Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

podpisuję listę...przepraszam za tak długą przerwę ale ... święta... buziaki ogromniaste🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:)Chciałam Wam oznajmić,ze zostałam psią babcią:)Jest 9 szczeniąt:)Mają już 3 dni:)Małe paskudy.Wyglądają jak świnki:)Ale za 2 tygodnie już będą piękne:)Jak wrzucę zdjęcia na kompa to prześlę tak jak obiecałam.Buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff.Zanalazłam chwilkę ,zeby posadzić swój zadek, isiaaaa-no to masz przychówek..:D:D:D Nasze laski zostają na święta na turnusie.:) Mówią,że ciągle ćwiczenia,ćwiczenia ićwiczenia...suuuper.. Prosiły przekazać wszystkim buziaki..dużo buziaków..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Bieganina przedświąteczna trwa 😠 ;) Isiaaaaaaaa - moje gratulacje :D :D :D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam podpisać listę i złożyć życzenia:) Rozkicanego zająca, uśmiechów bez końca. Wody w butach i w koszyku - jajek smacznych i bez liku. Babki dorodnej i smakowitej i niech te święta będą nadzwyczaj obfite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja na chwilkę... oj..pędzę ja dzisiaj od garnka do garnka... życzenia potem ..wymyślę coś..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie przygotowuje swiatecznie :) bede obchodzic swieta duchowo a nie stolowo :D Pozdrawiam :) zycze udanego swietowania a szczegolnie odkrycia sensu tych swiat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogolnie to mi wcielo liste faworytow i nie mam linka do pierwszego temaciku na ktorym pisalam :O a ten znalazlam przypadkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Spokojnych i zdrowych Świąt wielkanocnych,i wielu łask wraz ze zmartwychwstaniem Pańskim. Lecę pić kawę i dalej... Wczoraj w nocy kopnął mnie prąd-porządnie.. od miksera..brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj duszkasku w nocy to Ty powinnas sie z kim innym piescic a nie z pradem :P mam nadzieje, ze czujesz sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów :) Pozdrawiam :) P.S. Dusia - jak samopoczucie? P.S.2 Paczka już w połowie spakowana :) Jak wrócicie to wysyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....()() .=(`;;´)= ..(\")..(\")..:*:*:* Zblizaja się kolejne swieta, upamietniajace najwieksze i najwazniejsze wydarzenie w dziejach ludzkosci: smierc i zmartwychwstanie Jezusa z Nazaretu. Czas refleksji, zadumy... Kolejny moment w roku, gdy swiat na chwile zatrzymuje sie w biegu, by spojrzeć na krzyz, na ktorym umęczone ciało skazanca wbija sie swym widokiem gleboko w dusze... i przemawia... mocno... gleboko... bolesnie... zycze wam wszystkim blogoslawionych swiat Wielkanocnych. Niech bedzie to dla nas czas refleksji i zadumy... a takze czas radosci, rodzinnych spotkan. Bo nasz Pan żyje! On zmartwychwstał! Alleluja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to my!!!!!! powrót przed czasem:( Ala ma zapalenie oskrzeli - wogóle to połowa dzieci chorych. Dobrze ze na koniec. Dziekujemy za zyczenia i teraz musimy sie rozpakowac. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witamy uroczyscie i juz troche spokojniej:) Alicja juz temperatury nie ma:D I nosek juz nie taki czerwony. w poniedziałek do ortopedy 23kwietnia. a teraz w srode do psychologa. Czyli luzu nie ma. Jesli o allegro chodzi to odpisali, ze pisma nie te tzn. te, ale nie te pieczatki :(. Napisałam do Fundacji i coz dalej musze czekac. Ojej co za pech. Kochana biurokracja w Polsce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D belaiza:D:D dopiero doczytałam..:D... ale ten prąd mnie wystraszył... Aja, jak Alunia? -niech wraca do zdrowia... bo widzę,że jakieś paczki pójdą ;) -a kto słodycze pozjada??..:) Kochane, dużo zdrówka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:) Piszemy co słychac. wiec choroba mija i juz duzo lepiej. Alicja była na wizycie u ortotyka w rusinowicach. i bedzie jej aparat robił na nogi. Zeby zlikwidowac przykurcz w kolanch. Pochwalił mnie za intensywne cwiczenia , bo przykurcz jest maly. gdybym nic nie robiła to alicja nogi by nie wyprostowała a tak jak sie postara to umie. aparat bedzie na udach kolanach az do lydek. i rozpórka miedzy nogi - to po to zeby biodro nie wyskoczyło. jak sie dzwignie taka klapke to bedzie mogła w nim siedziec , bo zegnie sie w kolanie. Pytam po co to, a on mi na to, ze..........zeby mogła chodzic, bo on widzi , ze bedzie dobrze i równowage złapie napewno. Juz na koniu było widac , ze jest lepiej:D konika sobie nie kupie, ale moze bedzie piesek do dogoterapii:) Zwierzeta ucza ludzi - cos niesamowitego i lecza dzieci:) buziaki dla Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Witamy w ten piekny wiosenny dzień:D Chce sie zyc🌼 Alicja czuje sie coraz lepiej. I Chwała Bogu. Słuchamy sobie radia. Potem posadzimy kwiaty po oknem. I temat główny dzisiaj to - piesek. Wymysliła juz imie haha- bedzie to Kora. Tak sie cieszy:D Pozdrawiamy Was.I buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia z Rusinowic wysle jak naprawia polaczenie sieciowe. Robia dach u nas i net chodzi strasznie wolno. Przy wysylaniu e-meila polaczenie sie resetuje:( A tak chciałam wam wysłac- ale poczekacie to potem beda:D Buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.:) Dzisiaj wpłaciłam pieniążki na ,,pieska,, i wysłałam wam paczkę .:) i wiem,że ludzie już wpłacają i jutro sporo wpłynie na piesiunia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słoneczka🌻 Przepraszam że mnie nie było tyle czasu.. Brak czasu na przyjemności..niestety:( Ale jestem.. pamiętam i całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki, miłego dnia :D🌻 Poszły pieniążki od koleżanki z forum (w euro) coś około 120zł.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×