Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

No skończłam obiadek robic:) Byłam dzisiaj w sklepie ze sprzetem ortopedycznym po buty dla Alicji, ale jeszcze nie dowiezli rozmiar 33:) Jutro miaja byc. I musze sie postarac o wniosek na nowy chodzik:D Jest nowosc z tego roku- chodzik i miesci sie w limicie z NFZ:D A , ze Alicja juz ledwo ledwo wchodzi w ten stary wiec moge po nowy wniosek do lekarza isc:D Na badaniu krwi nawet sie dziewczyna nie skrzywiła- dzielna:) Chodzik ten mozna zobaczyc sobie na stronie www.mobilex.pl Jego nazwa - Gait Trainer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze , ze na tej stronie trzeba wejsc na PRODUKTY - dalej na indywidualne urzadzenia pionizujace. Tam jest nazwa tego , o który nam chodzi:) A ten chodzik , któty ma teraz to DYnamico. Tez tam jest. Nie jest zły tyle tylko , ze dopłaty 1000 zł. I straszny hałas na dworze robi , bo takie małe twarde kółka ma. A ten nowy to juz gumowe- wiec spokojnie na spacerki mozna chodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja znowu uciekam, jade po te buty dla ali - moze juz beda:O I potem do jej szkoly. Miłego Dnia Wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE....:D wielkie buziaki dla Was w ten nieco chłodniejszy dzionek...niezła bryka ten chodzik dla ALi:Dbuziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...pozdrawiam Was gorąco ... ale jestem niewyspana...ciekawe dlaczego:):P buziaki Dla Ciebie Aju i dla Ali ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny piękny, słoneczny dzień :) Ja też niewyspana jestem :P I do tego główka boli... :D Jak przygotowania do wyjazdu? Ja szykuję dla Was paczkę, ale wyślę pewnie jak wrócicie :) Buziaki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej:) Ja dopiero teraz. od wczoraj bez internetu byłam:( Robia dach u nas i naruszyli jakies kable, a na dodatek zamkneli właz na swoja klódke i pan od netu nie mógł wejsc wczoraj:O Dlatego dopiero dzisiaj przyjechał jak robotnicy przyszli. Ale juz działa. Alicja jest wniebiwzieta , ze za tydzień jedzie:) Ja tez sie ciesze. Buciki ma nowe- super- kolor khaki:D Buziaki dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wiesci:) Dostałam z Fundacji TVN \"nie jestes sam\" pieniązki na turnus Bóg jest wielki. Modliłam sie o to i prosze :D Pisałam do nich w zeszłym roku i dziasiaj dostałam odp.:D Mamy rok czasu na wykorzystanie tych pieniedzy:) pozdrawiamy wszystkich🌼 To zawsze jeden turnus wiecej:D i wieksze szanse dla Alicji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJU...nawet nie wiesz jak się cieszę...ja czasem jak są jakieś akcje w TV na tylko na tą TVN wysyłam SMSki:) super...ja muszę pójść do sklepu obok jakiś karton na paczkę dla Was bo też się szykuje ale rzeczy mi się po mieszkaniu walają i muszę je uporządkować...:D BUZIAKI ŚPIJCIE SMACZNIE:):D❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A ja sobie kobietki pokój dobuduje na magazynek haha:D Dzieki wielkie❤️ Duszkasku a Ty spania nie masz czy jak??? Ja o tej porze juz bym wstawac mogła haha. My juz po śniadanku. Teraz sie zabieramy do pracy:O I bardzo sie cieszymy z Alicja:D Miłgo Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtajcie... Ty Aja się z tym magazynkiem nie rozkręcaj bo to masz sprzedawać na aukcjach a nie dla siebie trzymac:P żartuję oczywiście:d co Ci się przyda to oczywiście:D Pozdrowionka z zalanej deszczem Ostródy:( no i gdzie ta wiosna...??🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też sie rozpadało:( A Alicja juz sie cieszyła, ze na spacer pojdziemy. Niestety:O A magazynek sie przyda choc na troche, bo zanim wróce to gdzies to trzymac trzeba hahahahahaaaaaaaaaa;:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Odmeldowuję się:)Aja,cieszę się z Wami:)Ze wszystkiego:)Buziaki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U nas z zachmurek wychodzi slońce:D Nie jest za ciepło , ale juz nie pada. Zyczymy Miłej Niedzieli🌼 My do kosciółka uciekamy niedługo:) Dla Was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane... My tez zaraz się do Kościółka zbieramy:D no i nie trafiłam szóstki w Totka:( za to jakies inne 3 osoby...muszę zadzwonić do Taty:D może to on:D:D:D:Ddobrze że chociaż zwróciło się to co zainwestowałam:D trójeczke trafiłam:Dhihihihihi u nas wieje i pada...i nici ze spacerków:(tylko do kościółka i to autkiem podjedziemy...a kcal się odkładają:( oby do środy...w końcu to będzie pierwszy dzień wiosny;):D buziaczki 🌻🌻🌻 dla Was moje Kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U nas też pochmurnie, ale popołudniu nie padało, to na spacerku z pieskami w lesie byliśmy :D Ja paczuszkę wyślę do Was jak już wrócicie - przynajmniej ze spokojem wszystko uszykuję ;) Pozdrawiam Was gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:) A ja padne. Tato Alicji w szpitalu. Byłby sie wykonczył. Zawiozłam go sama:( do szpitala. Ostre zapalenie trzustki. oj co ja mam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ajunia...tak to jest...jego nie interesuje,że wam ciężko i Ala chora...a ty go ratowałaś...... A trzeba było mlona zostawić ....tak jak on was zostawił...:( Wiem,że też pewnie bym zrobiła tak jak ty.....ale literki ze złości same pod klawisze trafiają....buziaczki...byłam zalatana i....miałam problem....mam nadfzieję,że mój wysiłek i nerwy na marne nie poszły.... buziaki..dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry. Duszkasku wiemm, ze nerwy swoje robia, ale ja i pewnie wiecej z Was nie potrafi sie przygladac jak ktoś cierpi- chocby wróg. Ja kierunek szpital. I jemu nikt nie został tylko ja- niestety. Miłego Dnia. Napisze jak wroce. A jaki ty problem miałas?? na gg pisz jak cos - to poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...Aju...takie to życia chociaz...ja bym chyba nie potrafiła...chociaz kto wie:Dmimo wszystko życze Wam udanego dnia u nas pogoda w miarę chociaż wieje paskudnie i dlatego nie poszłam biegać...czuję się ciężka po weekendzie:/ajć... Buziaki❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko dzwonie i pisze- pisze i dzwonie i załatwiłam:D Kolejny turnus miesieczny w KRASNOBRÓDZIE- ale nazwa. Ośrodek piekny i koniki sa i szkoła:) Od 19 czerwca do 16 lipca . Normalnie nie moge uwierzyc:) To za pieniadze z tvn:) Normalnie turnys trwa dwa tygodnie, ale nam na cztery wystarczy. Można ten osrodek w necie znalezc:) Wpisujac w google Krasnobród:D Pozdrawiamy was cieplutko. Nie pada ,ale chłodniej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz kochana...mówiłam,że będzie dobrze... Dobrej nocki wam życzę i jutro miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby tak kazdy potzrebowal pomocy zbankrutowalibysmy.Ja mam siostre z porazeniem mozgowym i nie wyskakuje z tym zeby mi ktos placil kase.Chcesz pokazac jakie ty masz nieszczescie?Zeby sie zlitowali i ci placili?super w takim razie ludzie wplacajcie na konto moje pod nazwa Anetka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×