Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

no ja tez :), zwazywszy, ze nauczylam sie jezdzic w podeszlym wieku, bo dopiero dwa lata temu i mialam rok przerwy. A wczoraj poszlam na lyzwy pierwszy raz sama, bez kolezenskiego wsparcia psychicznego i najezdzilam sie jak nigdy w zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stadko jest moja wlasności moglabym rezcz, ze nawet kolekcjonuje gasiorki..ale robic z nich interes? o nie to zbyt delikatna i intymna sprawa;).. nie moglabym im i sobie tego zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSSS, rozumiem, ze mozesz kochac gasiorki, jestem bardzo tolerancyjna osobka, a w specyfike tej milosci moze lepiej nie bede wchodzic ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sypie kurcze... czuje ze jeszcze ta zima da nam popalic...ech..a lodowisko na drodze !!! kurcze mam dosc nisko zderzak i tylko patrze kiedy wjade w jakas koleine i bedzie po zderzaku.. tragedia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nawet jedna taka kaczuszke...w kacie siedzi... nie rusza sie... tylko paciorkowe oczy jej swieca ... dziadek ustrzelil lata temu i wypchal :) troche sie zakurzyla :P ale dziobek ma otwarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha na rowerze to daleko w taki snieg bym nie zajechala;)..a z ta kaczka w worku to juz przegiąłes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabijam tylko by zaspokoic glod... A teraz ide zapolowac w sniezna biel... sniadanie sie zbliza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypchana ? jablkami... rzecz jasna jablka pierwej cynamonem posypane a pozniej do srodka brutalnie wepchane* po tych delikatnych zabiegach do piekarnika niech zegar tyka co by sie zarumienila i skorke z \"gesiej\" w chrupiaca zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) a tak ... jeszcze nic do stracenia kawaler ciagle ... Ale jak widzisz z braniem kiepsko :) towarzystwa mi dotrzymuja Autoreczka i SSS :) podtrzymuja na duchu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler do wzięcia
pustki jak na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×