Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Gość Hejkkaaaaaa
Tyle jest dzieci co potrzebują pomocy. Alicja na mnie możesz liczyc jak co roku:) Pozdrawiam! jesteś bardzo dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszło mi na myśl
Mamo Alicji witaj :) Jest taka mała akcja dzieci, które chcą otrzymać kartkę - pocztówkę czy list. Jeśli chcesz zajrzyj, może Twoja córeczka też zechce uczestniczyć w tej akcji, może pozna koleżankę a i ty zaprzyjaźnisz się z którąś z mam :) http://marzycielskapoczta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heejjjkkkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Alicja rosnie jak na drożdzach. Duzo ćwiczy , w domu też. Jest w 4 klasie . Ma nowy elektryczny wózek dzięki wsparciu PEFRONU W tym roku kolejne wyjazdy. Drugi raz będzie miała zmieniane okulary. Leczymy sie w klinice okulistycznej a Katowicach. I dziękujemy za kazdą pomoc i za każdy grosz Pozdrawiamy wszystkich!! Mamy coraz mniej czasu, dużo obowiązków i nauki. Ja jej mama sama sie uczę jeszcze. Za trzy lata bede masażystka - to mój cel! Bęę mogła bardziej Ali pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosimyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heejjjkkkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Po ogromnie długiej przerwie! Pozdrawiamy Ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsiaczek
Witam was dziewczyny. Pisze bo mam ogromną prośbę otóż mam prawie 3 letnia córeczkę ze stwierdzonym Dziecięcym Porażeniem Mózgowym jest to lewostronne porażenie. Porażenie stwierdzono u niej jak miała 1,5 roku pomimo moich apeli i rozmów lekarze uważali że jest wszytko ok ze to tylko lekkie opóźnienie niestety kiedy byłam nieustępliwa a w zasadzie kiedy poszłam prywatnie do lekarza diagnoza była przykra potem miesiące pracy i Julka mając dwa lata zaczęła chodzić tylko nie jest to płynne chodzenie czasem traci równowagę bardzo tez krzywi stopy do wewnątrz oczywiście cały czas się rehabilitujemy. Czytając wasze wątki zgadzam się bo sama wiem jakie to jest ważne i jak ciężką prace trzeba włożyć. Niestety u Julki występuje też opóźnienie umysłowe nie wiem w jakim stopniu tzn wiem ze jest mniej więcej na poziomie 11 miesięcznego dziecka teraz od sierpnia jesteśmy pod opieką psychologa i logopedy Jula nie mówi tzn mówi"nie ma" i mama" i wymawia "a" i "e", ale nie rozumie poleceń trudno się z nią dogadać. Przepraszam troszkę się rozpisałam, ale chciałam zapytać czy może znacie kogoś w podobnej sytuacji ktoś kto przechodzi przez to co ja lub miał podobne problemy. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź. Jestem ciekawa czy jest szansa żeby wyszła z tego tzn żeby zaczęła mówić.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annegi
KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA "REFUNDUM", ul. Tuwima 10/7,95-100 Zgierz, Zgłoszenia: tel. 512 610 442, e-mail: annegi@interia.pl ODSZKODOWANIA MEDYCZNE: Błąd lekarza Błąd w diagnozie zdrowia płodu Błędna diagnoza lekarza (także brak skierowania) Porażenia mózgowe Zakażenia w placówce medycznej: -zakażenia hcv, hbv, hiv i inne - zakażenia gronkowcem, sepsą ODSZKODOWANIA WYPADKOWE: Dla uczestników wypadków komunikacyjnych Wypadek w miejscu publicznym ( np. przewrócenie na chodniku) Wypadek przy pracy Wypadek w rolnictwie ODSZKODOWANIA DOTYCZĄCE MIENIA: Dla powodzian Szkody górnicze Błąd w pozwoleniu budowlanym Słupy, linie energetyczne na działce ( średnie, wysokie , najwyższe napięcie) UWAGA! wstrzymane do odwołania Zwrot kosztów budowy wodociągu ODSZKODOWANIA DOTYCZĄCE PRAW AUTORSKICH, ZNAKÓW TOWAROWYCH, PATENTÓW ODSZKODOWANIA ZA UCIĄŻLIWOŚĆ HAŁASU ( lotniska, drogi ) Nowości: niesłuszna decyzja ZUS w sprawie nieprzyznania renty, wadliwe endoprotezy, mniejsze obroty przez remonty dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Kancelaria Odszkodowawcza „Refundum jest współzałożycielem Polskiej Izby Odszkodowań. Mamy ogromne doświadczenie w swojej branży. Współpracujemy tylko z fachowcami. Specjalizujemy się w konkretnych dziedzinach . Nie pobieramy opłat wstępnych. Pobieramy prowizję tylko po wygraniu sprawy. Dochodzimy odszkodowań za zdarzenia, które miały miejsce nawet wiele lat temu, także za te, za które ubezpieczyciel wypłacił zaniżoną kwotę. Działamy od kilku lat na rynku odszkodowań. Zgłoszenia (Polska + Europa): tel. 512 610 442, annegi@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adeli
Witam posiadam na sprzedaż Kombinezon Adeli dla rehabilitacji dzieci z porażeniem mózgowym kombinezon ma rozmiar najmniejszy dla dzieci około 4 lat w kolorze niebieskim ze wszystkimi potrzebnymi dodatkami oraz instrukcją obsługi Więcej informacji pod numerem 508-647-112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze eutanazja dla kaleki co ma PORAżENIE MóZGOWE to dobre rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×