Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Autko nasze:d Mamy dosyc:O Upał , ale załatwione wszystko:) zostałam na starych numerach, bo nowe 100zł a tak zaplaciłam tylko za dowód rejestracyjny 71zł.:) Ide pod prysznic , bo jestem cała klejaca feee:) alicja sie cieszy i z nami była wszedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwankuje mi znowu net...brrrrrrrrrrrr, nie mogę nigdzie wejśc, może jutro będzie lepiej... dobrej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy:) Już sobie wyobrażam Alicję Piszczałkę tuptającą za Dusią:) Mnie moje zwierzaki już po 6 na spacer wyprowadziły:) U nas też upał a w pracy to wręcz klęska.Aż słabo się robi ,ale cóż,pracować trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha nie spimy juz od szóstej:) Ale okna myłam. Cała noc lało jak z cebra , ale teraz sie oddycha super.I nie jest tak goraco. Isiu a w pracy wiem jak to jest- biedna Isia:O Buziaki wielkie🌼 Mariolla oby lepiej było z tym netem:) Mnie tez czasami tak wolno chodzi- furii mozna dostac:O🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aju....kochana,,,,przedewszystkim gratulacje babciu:)🌻 Ja niestety nadal biegiem żyję.Mamy potężny dołek finansowy i muszę nockami dorabiać...i pracuję ciężko...niemam już siły...zaraz lecę znów do fizycznej harówki i do 6 rano...a potem dzieci wstają i cały dzień na nogach, godzina snu to niewiele, mam nadzieję ,ze nie wykorkuję. Bozia czuwa. Ala miała mieć niespodziankę...jeszcze trochę musi poczekać bo nie wyszło. za tydzień odbiorę prawko to będę mogła jeździć wcześniej i wracać kiedy chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Sniadanko pedze robic. Dusia po spacerku, a potem Alicja na chodzik:D Miłego dnia:) Duszku to bedziesz szalała po Ełku autkiem:D Bardzo sie cieszymy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień minał:) Na sprzataniu,praniu i takie tam. Alicja juz w łózku wykapana:D Zyczymy dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, własnie wrócilismy z kosciółka- ale było pieknie:D Cały zbór wzruszony i wieksza czesc popłakana heh:D I tak doszłam sobie do wniosku dzisiaj, ze mimo tych problemów, nawału spraw- jestem szczesliwa:D,bo mam w sobie duzo wiary:) Moge liczyc na pomoc dobrych ludzi i wiem, ze Bóg jest z nami:D Zycze miłej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli dziewczynki... tak się cieszę że widzisz Aju zawsze iskierkę nadzieji i jasno patrzysz w przyszłość .... jesteś niesamowitą osobą... Brawo, podziwiam Cię już od dawna i ciągle chylę czoło przed Tobą, jestem pewna że Bóg... jakikolwiek by On nie był , widzi i wspiera. Wierzę że nic nie dzieje się bez powodu. Te wszystkie doświadczenia którymi los..Bóg... nas obdarza czemuś służą. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:) I moze ktos mi wytłumaczy o co chodzi z tym linkiem wyzej???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja znowu cały tydzień na popołudnie:(Buuuu:(:) I w dodatku na inną linię niż zawsze.Pierwszy raz:)Ale się umecza za mną zanim mnie nauczą:DNie lubię być zawadą innym ale zanim zaskoczę to pewnie będę:)Pozdrawiam serdecznie i buziaki dla Piszczałki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej:) Padam na nos:O Duszno okropnie , ze na moment wpadłam:) Mam wiesci:D 16-go wrzesnia wyjezdzamy na turnus do Czarne:) Tylko 597km od nas:O , ale co tam- dam rade. Powrót planowany 30-go wrzesnia. Alicja znowu piszczała:D Pozdrawiamy Was🌼 Isiu biedna jestes tak cieplo i w pracy:O Mariolla❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ oj daaaaawno mnie nie było...mea kulpa..mało czasu i wogóle....ale i tak o was ciągle myślałam....pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Mariolla po jakiej burzy??- u nas spokój i piekna pogoda:D Dzwoniłam dzisiaj za ortezami Ali , ale jeszcze nie gotowe do przymiarki. Dopiero za tydzień. A do nas dzwoniła pani Ali ze szkoły , ze od poniedziałku próby na rozpoczecie roku szkolnego:D Alicja szczesliwa. Beda wystepowały w bytomskim centrum kultury:D Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kolejny piekny dzień:D My sie bierzemy dzisiaj za szorowanie autka z odkurzaniem :D Buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) A nie chciały byście dodatkowo wyszorowac jeszcze moje autko:D:D:D??Masakra,taki bałagan mam:) W poniedziałek wydałam 400zł na części bo czas zacząć coś przy nim robić,bo zaczyna się sypać:)2 lata jeździłam bez dokładania:)A podłogę podobno mam taką że niedługo jak Flinston będę biegać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie obiad zjadam i do pracy lecę:) Poza tym pogoda u nas paskudna to i nie musze autka myć,deszcz zmyje:Dszkoda ,że nie wieją takie wiatry co by mi śmieci z środka wywiały:DBuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki..... ale szybko mija dzień za dniem...masakra, starzeję się w zastraszającym tempie....brrrrrrrrrrrrrrrr, Cieszę się że Alutka taka gwiazdeczka. Isiaaaaa ...cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolla,to samo wczoraj myślałam.O tym czasie.Dopiero był poniedziałek,szłam do pracy a tu dzisiaj już tydzień prawie się kończy i nawet nie wiem kiedy to zleciało:) Aji ni ma:(może jeszcze autko myją:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej nie było mnie z przyczyn technicznych haha:D Ale Wy jestescie❤️ kochane. Z klawiatura cos nie tak było , ale syn mi zrobił:) A autko piekne :) a w srodku błysk Isiu haha:D Mariolla , a Alicja cwiczy i cwiczy juz od rana spiewa haha. Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy :D My juz po spacerze w chodziku i z Dusią:) Ubaw jak zwykle. Teraz do wózka i do sklepu:) Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 miłego dnia, a u nas szaro-buro.. jesień tuż za rogiem. Zawsze mi smutno jak kończy się lato....ehhhhhhh, jestem ciepłolubna...zdecydowanie. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zrobione gałki w zawieszeniu:DHa!Właśnie się przejechałam i już widać różnicę.A jeszcze mam do wymiany sprężyny tylnie,amortyzatory i coś tamCzęści już w bagażniku leżą tylko czasu nie ma moje kochanie zrobić.Na mechanika normalnie mnie nie stać:(Póxniej jeszcze podłoga bo Flinston sie pokłoni:(:DI podłużnica do spawania:(klęska.Ale zrobie bo wyjścia nie mam.To to już mi kolega będzie robił:)Za drobną opłatą:)Pozdrawiam Piszczałkę:)I resztę rodzinki.I Dusię:) Ale jestem ciakawa jak wyglada.I jak Alicja się z nią rozwija.Mówie Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×