Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolcia_22onet.eu

20 kg mniej w pół roku czy to możliwe???? zobacz!!!

Polecane posty

witam chcę załozyc topik na którym dziewczeta takie jak ja z nadwagą będą sie wspierać w dążeniu do uzyskaniw wymarzonej wagi!!!! czy jest tu ktoś kto sie do mnie dołączy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zrzucic 15 kilo do polowy czerwca. czyli mniej wiecej tak jak Wy. Chetnie sie przylacze. Od jutra stosuje cos ala south beach. Mam nadzieje ze wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie ciesze że napisałyście!!! przynajmniej nie bedę sama w dążeniu do celu!!! napiszcie mi jeśli możecie jakie macie w planach stosować diety??? ja już musze uciekać ale jutro za samego rana przeczytam wasze wypowiedzi i napewno odpiszę!!! pyzata kasia ciunia pozdrawiam was gorąco i zyczę miłej nocy!!! buziaki!!! do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede stosowac dietke kolo 1300 kcal i troche ćwiczeń, narazie w domu, ale jak bedzie cieplej to moze nawet pobiegam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge wam przedstawic dzisiejszy jadlospis. Wlasnie jestem po sniadaniu: omlet z dwoch jajek, 2 plasetrkow szynki, troche sera żółtego i cebuli na obiad zjem pieczona rybe z warzywami pozniej jakis kefirek na kolacje 2 parowki z serem i warzywami musze kupic wiecej nabialu i warzyw i wtedy bede miala dobra dietke. Do tego pije duzo wody i herbatek, łącznie około 2,5-3 litry dziennie I oczywiscie sport. Narazie 2 razy w tygodniu aerobik i raz basen ale z tym basenem ostatnio kiepsko ;) chyba zmienie go na cos innego bo nie ma zbyt dobrej pogody na latanie z mokra glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusia
Czesc dziewczyny:) Dołanczam do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Właśnie zarezerwowałam swój nik:) Chcę się ponownie odchudzac mam juz drobne osiągnięcia,ale jeszcze nie osiągnełam mojej wymazonej wagi. Kiedys z jakies 20 lat temu ważyłam 55 kg .Teraz chcialabym ważyc około 60 kg:) Dzis moja waga poranna wynosi 79,00kg przy wzroście 160cm Mam nadzieje że będziemy sie tu wszystkie fajnie wspierały i uda nam sie osiągnąć cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie bardzo serdecznie!!! moja waga od jakiegoś czasu pokazuje 72 kg. przy wzroście 160 źle się z tym czuję!!! mojemu facetowi nie przeszkadza ta waga ale wszystkim wokół tak!!! nawet w wigilię dostałam zyczenia żeby powiodła mi sie dieta i żebym schudła!!! nie było to miłe ale to podobno w trosce o mnie!!! więc chcę pokazać tym co we mnie nie wierzą że jak chcę to mogę!!! niestety moim wrogiem jest praca ponieważ bite 8 godzin spędzam przed komputerem. ale postanowiłam schudnę!!!! i to jest pierwszy krok!!! planuję także zapisać się na siłownię. Próbowalam juz kiedyś dietę plaż południowych ale skończyła sie podobnie jaki inne diety \"fiaskiem\" Zażywałam kiedys także błonnik, chrom i CLA. po błonniku czułam sie źle, chrom dawał marne efekty ale pamietam że duzo pomogło mi CLA dodam iż mam otyłość brzuszną więc zażywanie CLA połączone z ćwiczeniami dało dobry efekt bo brzuszek szybko spadał. teraz zastanawiam się jaką dietę stosować??? może wy macie jakieś pomysły albo próbowałyscie już dobrych diet i możecie się ze mną podzielić doświadczeniami!!! przeczytam wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też do Was dołączę. Również chciałabym schudnąć powyżej 10kg i mam czas do lipca. Ja stosuje dietę SB,także zobaczymy jakie będą rezultaty. Myślę że w grupie damy radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia_22onet.eu tak,stosuje tą dietę. Tzn.stosowałam ją przed Świętami,schudłam przez 2 tygodnie ok4kg,poźniej waga stała w miejscu. Niestey przez okres świąteczny nie stosowałam jej i napewno mi coś przybyło.Teraz od poniedziałku znów zaczęłam i zobaczymy efekty. Niestety mam problem ze słodyczmi,muszę się bardzo pilnować i dlatego potrzebuje wsparcia:-)Trzymam również za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciunia bardzo fajny pomysł z tym jadłospisem możemy sie wymieniać jadłospisami!!! opowiem wam jak moja siostra schudła tylko nie pisze tego na wzór bo moim zdaniem ta dieta którą moja siosta stosowała nie była fajna ale skuteczna. ważyła przeszło 60 kg kiedyś jak jeszcze nie pracowała i tj. leniła sie w domu postanowiła przejsć na głodówkę przez 4 dni piła samą wode niegazowana. po tych czterech dniach głodówki zaczeła pić herbatę mandarynę i ćwiczyc brzuszki!!! mniej jadła choc słodyczy sobie nie odmawaiała raz na jakis czas bo to jest łasuch na slodycze podobnie zresztą jak ja!!! i tak po 3 miesiącach doszła do wagi 52 kg jest zgrabna i nie ma efektu jojo!!! teraz juz nie cwiczy tylko dużo sie rusza zwłaszcza w pracy a prace też nie ma fajną bo pracuje z pizzeri a tam te wszystkie fast-fudy ale powiedziała że patrzec na nie nie może woli sobie zjeść kanapkę z białym serem!!! i co wy na to???? a witam serdecznie także krusie na naszym topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie mogłam poradzic sobie dietą SB wytrzymałam 2 tygodnie i odpuściłam nie zauważając efektów. ale może to przez brak silnej woli!!! zaraz poszukam jakieś diety w internecie która mi spasuje i podzielę się nią z wami!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki.. ja rowniez najpozniej do lata chce byc okolo 15kg do 18kg lzejsza.. czyli do 1.04 minus dyche,i do 1.07 minus kolejna prawie dyche..mam nadzieje e mnie przyjmiecie:) stawiam na zdrowe odzywianie-niski indeks glykemiczny, nielaczenie w miare mnozliwosci, malo weglowodanow:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna diete... dzieki wszystkim dietom ktore robilam, teraz musze dwzwigac 20kg sadla.. nigdy wiecej..wiec zadne diety wiecej, zadne liczenie kalori, poprostu zdrowe racjonalne zywienie, to co robie od 3 miesiecy swietnie wychodzi, a nie odmawiam sobie przytym nawet czekolady, z tym ze nie na tabliczki..ale na kostki:) a jedzenie nie 12 razy dziennie a tylko 3-4:) A JAK TO WYGLADA U WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Fajnie że nas jest coraz wiecej:):) Wydaje mi się , że wiem jak powinnam się odchudzać,ale to wymaga duzo samozaparcia .Przeszlam juz prawie wszystkie diety,aż wreszcie udalo mi sie coś osiągnąć ćwiczeniami i ograniczeniem jedzenia,czyli jak widzicie nie ma tu konkretnych produktów to wszystko zalezy do jakiego jedzonka jestesmy przyzwyczajone,natomiast są zakazy ,czego się nie powinno jesc,albo jesc w minimalnych ilosciach ograniczając sie do spożycia góra raz dwa razy w tygodniu.Postaram sie pisac co jem i jak mi idzie,no i znów mam w planie cwiczyc,bo przerwa mi sie zbyt dluga zrobila ,ostatnio ćwiczylam jakieś 2 miesiace temu ale prawie przez pól roku cwiczylam systematycznie i dość często ,ladnie mi za to polecialy wymiary,wymienilam juz prawie cała garderobe,czas na nowo sie zmobilizowac.Teraz sie ucze i mam duzo przez to siedzenia ,a malo czasu.Postanowiłam ze jak skoncza sie egzaminy wykupie karnet i będę chodziła systematycznie,narazie natomiast mam zamiar poruszac sie troszke w domu przy kasecie ,no i postaram sie jesc okolo 1600kcal.Będe tez brala wspomagacz \"Slim Fast\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyneczka
Hejka! Ja sie do Was dopisuje :) Wymiary: 160 cm, 72 kg.. plan zrzucenie co najmniej tych 12 kg, a potem sie zobaczy. Zaczynam od niedzieli: wykupiony karnet na silownie + basen, mocne postatnowienie poprawy i troszke zmiana nawykow - czytaj: ograniczenie slodyczy. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. W miare mozliwosci bede pisankowac co jem i bede na pewno Was czytankowac :) A tymczasem pozdrawiam i do nastepnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia:) To tabletki które sa dostepne w aptece w swoim składzie maja l-karnitynke kwas ktory hamuje apetyt ,kiedys je kupilam wiec wykorzystam jako wspomagacz jak wczesniej sie odchudzalam bralam l karnitynke solo.. a i jeszcze maja chrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooolala
Witam. Ja również mam w planach zrzucenie 18 kg do lata.Mam 163 cm wzrostu i ważę... 68 kg- koszmarnie sie z tym czuje zwłaszcza,że rok temu było właśnie o te 20 kg mniej. Dziś w przymierzalni w sklepie nie mogłam na siebie patrzeć=( Jak mogłam tak przytyć? Słodycze,tłuszcz, przejadanie się i mam za swoje:-( W środę zaczęłam kopenchadzką.Trochę ją modyfikuje...Ale mam nadzieje że wytrzymam jeszcze te 10 dni=/. Tak naprawdę to wcale nie czuję sie głodna,dużo piję... Mam jednak ochotę zacząć robić sobie koktajle,bo po zakończeniu tej diety myślę przejść na dietę Los Angeles. W tym celu kupiłam sobie nawet blender... Będę tu zaglądać i przedstawiać swoje osiągnięcia. Jestem z wami=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak minal dzien? U mnie bardzo dobrze, nie zjadlam nic zakazanego. Oby tak dalej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×