Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Gość Mirciabelciabaa
To chyba na nasz ślub:) Własnie a co ta z czata;) gorsza? no własnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirciabelciabaa
to prawda 2 oblicze ssss Z niej mozna czytac jak z ksiązki nazywajac ja prostytutka mowie prawde o niej czemu mowisz, ze.. obrazasz nie mnie9 ciebie nia mam zamiaru) ale ją ( ale to prawda, zawsze leciała na kase) A ty ją bronisz? a to czemu? co to plowa twoja? a czemu mnie nie broniłes? Ona by mnie zabila a ty.. oj bo Olcia biedna samotna ona z samotnoscii aona z zawisci i jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczka ja to juz w ogole nie wiem o co chodzi.. hahaha ale fajnie jest.. duzo sie dzieje..to lubie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ja tu czegos nie rozumiem. To nie jest tak, ze olcia to twoja milosc netowa, z ktora sie rozstales, a ona teraz probuje Cie odzyskac? Wybacz, jesli kogokolwiek urazilam, bo nie mialam takiego zamiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczka nio ja tez wyszlam z tego samego zalozenia co TY...przeczytajac ich rozmowe..i w niej nie podobało mi sie kilka zdan padajacych na nasz temat..ale to nie ma znaczenia..jak zabawa to zabawa////anonimki moga pisac wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia to Alcia ta prostytutka z wawy iwemy co robi i co zrobiła I jak sie zachowuje jak jest zła, że jej plany poszły w łeb:0 A Miłość Netowa? Nie zwrywał z nią. Nie miał powodu. Powód to miała ona, za te bolesne słowa - cenna i nietypowa, ale wybaczyła mu. Chyba nwet o tym nie wiedział. Zyje wciąż sprawami ALci, więc miał gdzieś co Ona mówi, czy ją to boli, czy wybacza.Ważne, że Alcia w rekaw smarkała, bo prawdę o niej napisali na onecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczka rozumiesz cos z tego? nie na ja malego foszka strzelilam..ale tu sie zanosi na niezlą historie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz, przeoczyam, ze tam bylo cos konkretnie o nas. Wyczytalam, ze przyciaga wariatki, ale odebralam, to jako przyszle partnerki i nie skojarzylam tego zupelnie z nami, ale wieczorem przyjrze sie temu dokladniej i byc moze tez sie obraze. Wpadaj tu w kazdym razie, bo w razie czego dam sygnal, gdzie jestem. a na razie bede tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×