Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Gość sssssssss
dobra wyluzujcie... zwyczajnie przeczytlama rozmowe pana Szu z pewna osoba i niespodobalo mi sie kilka zdan..ale ok.. kazdy pisze co chce...Autoreczka generalnie nie bywam nigdzie, byc moze zahacze sie na jakis topik:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obieg wtorny ma na Kafe pejoratywny wydzwiek, biorac pod uwage srednia wiekowa forumowiczow (ponizej 20 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssss
dołączyłam do pomaranczowej hołoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj znac Kochana gdzie :). Pani Olcianka to milosc Szurawego, jak wywnioskowalam, ona na pewno nie jest wariatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczka...nie wnikam kim jest ta osoba:)..a Szu cos sugerujesz z tym topikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurawy, ja jestem zlosliwa, jesli jeszcze nie zauwazyles ;) Czyli poszukujesz substytutki Olcianki? Hmmm... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu oczywiscie lepiej jest pogadac o zamkach z piasku:) romantycznie:)...i nikt tu sie nie obrzuca blotem..poki co to Ty to umiejetnie i skutecznie robisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczko a jakie ma znaczenie miejsce czy watek... chyba bardziej temat sie liczy ... ;/ chociaz o dupie maryni tez mozna podyskutowac. Nie mam ochoty ciagac sie z Toba za slowka .. .zero korzysci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, no ale skoro uznal ja za wariatke, to uznalam, ze poszukuje jej zastepczyni, tez wariatki. Moze o slowo poszlo: substytutka to zastepczyni, nie mylic z prostytutka :D. SSSS, gdzie idziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczka... no trzeba sobie widocznie gdzies pojsc.. bo nasz kolega* chyba troche przegina.. i dziwie mu sie troszke.. ale widocznie ten typ tak ma .. nie rokuje mu najlepiej:)...Szu uwazasz sie za takiego inteligencika i filozofa*:)..domysl sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirciabelcia
kobieta która wyszła za mąż dla kasy jest prostytutką Maż = stały klient Kobieta, która znała faceta czułego, całującego i nie widziała tego, ale jak był na świeczniku i kochał kobietę, to ona dopiero zobaczyła, że bedzie sama i musi działac. I zdziałala, ze ho ho To zwykła prostytutka I tyle Jak widiz kasę to jets czuła i miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSS, zdecyduj, gdzie, czy sie przylaczamy, czy tworzymy wlasny temat? Typu: nie jestesmy do wziecia dla wariatow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ssss to ludzie tutaj mi taka metke przyczepiaja ... zywia sie tym co pisze iluzjami ;) a pozniej nagle niemile zaskoczenie bo cos nie po ich mysli i to jest smieszne ...;) Nadal nie napisalas czym Cie urazilem... zapomnialas moze ;/ Wlasnie to jest smieszne... takie szarpaniny slowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu alez ja nie chce sie z TOba szarpac... i nikt Ci metki nie przykleja..sam tworzysz swoj wizerunek na podstawie wlasnych i tylko wlasnych wypowiedzi?? ktos pisze za Ciebie? ktos pracuje na Twoja opinie? nie.. robisz to sam.. sam od siebie odpychasz ludzi..i nie zapomnialam...nie lubie sie sprzeczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSSS ;) bo sie robi tragedia tutaj... szczerze nie macie ochoty przybwac w moim towarzystwie to zmiencie watek i tyle ... Chyba ze jakas kobieca urazona duma na to nie pozwala i sie bedziemy tak bawidz w ping ponga ... p.s. nadal nie napisalas czym Cie urazilem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×