic:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.Ja tylko listę podpisać.Nawet nie czytam dzisiaj zaległości ,nadrobie jutro.Naskrobałam za to na gadu.Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo. Moje duze dziecko pojechało:O Ale był płacz:( Juz dwanascie i pół godziny jest w drodze. Alicji juz wyjasniłam. Paweł tez tłumaczył, ze to dla nas. Juz jej lepiej:) Ja nie spie od 2:30 w nocy. Ale wczesnie sie kładziemy dzisiaj. Pozdrawiamy was cieplutko🌼 Jutro alicja do szkoły i normalny rytm dnia z muzykoterapia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Czekamy na wiadomosci od pawła i mojego brata z Holandii.:O Musza sobi karty kupic. Jeszcze nic nie wiem i denerwuje sie okropnie. jade dzisiaj do szkoły Ali . Bo jeszcze dwa tygodnie i koniec nauki- wyjezdzamy my:D Jak sie dowiem czegos to napisze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki..... jak zawsze Aju jesteś super, a o syna się nie martw, mój też około 15.06. wyjwżdża i też do Holandi, całuski dla Alutki. A ja czekam na kotka, juz się urodził ale jeszcze za malutki żeby go zabrać. Już go kochamy , chociaż ciągle pamiętamy o poprzednim. I tak jak to w życiu.... wszystko mija. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ściskam was. dzisiaj mam kolejny wykład na prawko. Aja, teraz ty trzymaj kciuki za mnie.D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra:D juz wiemy , ze wszystko dobrze. Wczoraj byli juz w pracy do siedemnastej :) 10 godzin. Praca fajna . Syn i brat juz dzwonili wieczirem wczoraj. Mieszkaja w Rotterdamie.(chyba tak sie pisze) W mieszkaniu:!!!:D Wogóle sa zadowoleni. Wcale sie nie dziwie:O Dzieki Mariolla za cieple słowa:) Duszku Tobie tez🌼 Alicja wczoraj spartakiade miała w szkole. Ma złoty medal, dyplom za pierwsze miejsce i nagrode:d Jest zachwycona. Zyczymy miłego Dnia.❤️ A i w Fundacji jest dla mnie informacja , ze opożnione ksiegowanie jest , bo duzo wplat 1% jest i dopiero robiz połowe marca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra:D juz wiemy , ze wszystko dobrze. Wczoraj byli juz w pracy do siedemnastej :) 10 godzin. Praca fajna . Syn i brat juz dzwonili wieczirem wczoraj. Mieszkaja w Rotterdamie.(chyba tak sie pisze) W mieszkaniu:!!!:D Wogóle sa zadowoleni. Wcale sie nie dziwie:O Dzieki Mariolla za cieple słowa:) Duszku Tobie tez🌼 Alicja wczoraj spartakiade miała w szkole. Ma złoty medal, dyplom za pierwsze miejsce i nagrode:d Jest zachwycona. Zyczymy miłego Dnia.❤️ A i w Fundacji jest dla mnie informacja , ze opożnione ksiegowanie jest , bo duzo wplat 1% jest i dopiero robiz połowe marca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra:D juz wiemy , ze wszystko dobrze. Wczoraj byli juz w pracy do siedemnastej :) 10 godzin. Praca fajna . Syn i brat juz dzwonili wieczirem wczoraj. Mieszkaja w Rotterdamie.(chyba tak sie pisze) W mieszkaniu:!!!:D Wogóle sa zadowoleni. Wcale sie nie dziwie:O Dzieki Mariolla za cieple słowa:) Duszku Tobie tez🌼 Alicja wczoraj spartakiade miała w szkole. Ma złoty medal, dyplom za pierwsze miejsce i nagrode:d Jest zachwycona. Zyczymy miłego Dnia.❤️ A i w Fundacji jest dla mnie informacja , ze opożnione ksiegowanie jest , bo duzo wplat 1% jest i dopiero robią połowe marca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra:D juz wiemy , ze wszystko dobrze. Wczoraj byli juz w pracy do siedemnastej :) 10 godzin. Praca fajna . Syn i brat juz dzwonili wieczirem wczoraj. Mieszkaja w Rotterdamie.(chyba tak sie pisze) W mieszkaniu:!!!:D Wogóle sa zadowoleni. Wcale sie nie dziwie:O Dzieki Mariolla za cieple słowa:) Duszku Tobie tez🌼 Alicja wczoraj spartakiade miała w szkole. Ma złoty medal, dyplom za pierwsze miejsce i nagrode:d Jest zachwycona. Zyczymy miłego Dnia.❤️ A i w Fundacji jest dla mnie informacja , ze opożnione ksiegowanie jest , bo duzo wplat 1% jest i dopiero robią połowe marca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra:D juz wiemy , ze wszystko dobrze. Wczoraj byli juz w pracy do siedemnastej :) 10 godzin. Praca fajna . Syn i brat juz dzwonili wieczirem wczoraj. Mieszkaja w Rotterdamie.(chyba tak sie pisze) W mieszkaniu:!!!:D Wogóle sa zadowoleni. Wcale sie nie dziwie:O Dzieki Mariolla za cieple słowa:) Duszku Tobie tez🌼 Alicja wczoraj spartakiade miała w szkole. Ma złoty medal, dyplom za pierwsze miejsce i nagrode:d Jest zachwycona. Zyczymy miłego Dnia.❤️ A i w Fundacji jest dla mnie informacja , ze opożnione ksiegowanie jest , bo duzo wplat 1% jest i dopiero robią połowe marca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Duszku Kciuki bede trzmała a jakze haha:D Wiem co to jest i okropnie sie ciesze , ze mam to za soba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja.:D:D:DD:D:żebyś ty tak kobieto pieniądze umiała pomnażać jak te wypowiedzi:D:D:D:DD: 5x:D:DD::DD: buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Hahaha a było trzy razy:) czyli komputer mi zwariował hahaha:) Moze juz dzisiaj bedzie dobrze. Alicja juz pojechała a od jutra wolne znowu 4 dni:) Ma byc pieknie to wykorzystamy ten czas. Syn dzwonił i biedny rece ma opuchniete. Ale to jego pierwsza praca i zaciska zeby. Mówi , ze sie nie podda. Dobrze, ze brat z nim jest.Podtrzymuje go na duchu:) Zycze miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki wielkie dla złotej Aluni i to nie tylko za złoty medal..... trzymam kciki za syna i za Was dacie radę..... pa, pa, pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj to pogoda juz zupełnie super:D Dusia po długim spacerku , alicja po ćwiczeniach i w sukience haha, bo kazała sobie ubrac:) Idziemy zaraz na dwór. Dzwoniłam wczoraj do MOPR-u i pytałam o wózek. Powiedziała, ze kolejka długa:O a ja na to , ze wyjezdzam 19-go i myslałam ze wózek bede miała:O Wiec powiedziała,ze zapisze sobie. Wiec moze dostanie go przed wyjazdem:) Wyszło na to , ze w Bytomiu wiekszosc ludzi na wózku jezdzi:O skoro kolejka taka. Ale kombinuja tutaj u nas- zawsze tak było:( A co tam:D Miłego Dnia Zyczymy wszystkim🌼 I dziekujemy , ze zagladacie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawa wielkie dla Alicji za złoto:) Dla syna za samozaparcie:) Dla brata za podtrzymywanie na duchu:D Dla Was,dziewczyny,łącznie z babcią za wszystko co znosicie cierpliwie:)Ale powoli a do przodu:):):)Pozdrawiam serdecznie.Myślę ze teraz będe wpadać tu częściej :)I sorki wielkie za chwilowe zaniedbanie:) A fotki sa super:) Ale haotycznie piszę bo lece do łóżka bo rano do pracy.W sobotę też,a w niedzielę nocka:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Isia super, ze wpadłas:D W wogóle to dzień dobry. Dzisiaj z Dusia na szczepienie jade:) Alicja tez oczywiscie:D Wczoraj byłysmy nad woda:) Alicja opalona - ja tez:) Pozdrawiamy ciepluko:) I miłego dnia. Musze jeszcze po sucha karme jechac:) bo Dusia juz woreczek zjadła hahaha🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie miałam pytać czy ja szczepiłyście:)Ja mojej nie bo szczerze mówiąc czekam na wypłatę:) Własnie wróciłam z Dni Sosnowca.Była Mandaryna i Cerekwicka:) I browarek:)A teraz lece spac bo rano do pracy:)Jutro cd Dni S-ca i Daniec a w niedzielę Doda a ja na noc do pracy:)Buziaki cieplutkie dlawas dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D Duska juz wesoła:) Po szczepieniu była osowiała i bolal ją boczek:O ale juz jej przeszło- Robaczków oczywiscie nie ma:D A Pani weterynarz powiedziała , ze bedzie śliczna duza dziewczynka haha:) Pazurki tez przyciete ma i nastepne szczepienie 8 lipca- ostatnie a potem na jesien wscieklizna jak skonczy pół roczku:) Alicja była z nami i w srodku tez. Przezywała okropnie, bo sie bała, ze Dusia płakać bedzie:O A potem to juz ja tuliła tylko:) Miłego Dnia 🌼 My myslimy co by tu robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:) Piekielnie goraco i spadły az cztery kropki deszczu:O ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski:D U nas burza:)- wreszcie. A tak pozatym to przyjemne lenistwo dzisiaj:) Kosciólek i cwiczenia:) A teraz odpoczynek po obiadku:O haha tyle kalorii:D Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×