Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolcia_22onet.eu

20 kg mniej w pół roku czy to możliwe???? zobacz!!!

Polecane posty

Gość
Megiss gratuluję, ja postaram się wyciągnąć rower w przyszłym tygodniu i postaram się toszkę jeździć, zawsze to lepiej dotleniony organizm:) Ciężarki na kostki będę miała w przyszłym tygodniu, pani mi zamówiła w sklepie sportowym:) Mam nadzieje, że się sprawdzą i bede zadowolona, miałam problem jakie wybrać i oto znalałam złoty środek nie 0,5 i nie 1 tylko 0,75 kg:) Całkiem pośrodku:) A wracając do latków owsianych przekonałam się do nich całkiem przypadkiem, i wcinam je teraz nałogowo, a najlepsze są wyedy, gdy zrobie z nich ciasteczka (wtedy mają efekt przeczyszczenia) ale i tak mi smakują:) Jestem po dzisiejszym dniu zmęczona ale jakoś tak szczęśłiwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, ciekwe co a raczej kto wprawił cie w taka radosc :D pewnie tajemniczy nieznajomy ;) Ja sie własnie zastanawiam na tymi ciezarkami na koste, zeby daly rezulatat to trzeba duzo w nich chodzic, a ja niedlugo zaczynam prace, wiec bite 8 godzin bede siedziec z tylkiem przy biurku, a w weekendy znow od rana do wieczora na uczelni siedze. Wiec mam dylemat czy kupic czy nie. Moze jak mi napisze jakie bede po nich efekty to sie skusze. O dziwo po wczorajszym maratonie nie mialam zakwasów, tylko troche plecy mnie bola. Dzis chcialam tez sie wybrac na rower bo mi sie to spodobało, ale dzis pogoda do kitu. Ciasteczka owsiane tez lubie, zjadło by sie teraz jakies;) Dzis na obiadek serwuje sobie udko z kurczaczka, mniam. A własnie Gosiu jak tam twoje postanowienie postne, o nie jedzeniu mieska? Ciekawe gdzie reszta dziewczyn wyemigrowala? Pozdrawiam i do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i oczywiscie 🌻 🌻 🌻 z okazji dnia kobiet, a co! ciekawe czy jakiegos kwiatka dzisiaj tez dostane oprocz zyczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Megiss dostałas kwiatuszka?? Ja tylko w mmesie czy jak to się tam pisze, zawsze coś:) Polecam coś na sado macho niedrogie i jest super efekt rękawica sizalowa kosztuje 10 zł a jest bezłbędna:) Skóra jak dupa niemowlaka po niej:) Ja też z okazji naszego święta życzę wszystkiego naj i niech się spełnią najskrytsze marzenia:) Dzisiaj oglądam czarnownice z salem, ja w ogóle kiedyś myślałam że byłam czarownicą, bo jak byłam młodsza to strasznie się tym interesowałam, nawet swego czasu kupiłam sobie książke z takimi wróżbami i przepisami na różne sprawy:) na szczęscie z wiekiem mi to przeszło, chcoaz czasami jak mnie coś najdzie to szukać cos na poprawę losu:) Miłego wieczorku i buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megissss
Oj ty czarownico jedna;) hehe ja jak bylam szkrabem to z kolezankami bawilysmy sie wywoływanie duchów, to dopiero byla jazda, jak niby swieczka zgasała lub sie poruszyl trojkacik. normalnie wtedy posiakc sie ze strachu mozna bylo ;) A twoje zaklecia działały?:D kiedys ogladałam ten film, ale w sumie malo co z niego pamietam. Dobranoc i milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze za duzo \"s\" mam w nicku i potem sie gubie ;) Acha co do kwiatka to nie dostałam :( ale zyczenia w smsach tak. Ty chociaz mialas wirtualnego kwiatka. Musze opieprzyc tych moich kolegów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo jest ktos tam? Dziś znow wybrałam sie na przejazdze po lesie z piesiem, bylo lepiej niz ostatnio, tylko boli mnie moje krocze ;) a tak wogole jakos tak tu pusto, tylko ja i Gosia tu jako weteranki tu bywamy i ktos sporadycznie sie odezwie,nawet sie zastanawiam czy nie zmienic topik, chociaz szczerze podoba mi sie tu i nie chce mi sie zmieniac, tym bardziej ze teraz tyle topików nowych powstało i nie wiedzialabym ktory wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ostatnio dopadl mnie wilczy apetyt :( takim sposobem to ja nigdy nie schudne 😭 powoli zaczynam sie łamac, caly czas waze 69 kg :( ciesze sie jedynie z tego ze nic nie przytylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMKAANKA
Witam wszystkich! Zajrzałam do was z czystej ciekawosci bo ja obecnie jestem na Atkinsie 6 tygodni. Do zrzucenia nie miałam duzo ale mnie zalezało na czasie no i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Zeszło 6 kg w 5,5 tygodnia. Do diety namówiłam moje dwie sasiadki które tez chcialy sie wyzbyc tego i tamtego. Jedna z nich ma powazna nadwage chodz jest wysoka 182 cm i przed dieta wazyła 110 kg. Na dzien dzisiejszy po 6 tygodniach jest jej 14 kg mniej w co sama nie mogłam uwierzyc! Poczatki były bardzo trudne zeby ja do tego namówic no bo jak tu bez chlebka, ziemniaczków i cukru? Dodatkowo liczyc przez 2 tygodnie te weglowodany? Na dzien dzisiejszy jest bardzo zadowolona i nie zamierza poprzestac :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie "odchudzaczki"! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkaanka gratuluje! ładny wynik. Pyzata kasiu nie martw sie ja tez mam czasami napady na jedzenie, najlepsze jest to ze do południa mogla bym nic nie jesc nawet do 16 bym wytrzymala ale pod wieczor to mam taki apetyt ze szok. zmuszam sie do jedzenia rano sniadania wiec nie powinnam miec takich napadów wieczorem :( trzeba chyba jakies sobie zajecie znaleźć na wieczór Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem!! Przez weekend sobie odpuściłam pisanie, bo faktycznie mało kto zagląda, ale teraz nadrabiam zaległości i się spowiadam. Byłam w kinie na Pachnidle, książka jest dużo lepsza niż film, właśnie film nie wywarł na mnie tak dużego wrażenia jak na znajomych w sumie to nie wiem czym się zachwycaja na tym. Książka suuper. Mam ochotę zmienić troszkę moją dietkę, ale nie mam pomysłu na co, zielono w głowie, chyba zacznę sobie więcej zupek gotować. Obciążniki prawdopobnie bede miała w środę albo czwartek już są zamowione. A w zeszły czwartek robiłam gulasz i skusiłam sie na kawałek mieska, ale dalej sie nie poddaje. Dzisiaj w powrocie do domku kupiłam sobie kostkę sojową, dawno nie jadłam a jest pyszna, pod warunkiem jak ktoś preferuje produkty sojowe:) A Ty Megis dalej trzymasz dietke?? Pozdrawiam i buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj Gosiu, dalej sie trzymam ale sie łamie, do tej chwili o jedzeniu nie myslałam od czasu obiadu bo mam mały remont w domu i teraz mnie zsie w zoładku. A tu jak zwykle pustki Wiesz zaczełam odwiedzac dziewczyny z topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3425528 wpadnij i zobacz;) wiec bede wpadac tu i tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
już napisałam zaraz przeczytam tamte posty i mam nadzieje, że tamten topik wytrzyma dłużej a nie zostaniemy tylko my dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yomitsukuni
Witam. Obecnie, o zgrozo, ważę 85 kg, Narazie moje osiągnięcie to zejście od września do teraz z 92 kg do tej obecnej wagi. Powzięłam sobie że do końca czerwca zejdę do 65 kg, później jeszcze będę się starać dojść do idealnej wagi mojego ciała czyli do 57 kg, ale to już nieważne, te 20 kg spędza mi sen z powiek, szczególnie że założyłam się z moim chłopakiem :P uwierzcie mi, to wspaniała motywacja XD 3 razy w tygodniu chodze na aerobik, nie stosuje żadnej diety, chyba że dietą można nazwać ograniczanie do 1400 a później 1000 kalorii. Mam nadzieje że mi się uda i że za te pół roku umieszczę tutaj notkę w której napiszę \\\" udało mi się!!\\\" :) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiola21
ja też się przyłączam i zaczynam się brać za siebie mam nadwagę 20 kilo i chcę się tego pozbyć. macie jakieś rady? kupiłam tabletki odchudzające cidrex co o nich myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slotka
hej tak przylacze sie do was kochane bo tez duzo waze i chce schudnac moze z wami mi sie uda szybko schudnac i byc szczesliwa i zadowolona z zycia pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ja tez:) do maja, ewentualnie do jego polowy chce zrzucic 10 kg:) odchudzam sie od 17.02:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKAIKA
Witam:) czy ktos jeszcze na tym forum jest?? chetnie bym sie dolaczyla dziewczyny do was od dzisiaj zaczelam sie odchudzac:) mam nadzieje ze mi sie to uda tym razem :P mam 162 wzrostu i waze 67 kg;/ jesli ktos to jeszcze czyta bylo by milo razem z kims sie wspierac:) pozdrawiam serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×