Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Witamy:)🌼 Dzisiaj juz nie pada i chyba pogoda zaczyna sie klarować:D Zyczymy milego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przepraszam że wczoraj listy nie podpisałam..nie miałam kiedy za bardzo:( AJU!! to piękne co robisz...i dobrze że się uśmiechasz do tych patrzących...kto Cie choc troszkę zrozumie ten na pewno przynajmniej \"odda\" uśmiech a nie spuści głowę... Pogoda??hmmm...pochmurno u nas a ja ide zaraz na rowerek...muszę do bankomatu skoczyć a najbliższy mam tak usytuowany że szybciej rowerem niż autobusem:D autko zostało w warsztacie...i bez niego prawie jak bez ręki...qrcze jak człowiek się przyzwyczaja do luksusów:( BUZIACZKI ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety- pogoda piekna:D Wiosne czuc nosem haha:) Alicja po ćwiczeniach i po obiadku. Chyba na spacerek sie wybierzemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka słoneczka🌻:) Tak się cieszyłam z mojej ładnej pogody a teraz u Was słońce a u nas śnieg:o Ale miejmy nadzieje że już niedługo przyjdzie prawdziwa wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny 🌻 Podpisuję listę, bo dawno mnie nie było ;) Trochę tu zawiało, ale widzę, że atmosfera już OK :D Maksiulka - prosić o pomoc to żaden wstyd - takie mamy w Polsce realia, niestety :( Na pewno znajdzie się ktoś, kto Twojej rodzinie też poda rękę :) Życzę Ci tego :) A Wy już pewnie szykujecie się do wyjazdu :) Mam nadzieję, że będziecie tu zaglądać w miarę możliwości ;) Ja będę kukać i podpisywać listę :) Pozdrawiam i wszystkim dużo słońca życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJJKA:D własnie oglądałam pogode i od jutra ma juz być ładnie..oby oby:d u nas niejest xle nic nie pada ale chłodno i pochmurnmo Buziaki❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,my dopiero teraz:) Wczoraj slicznie , a dzis szkoda gadac - cały dzien leje:O Wizyta u lekarza sie udała -Alicja zdrowa jak rydz:D Nawet leki na alerge, które bierze pani doktor zamieniła na tansze -innej firmy:) I teraz zamiast za 30 sztuk placic 26 zł to bede placiła 18 złoty za 60 sztuk:) Super. Pozdrawiamy wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRANKA79
jestem w bardzo podobnej sytuacji do Ciebie maksiulka . Czy mogły byśmy sie trochę "zgadać" ale nie na forum,podaje gg 6764848 prosze napisz-pogadamy jak sobie radzicie w sytuacji i w ogóle-moja siostra ma 19 lat !!ruchowo jest zupełnie niesprawna i takze całodobowej opieki potrzebuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Branka -Maksiulka od wczoraj sie nie odezwała:( Ja uciekam- miłego wieczoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piekny słoneczny poranek:) Alicja po cwiczeniach juz , a ja zmykam autko myc:D Przed wyjazdem to i odkurzyc musze:O Miłego DNIA🌼 Troche wieje , ale nie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo..wiosenne 🌻🌻 dla wszystkich.:) mój mąż właśnie pojechał ze starszym na pogotowie.:(-ząbki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wolne wiec pustki:) Wiec dobrej nocki:) My juz spakowane:D Jutro trzeba troche odpoczac:) Buziaki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Dopiero teraz kilka chwil przed wyjazdem czasu:) Spakowane jestesmy.Dzisiaj wczesnie spac idziemy. Przez te godzine co przesuwali - nikt chyba sie nei wyspał:O Pozdrawiam Was. Nie wiem czy tam do netu sie dostane:( Ale jesli tak to na chwilke wpadne zawsze:D Bedziemy za Wami tesknic. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane:D❤️ My ruszamy. Ide spakowac rzeczy do autka:) Pozdrawiamy Was cieplutko. I gdybym do internetu sie nie dostała- to Wesołych Swiat życzymy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja..szczęśliwej podróży...i niech ten turnus przyniesie zaskakujące efekty..Buziolki...My tu podtrzymywać topik będziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy..Nasza Aja i Ala dojechały w 45 minut na miejsce(na turnus rechabilitacyjny) i od jutra zaczynają rehabilitacje.,..musimy tu pisać,zeby im było miło jak wrócą...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się przyłanczam i obiecuję pamiętać o topiku🌻 Ćwiczcie kochane wytrwale a efekty będą napewno❤️ Buziaki!!👄:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:)Wdepnęłam listę podpisac.I życzyć powodzenia na rehabilitacji:)Trzymajcie się ciepło dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wam dam....tylko ja +2 osoby listę podpisały??? Jak to?? wszystkim..🌻,a jutro w tyłek dostaniecie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich,,czytających,, bo tych odwiedzających to niestety malusio...😭 życzę miłego dnia...i tzymajmy kciuki za aję.,...ona ma dziś pierwszy dzień rehabilitacji...i pewnie ciężko jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :)Aja z Alusią ćwiczą już pewnie:)I dobrze,dobrze,wycisk na rozpoczecie wiosny i nowe postępy nie są złe:D Aja,Alicka,jak wrócicie to ja już pewnie będę \"babcią\"po moim piesie:) Ma się oszczenić jego laska 4 kwietnia:) Obiecałam Alicji zdjęcia i jak tylko bedzie miała to jej prześlę.Buziaki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy jak ja wysle ten przekaz z dopiskiem 1% na OPP, rehabilitacja Alicji Cot to wystarczy? Czy musze koniecznie list z ksero wysylac tak jak pisze w stopce Aji? Troche mi trudno, bo to wszystko zalatwia mi kolezanka i nie chce jej obciazac. Mam nadzieje, ze turnus przyniesie spodziewane efekty i przy okazji obie nasze panie troche odpoczna od problemow dnia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 I ja podpiszę się na liście obecności ;) Trzymajcie się cieplutko kochane. Czekamy tu na Was z utęsknieniem👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Witajcie. Alunia wczoraj pierwszy raz jeździła na koniu...była zachwycona a aja...padnięta jak pisała:( no ale...jest komu się poświęcać.. Co do tego 1% to możesz wpłacić na konto fundacji z dopiskiem ,,darowizna na rechabilitację i leczenie na rzecz Alicja Cot,, i powinnop starczyć..to tak samo jak wpłaty inne ,a ja wpłacałam i aja pisała,ze doszły.:) Miłego dnia wszystkim życzę i duuuużo buziaków przesyła Ala i jej mama 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×