Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Dziś mój syn ma 13 urodziny:)Od rana działa mi na nerwy,staje okoniem bo to taki wiek a mnie to do szału doprowadza.Dobrze,że moja mamuśka dała kaskę bo ja bym mu imprezki nie zrobiła.Nakupowałyśmy czipsów,lody,ciastka,zrobię pizzę i podam im to wszystko na tackach jednorazowych:Dtak jak w zeszłym roku.Dostali wszystko w jednorazówkach:DMniej sprzątania.Ja to leniuch jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa,a wiecie że na 95%mój psiu Goldziu będzie tatą??Będę miała w domu szczeniaczka.Ale na 100% dowiemy się w przyszłym tygodniu:)Jak się okaże że będą dzidzie-pieski to prześlę Alicce zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiaaaaa kofana:) Tak miało pisze , bo poprostu brak mi czasu:( Alicja ma ferie wiec w domku cały czas jest. Mam urwanie głowy. Ale jest dobrze. Piatego marca jade do ortopedy z Alunia i potem 26-go do Rusinowic na turnus. Wracamy w wielka sobote. A do lekarza musimy zrobic badanie kontrolne biodra - tego zoperowanego:) Zeby mogła uczestniczyc w hipoterapii:D A jak w google RUSINoWICE to na pierwszym miejscu jest ten osrodek gdzie mamy jechac. Mozna sobie zobaczyc. Zdjecia sa:) I czekamy na zdjecie pieska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i najlepsze zyczenia dla syna🌼 a te tacki jednorazowe to super pomysł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, no aukcja się kończy za godzinę...... Aju, chłopak z forum wpłacił 6zł. ale ot tak sobie,bez zakupu smyczki.:). jak aukcja się zakończy to znów ją wystawię (zostało 8 smyczek). buziaczki dla Aluni. Ps. Alunia bądź dobra dla mamusi:) buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My juz po obiadku i kościele. Było pieknie. Duszkasku nic sie nie przejmuj- smyczki napewno pojda. Zreszta sama pisałaś sama , ze sa ludzie co kupuja a ich nie chca tylko zoatawiaja do dalszej sprzedazy:D Czyli ludzie o wielkim sercu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Aju, sylwia chigago z tamtego forum kupiła 2 smyczki poza aukcją i wpłaciła 25zł czyli 20dla Ali.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Duszkasku okropnie sie ciesze, a Alicja jeszcze bardziej🌼 Alicja siedzi obok i mówi, ze dziekuje bardzo i że tak jej miło ,ze sie nia tak opiekujesz:) to dosłownie jej slowa:D My sie wybieramy dzisiaj na spacer. a potem przemeblowanie. Mama stwierdziła, ze jak jest sama teraz to odstepuje nam - naszej trójce swój pokój , bo jest wiekszy:) Miłego Dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś - Sylwia chigago -DZIEKUJEMY❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia 1960- dziekujemy:D Juz sie zalogowałam i otworzyłam nowy temat❤️ Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim:D Mimo , ze zachmurzone to Zycze pogody ducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chcialam Cie ajuniu zaprosic na forum pomocow ale juz jestes zaproszona :) przez Alusie :D to lece dalej pozdrowienia dla Aluni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Aju i Alusiu🌻🌻🌻🌻 Aju,słyszałam,że jesteś już chudzielcem a fotek nie dostałam?!:p Chora byłam a teraz zapracowana ,proszę o usprawiedliwienie absencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hallo:) Dzieki , ze wpadłyście. Jaki tam chudzielec haha. Do chudzielca to mi okropnie duzo brakuje:D teraz to odchudzanie naturalne.Bez chemii. Poprostu mniej jeść.:) Alicja po rehabilitacji,ja umyłam autko( okropnie brudne było):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam ucałować i uciekam...👄. Aja, ja teraz zaczynam bardziej działac,wystawiam aukcje,zeby zarobić coś sobie, i obiecuję,że co jakiś czas z dochodu będę Ali wpłacać coś...i zawsze ci powiem co i ile.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:)- witam. Byłam na basenie z Alicja:D Jestesmy wykończone haha, ale w wodzie to ona jak ryba:D Pół basenu wypite , bo nurkuje:) Duszkasku - dzieki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...podpisuję listę jak to ja...na ADIm juz podpisana tu juz tez więc ide zrobic sobie cykorie bo zmarzłamjak...:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:)- ja mam dosyc dzisiaj:O wpierw basen , a teraz skończylam przenosic rzeczy z jednego pokoju do drugiego ufffff. Łóżka juz tam stały- dzisiaj tylko ubrania, ale sie napracowałam. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję listę:)buziaki i miełgop dnia wszystkim życzę...aja chyba zabiegana jesteś mocno bo dawno się nie \"widziałyśmy\" buziaki wielkie dla ALi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) Zabiegana okropnie:O Alicja ma ferie i jakoś trzeba jej zorganizować czas. Robie co moge - dwoje sie i troje. Jeszcze tydzień czasu zszedł nam na załatwianiu róznych spraw. W ponidziałek Alicja juz do szkoły idzie. Pozdrawiamy wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×