Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Gość kawaler do wzięcia
dla miłych dziewczyn jestem miły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SZU
wlasnie...muszę syfon kupic :o jak myslicie 30zl starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Szu____ chcesz o tym pogadac? Kawaler___ a jednak potrafisz byc mily..czyz nie jest pieknie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SZU
nie z bajerami tylko z rurą, kolakniem i uszczelkami.. myslicie, ze sama sobieproadzę z syfonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SZU
muszę go umiejscowić wlaściwie a nastepnie puscic wodę, zeby nie przeciekło nie robilam tego nidgy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SZU
martwi mnie polaczenie kolanka z rurą, znaczy to miejsc ena styku, bo tam moze cieknąć no i dojscie do pionu...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler do wzięcia
zaufaj polskim hydraulikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Szu__ czys TY sie wsciekla kobieto? to miejsce przeznaczone do podrywania Szu...tzn przynajmniej takie bylo w planach...a nie miejsce na hydraulike!!! miej litosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SZU
sama to zrobię, bo oni by ze mnie zdarli ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler do wzięcia
jeszcze by ubranie z Ciebie zdarli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) net mi siada Panna Olcia sie odezwala ... no i musze jeszcze papiery skonczyc ... mam podzielna uwage ale nie az tak :P ... Ty sie towarzystwem zajmij a jak beda brykac za bardzo do francuzem przez leb ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSSS a to nie wiesz ze wspolne majsterkowanie to swietna gra wstepna :) szczegolnie jezeli chodzi o hydraulike :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak namietna zabawa kolankiem.. albo kluczem.. hehe przepychanie rury..ech brzmi cudnie naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze stare dobre malzenstwo ... Maz : otyly facecik z przetluszczajacymi sie wlosami spedzajacy cale dnie w jednej pozie czyli siedzacej wpatrzony w tv oczywiscie trzymajacy puszke piwa ... Zona : typowa matka polka spracowana zalatana pioraca sprzatajaca cuda robiaca zeby wszystko sie trzymalo Sytuacja... przecieka kolanko oczywiscie meza nie prosi sama sie do roboty bierze kreci dlubie do szafki pod zlewozmywak cala weszla ... niestety zapomniala klucza nr 32 ... wola meza Zdzichu rusz no dupe i mi klucz podaj znalezc nie moge... i ... i ... ona odwrocona wyciaga reke a on ... on wrecza jej bukiet roz ... umyl sie uczesal :) zmienil swoje zycie ... Tak tez moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski hydraulik
teraz przepychamy otwory zachodnim kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak na koniec dnia..poruszylismy dosc istotny temat jakim jest hudraulika ktory oto ma wplyw na rozne dziedziny naszego zycia... chcac nie chcąc.... znac sie na hydrulice piekna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle , ze bede dzisiaj miala wysniony temat do poruszenia przy kolacji:)..ech zycie jest piekne.. dzien sie konczy..praca tez..pora do domu:)./..zmienic kolanko*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×