Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gibon

TOLERANCJA - STUDNIÓWKA

Polecane posty

Witam! Ostatnio dowiedziałem się, że w pewnej szkole w mieście w którym się uczę :) na swoją Studniówkę chcą iść jako para - dwie lesbijki. Dyrekcja kategorycznie zabroniła tym dziewczynom, razem się tam pokazywać. I gdzie tu tolerancja ? Czy Waszym zdaniem Dyrekcja postąpiła słusznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że słusznie
studniówka to raczej nie najlepsza okazja do demonstracji preferencji seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona borowików
popieam druga wypowiedz. z kolezanką moze sobie iśc do kina a nie na studnuiówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że niesłusznie. Zaden pajac nie bedzie dyktował z kim kto ma chodzić. A to, że o tym sie nie mów (bo \"nie wolno\") albo się nie widzi (bo \"nie wolno\" ) nie znaczy, że tego nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
To musiały się deklarować jako para?A zresztą kogo to obchodzi, że są lesbijkami.Jeśli ktoś jest hetero nie ogłasza tego całemu światu.Spoko tolerancja a i owszem tylko zastanawiam się na czym tym dziewczynom bardziej zależy...na tej imprezie czy na deklaracji homoseksualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heteroksualizm jest nie tylko powszechny ale chyba jedyny do przyjecia z orientacji seksualnych, ze nie trzeba go manifestować ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że słusznie
no właśnie, 'nie trzeba go manifestowac" polonez w takim wykonaniu wygladalby bardzo dziwnie - IMHO, oczywiście ale jeśli ktoś chce wzbudzać tanią sensację, sciągając powszechną uwagę na siebie - to miejsce jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
a tak poza tym uważam, że dyrekcja nie może czegoś takiego zabronić.Tylko że też trzeba brać pod uwagę że to stare pryki a nie ludzie od których można byłoby wymagać tolerancji zachowań homoseksualnych.WIęc po co robić sobie samemu te problemy? Poprostu niech idą jako single a i tak będą bawiły się razem.Jeszcze będą miały wiele okazji żeby udowodnić że są normalne a świat jest zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpię czy w ogóle myslą o wzbudzaniu taniej (czy drogiej btw) sensacji ... trochę wmpatii ... wyobraz sobie ze jestes w swiecie skazanym na homoseksualizm ... i nagle jako nieliczna chcesz isc na studniówke czy gdziekolwiek z chłopakiem ... czy wtedy tez myslalabys o tym ze robisz sensacje czy tez chcialabys pokazac wszem i wobecv ze pomimo presji spoleczenstwa kochasz te wlasnie osobe i z nia wlasnie chcesz byc ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że słusznie
no i OK :) kocham, jestem, pieprzę się i co tylko weź jedynie pod uwagę, że to na razie liceum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xaxaxa
sądzę iz dla swojego dobra i dla dobra ludzi, którzy wokół ciebie żyja powinnaś wziąc natychmiast dwukilowy młotek do ręki i bezwłocznie zasadzić sobie dwa strzały w półkule mózgowe. Co za tępota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z xaxaxa. One swoją odmiennośc traktują jak coś normalnego. Gdyby Wam ktoś pod przymusem kazał kochać kobietę - pewnie byście się bulwersowały i byłoby Wm źle. Takie same odczucia mają te dziewczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba
Zważywszy na to, że związki homoseksualne to dewiacja, bo taka jest prawda, uważam, że dyrekcja postąpiła słusznie. Odstępując już od kwestii religijnych, nie jesteśmy stworzeni do miłości fizycznej z partnerem/ką o tej samej płci. Uczucie to co innego, ale miłość między dwoma mężczyznzmi można rozpatrywać jako miłość ojcowską, synowską a kobietami jako matczyną i córki do matki lub (to też chyba miłość) między rodzeństwem. W innych wypadkach to koleżeńska przyjaźń a pociąg fizyczny do osobnika tej samej płci to dewiacja i powinno się to leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
w sumie ciężki temat.i na miejscu dyrekcji, to chyba sami mięliby mniej problemów gdyby pozwolili im iść.Byłoby mniej szumu i nikt by się nie obraził.Ale tak jak mówiłam wcześniej to są pewnie stare pryki.A z takimi nie prowadzi się dyskusji bo nie ma sensu siebie poniżać.Niech idą oddzielnie i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaba o jakiej Ty miłości mówisz ??? Więc jak powiem, że kocham swojego psa to jestem zoofilką ?? albo mi wmówisz, że go nie kocham ??? Istnieje pożadanie do osób tej samej płci wystraczy poczytać fachową literaturę na ten temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xaxaxa
no pewnie że istnieje pożadanie do osobników własnej płci- i to własnie jest jednym z rodzajów zboczenia seksualnego, ignorantko!!!! co za babsztyl niewykształcony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczenie seksualne \"... :O Ty będziesz mi wielce oświecona mówiła co jest zboczeniem a co nie jest ... :O żenująca dyskusja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę że cd
Do do xaxaxa słuchaj to że komuś nie przeszkadza odmienność nie świadczy o niedouczeniu ale raczej o szerszym i bardziej głębokim rozumieniu potrzeb innych ludzi.Z Twoich wypowiedzi wynika, że jesteś ograniczony a nie wykształcony. Poza tym w świecie zwierząt zachowania homoseksualne są niezwykle powszechne i u ludzi także nie jest to żadkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monini
u mnie na studniowce bylo pare osob, ktore przyszly z partnerami/partnerkami tej samej plci, jadnak nikt nie afiszowal sie ze swoimi preferancjami seksualnymi, tylko mowil, ze to z powodu kasy, albo ze zostal wystawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę że cd
rzadkie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monini
ja sama byloam na polowinkach z moja najlepsza kumpela, a kolego "zaprosil" kumpla z tej samej klasy, bo nie mial pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba
do xaxaxa - psa możesz lubić, nawet uwielbiać bo to najlepszy przyjaciel człowieka, a jak go kochasz to masz coś nie tak pod sufitem. Albo pojęcia ci się pomyliły. Co innego znaczy lubić a co innego kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssss
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyja powiedziałam coś innego ? O_o I tak btw ja nie jestem tolerancyjna ... ja mam po prostu gdzieś jak inni sobie zycją zkim sypiają itp. itd. dopóki nie krzywdzą drugiego człowieka (chodzi mi o długotrwałe krzywdy fizyczne: znecanie sie jak i znecanie sie psychiczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssss
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissssss
😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xaxaxa
to może powiecie o tym że nie przeszkadza wam odmienność dzieciom, które mają to niewątpliwe szczęście mieć dwóch tatusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sformuuj jeszcze raz pytanie bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam :O Mówisz o adopcji przez gejów ? Jestem ZA :) Przynajmniej mają rodziców :) I napiszę to ostatni raz : Powiedz mi czym moze sie stać dziecko wychowane przez gejów, czym nie stało się do tej pory wychowywane przez pary heteroseksualne ? Kim moze być ? gejem ?? mordercom ? miec kłopoty z psychiką ? wydawac kase przez całe swoje życie na terapie ?? Ja znam taki8ch ludzi wychowywanych przez pary hetero, wiec ciekawa jestem kim moze byc dziecko wychowane przez gejów, ze az tak sie oburzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xaxaxa
jestem za wychowywaniem osieroconych lwiątek przez orły przednie, przynajmniej mają rodziców. Argumentacja przedszkolaka, ale cóz jak twa elokwencja i zdolnośc racjonalnego myslenia jest na poziomie starszaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×