Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Gość dobranocccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My jestesmy chore. Lezymy z Alicja w łóżku. Dzisiaj była wizyta u lekarza i antybiotyki:( Miłego Dnia. Jezeli chodzi o ankietę, to Alicja ma upaśledzenie w stopniu lekkim. Uczy sie w normalnej szkole. a mój e-meil jest pod nickem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddnnoossiimmyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Piękna wiosna , a my sie w domu kisimy:( Heh, ale w Święta bedziemy zdrowe:) Miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witammmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumy u grobu pustego, radości ze spotkania Zmartwychwstałego, pokoju, nadziei, jajka smacznego i udanego oblewanego! Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witammmmmmmm
Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka 26.01.1977
Wesołego Alleluja dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranocccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak ...
Aja, nie myslalas, zeby zorganizowac aukcje charytatywne na allegro dla corki? wiele rodzicow albo znajomych tych rodzicow organizuje dla nich. sa to aukcje - kup cegielke ( i ludzie kupuja za drobne kwoty) - kup drobiazg jak ksiazka, maskotka, itp Gdybys miala kogos kto zajlaby sie tym ( kolezanka) to moze rocznie na 1 turnus daloby sie nazbierac. Tylko to musialaby byc za zgoda allegro, ktore nie pobieraloby prowizji od wystawienia i od sprzedazy. Bo jak bedzie pobierac to koszty wystawienia beda duzo i cala akcja nieoplacalna. Ty zapewne nie masz czasu na to, ale moze ktos ze znajomych? Moze byc nawet wirtualny znajomy. Przyklad takich aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9866070 http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9311985 http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7446053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. miałam juz w zeszłym roku taka aukcję. Milion dokumentów trzeba z fundacji do allegro przesłac. I nie było z tego duzo.:( Moja znajoma kupiła smycze i sprzedawała je podając swój numer konta( po 5 zł) i potem na moje przelała. I wtedy jakoś sie sprzedały:) I pieniązki były .Ona niestety pracuje juz. A ja cierpię na chroniczny brak czasu. Moze coś pomyslę. Alicja ma duzo maskotek. Może je wystawimy same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześąc, mam takie pytanie, dawno temu był tu artykuł czy wpis o chłopczyku z taka narosla na buzi. Obiecałam wtedy ze wpłace na rzecz tego malucha 1 procent . Czy wiecie jak znaleźć te stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że będe mogła sie wywiązac z tej obietnicy, no chyba , że nie znajde strony. Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witammmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddnnoossiimmyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witammmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My z Alicją jesteśmy teraz najszczęsliwszymi kobietami pod słońcem:) Ja zostałam poproszona o rękę- nosze przesliczny pierscionek, a Alicja zachwycona:D I wszystko byłoby ok , ale mała jest troche chora. Juz drugi raz w tym miesiącu:( Czuje sie nie najgorzej , ale siedzi w domu. Pozdrawiamy ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×