Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Mariolla:)❤️ Jestesmy, ale tyle spraw do załtwiania:O Slub syna za trzy tygodnie:D Buzka wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej hejka:) Goraco duszno i co chwilka pada- taki dzień dzisiaj mamy. Pozatym wszystko po staremu:) cwiczenia, spacery i marudzenia Alicji:O, bo...ona juz chce do szkoły isc i koniec hhaa.:D Pozdrawiamy cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas burza przeszła:O Nie było trzy godziny pradu. Sygnalizacja swietlna nie działala:( Dusia sie chowała pod stół. Teraz właczyli prad:D I Alicja z pieskiem spia:) Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:)Przepraszam ,że mnie nie było.Najpierw po formacie nie mogłam wleść a później...@ jestem i przyznaję się.Obiecuję poprawę i buziaki dla Piszczałki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu- wybaczamy hahaha:D Piszczałka jeszcze bardziej piszczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak babcię w kapcię będe zaglądać.Teraz w ogóle nawet na Adika mało wchodze bo czasu nie mam.A jak znajde chwilę to nie mam siły.Muszę kiedyś namówić was na wypad ze psami naszymi:)Napewno bedzie to fajnie wyglądało:) A braciszek naszych suń będzie miał prawdopodobnie operację na jąderko:(gzdieś mu uciekło jedno:)Ale ta babeczka co go wzięła opowiadaze tez niezły nicpoń z niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Isia trzymam Cie za słowo hahaha:D Biedny ten braciszek:O A ja na syna czekam:) Miłago Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Moja sunia wykąpana,czyściutka,bielutka,puszysta i pachnąca:D Babciu Aju wyglądałam w tej kiecce jak wielka beza:DAle zaraz się przebrałam i czułam się lepiej:) Mariolla co słychać??Widzę,że też na forum A nie wchodzisz za często:)Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha bezy sa apetyczne:) Isiu haha. Mój synus Pawełek jest w domku. wyglada dobrze. Alicja płakała jak zwykle. Ze dwie godziny sie kleiła do niego:D Musiałam załatwic z nim pare spraw i mam dosc:O Mariolla🌼 Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień ddoberek:) Nie za słoneczny zreszta. Zyczymy Wam miłej niedzieli🌼. My śniadanko i do koscioła uciekamy:) Pozdrawiamy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie się jeszcze pośmiać z przygód ze moimi piesami??No to macie:) Wczoraj wieczorem mój syn zawołał goldiego(ten większy)na łóżko.Zaraz za nim mała przyleciała bo to mały zazdrośnik.I tak się pchali rozpychali że ja na ziemię walnęłam:DNikt nawet uwagi na mnie nie zwrócił że leżę i ryję ze śmiechu:DOj było by co opowiadać o niech .Takie są te piesy moje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej dziewczynki.... ale wam wesolo..hihi, ja psa nie mam ale mam kotkę i też niezła z niej wygibuska..miłej niedzieli..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha:D Isiu pokazały pieski gdzie miejsce pani ha hi;) Mariolla Twój kotek juz urósł chyba?? Format zakonczony- idziemy nynać:)Papatki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pochmurno dzisiaj:O ale my jedziemy do ciotki- mojej chrzestnej. Ma ogród wiec Dusia poszaleje , a Alicja bedzie piszczała hhaha:D Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień minał:) mamy małe wariatkowo teraz:O duzo spraw do załatwiania. Dobrej nocy:D Mariolla to zdjecia kici- duzej przyslij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Wróciłam do domu z zakupów:) Byłam tez z bratowa na badaniu krwi :O Dusia ma piekne szelki od wczoraj, ze slicznym wzorkiem:D I bardzo jej dobrze w nich- przestała ciagnac babcie jak z nia idzie haha:) A siły ma oropnie duzo. Tyle , ze musimy jaj koganiec z materiału taki zakladac , bo wychodza jej kiełki i na górze i na dole i wszystko do pyska bierze i żre:O Pewnie ja swedzi:( Alicja zaraz na chodzik idzie:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu Aju!!W żadnym wypadku w upały nie wolno zakładać psu materiałowego kagańca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Możesz taki metalowy albo plastikowy ale luźny.Pies przez dyszenie się chłoodzi a w materałowym kagańcu nie ma jak dychać i moze nawet udaru dostać!!! Moja sunie nic nie gryzie.Ma swoją taką maskotkę,która już wygląda gorzej niż ścierka do podłogi i nią się bawi cały czas.Kiedyś to był mikołaj teraz mało powiedziane zwłoki mikołajka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki....i babcie. Wysłałam Alutce zdjęcia kici...Dorotki która chyba jest Dorotkiem... ale nikt nie potrafi powiedzieć na 100%. I co ciekawsze byłam u lekarza na szczepieniu i on nawet nie sprawdził, uwierzył na słowo ...moje. Tak dostałam kicię jako dziewczynkę...ale coś tu nie tak. HIHI Isiaaaaaaaaaaa 🖐️ Miłego popołudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:)Ja miałam bardzo miłe popołudnie-w pracy:DAle za to noc bedzie miła bo przespana:)Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochane:) Cały dzień latania- ale mam autko wieksze:) Ford orion. Moje sprzedane i za te cene kupione inne:D Sliczny:) ale najwazniejsze ze wózek do bagaznika wchodzi i jeszcze miejsca na trzy osoby haha:D Belaiza pisała kiedys , ze Bóg zatroszczy sie tez o wiekszy samochód...i jest:D Isiu ona ten kaganiec to tylko dwa paski ma:) patyczek do pyska wezmie, ale nie moze żuć...taki moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Piekny dzien🌼 Autko stoi:D Rano pobiegłam zobaczyc czy to nie sen:) Cieszymy sie bardzo:) alicja oczywiscie piszczy:D Byłysmy na chodziku rano z Dusia::) Ciagnie Alicje , ze szybko nogami przebierała haha- ale smiechu było:D Pozdrawiamy Was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ gratulacje z nowego nabytku... cieszę się z Wami, fajnie że masz wreszcie większe autko... Ty ,Alutka , Dusia.....i jeszcze ktoś wejdzie... Ale zaradna i obrotna z Ciebie babka... Isiaaaaaaaaa 🖐️ Odpoczywajcie... i cieszcie się latem...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×