Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Dzień Dobry:) Naprawde nie wiem co napisac i wyrazic jak sie czuje. Alicja jest szczesliwa i to bardzo.❤️ I wogóle swiat jest piekny a to za sprawa takich ludzi jak Wy. :) My juz dzisiaj pierwszy spacer po osiedlu. Alicja sama pod schody weszła:) TO znaczy musiałam ja trzymac , ale nózki sie poruszały ok:D Pozdrawiamy Was 🌼 Teraz obiadek , a zdjec nie mozna jeszcze wysłac.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w piekny poranek🌼 Zyczymy miłego dnia:) I dziekujemy za wszystko - za kazde dobre słowo i wogóle za to , ze jestescie:D Kochamy Was❤️ Buziaki od Alicji👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja tak bardzo sie ciesze, moj duch skacze pod niebiosa i wola Alleluja. Buziaki dla Alicji. U nas sliczna letnia pogoda. Zaraz jedziemy na zawody, moj maz bedzie biegl na 10 km. Ciekawa jestem czy uda mu sie pobic swoj rekord. Sporo nad tym pracowal. Jak to sobie ostatnio policzyl w tym roku przebiegl juz ponad 500 km. Wierze, ze mu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa cudowne :D Alicja gada jak nakrecona o nich:) Juz na spacery chodzi. Mowi , ze musi na nogi kurcze stanac , bo z psem bedzie chodzic:D Dosłownie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznei Aja! ucalowania dla ciebie i corusi! ja tez poslalm pieniazki na psiaczka dla twojego sloneczka :) badz silna i cierpliwa,nic nie przychodzi latwo...ale jak bedziesz bardzo mocno wierzyc to sie uda :) juz sie udaje:) jestes wspaniala mama i twoja corka napewno sie cieszy,ze ma taka mamusie,ktora kocha ja ponad wszystko... pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa cudowne :D Alicja gada jak nakrecona o nich:) Juz na spacery chodzi. Mowi , ze musi na nogi kurcze stanac , bo z psem bedzie chodzic:D Dosłownie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie robi z tym netem:( Wysyła sie co chwila to samo haha. A Alicja jest dumna ze mnie haha tak mówi i pyta czemu to dla niej robie wszystko hmmm. No własnie , bo ja kocham całym sercem:) emelinka- dziekujemy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza a Ty musisz byc dumna z meza:) Ja bym wyzioneła ducha tak biegajac haha:D Ale lata praktyki swoje robia:) To zyczymy mu powodzenia obie Aja i Ala🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGŁOSZENIE:) Nie moge wysyłac meili:( Jak cos to na gg pisac:D dziekujemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cieplutko!!!!:) Dopiero teraz. Rano do kosciółka- Alicja sie modli o pieska teraz:) Potem obiadek i wizyta taty Alicji. Teraz chwilka odpoczynku , bo duze dzieci leca :D A potem cwiczenia , bo jeszcze nie było czasu:O Ale wszystko nadrobimy:D Jutro Alicja do szkoły, ale tylko dwa dni , bo w srode do psychologa i neurologa:) trzeba wszystko przejsc. Pozdrawiamy ciepło i wiosennie🌼 Dodam jeszcze , ze ten net mnie juz dobija. Niech te dachy juz zrobia:( E-meili nie mozna wysyłac i wszystko okropnie wolno chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki wszystkim Alicja juz pół godziny śpi:) Jutro do szkoły wiec wzieła sobie to do serca haha. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek:) Witamy cieplutko i słonecznie z Bytomia🌼 Alicja w szkole , a ja załatwianie spraw ehhhh:) Miłego Dnia. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek:) Witamy cieplutko i słonecznie z Bytomia🌼 Alicja w szkole , a ja załatwianie spraw ehhhh:) Miłego Dnia. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Dawno nie zaglądałam, a Wy już wróciłyście :D Paczuszka dla Was jeszcze w trakcie pakowania :( Ale pieniązki na psinkę pójdą w tym tygodniu :) Wyobrażam sobie radość Aluni - sama dostałam na gwiazdkę pieska :D :D :D :D Belaiza - powodzenia życzę mężowi :) Pozdrawiam 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie jak pisałam kiedys o fundacji, która jakbym wykorzystała srodki z pefronu na turnus w ich osrodku da mi jeszcze trzy razy po 1500zł na wyjazdy?? wiec nici z tego , bo w naszym Bytomskim osrodku pomocy rodzinie brakło dla nas kaski na turnus w tym roku:( Wiec nie pojedziemy do miejscowosci Czarne. Heh.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja, trzymajcie się ..będzie inna fundacja może.. belaiza..powodzenia i odemnie. Alusia..wszyscy robią to dlatego,żebyś zaczęła sama chodzić.. no,,,musisz się starać bo kto będzie z pieskiem biegał..??.:D mamusia staruszka:D:DD:;):D:D a wiesz jak ten piesek będzie cię kochał????baaaardzo... to będzie miłość od wszystkich nas..:D🌻 paczuszka odemnie powinna dojść dziś lub może jutro...no na dniach...w czwartek wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na strone fundacji gdzie zbieramy kaske dla Ali i... okazało sie , ze maja tam juz swoje kombinezony ADELI!!!! zadzwoniłam i Alicja jest zapisana !!!! NA ten rok juz nie ma miejsca , ale Na jesien robia nowa liste na 2008 rok i Ci co teraz sie zapisuja maja pierwszenstwo!!!!:)Ale jest mozliwe , ze jak ktos zrezygnuje to wtedy beda dzwonic i pojedziemy wczesniej:)ludzie z poza Warszawy beda spali w hotelu IBIS. z wyzywieniem i nie trzeba nic płacic!! Dzieki Ci Boze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! bardzo sie ciesze,ze twoja coreczka dostanie ten kombinezon!:) napewno jej to bardzo pomoze,wszystko bedzie ok!:) caluje was mocno !! trzymjacie sie cieplutko i pamietaj,ze nie jestescie same...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emelinka dzieki za dobre słowa i tobie Duszku tez:) No dostac to go nie dostanie , ale dwa tygodnie bedzie w nim cwiczyc chodzenie:) A potem znowu sie zapisze my i znowu i.....az do skutku:D I naprawde czuje , ze nie jestem sama🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja juz spi:) Po pierwszym dniu w szkole jest padnieta:D Wam tez kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Alicja juz pojechała , a ja szykuje sie do dentysty brrrr:O Okropnie sie boje:( Ale mama bedzie mnie podtrzeymywa na duchu haha. Zycze miłego dnia Wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc\"mama bedzie mnie podtrzymywała\" hahaha. przeskakuje mi czasmi klawiaturka haha.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka... Aja biedna na własny topik wejść nie może pewnie przez ten net...;( buziaki.. dla wszystkich...i tych czytających a niepiszących...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i z zebami jak perełki hahaha:) Przezyłam. I jeszcze napisze, ze ta fundacja prawdopodobnie da mi na ten wyjazd:) Musze im przesłac tylko ta odmowe z powiatowego Centrum pomocy rodzinie. Mówi ,ze do kierowniczki pojdzie i przedstawi sprawe:D No piecset złoty znowu bede musiała od siebie dac, ale do wrzesnia moze na koncie Alicji sie nazbiera:O Miałysmy teraz w maju jechac , ale prosiłam o przesuniecie i zgodzili sie od 17 wrzesnia do ostatniego:)Bo teraz nie wytrzasne 500zł. Wiecie duzo pomocy od Was!!Kazde dobre słowo to motywuje mnie do myslenia i działania:) I pomoc Boza w tym jest, bo wierze bardzo i codzien sie modle o swoje zycie i Ali i pomoc i Błogosławieństwo Boże dla Was wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×