Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Gość sssssssss
haha kurcze ales Ty bystrzacha, powaznie kazdy facet ma owłosione nogi?? nie wiedziałam;)niestety nie otwarlam i nie otowrze;)...ech trudno prezyje jakos ..albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssss
kurdeleeeeeeeeeeeeeeeeee ide do domu lepiej bo mi cos pisanie nawet dzisiaj nie idze:(...Autoreczka cmokasys łsodziutkie, do juterka i trzymaj sie cieplusko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tulipanku..:) przykro mi ze przegraliscie;)...a co do lica, to ja specjalnie tez nie przepadam za obnazaniem sie publicznie;) pozatym cos sie dzisiaj tak w tulipana ubral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeeeeeeeeeej Szu no nie czuj sie samotny wkoncu masz NAS:) nie Autoreczka?;) witaj Kochana... dzisiaj juz lepiej dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyfrowe tymaczasowe znajome ;) p.s. nie ma to jak pomarudzic z rana... jeszcze ten cholerny pies... zmylem podest rano a ten z usmiechnieta morda wlecial na niego zadeptal i polazl za dom w jakas nore ... zlosliwiec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o mecz ;), a poza tym nie marudź, że jesteś samotny, tylko sie pakuj i do.... Krakowa..?;) SSSS a jak mija dzisiejszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyfrowe znajome..ech nie doceni nikt czlowieka :-o Autorecxzka samopoczucie mam takie sobie w sumie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczka jak mija dzien? hmm.. w sumie tak sobie ..dopiero sie zacyzna..narazie jest tak sobie..a Tobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jak najbardziej trafne okreslenie... bo jak inaczej ? topic sie wypali i pozapominamy o swoim istnieniu ... tak to zazwyczaj wyglada. :) juz koncze marudzic... hmm bleh musze rozpisac harmonogram pod projekt badawczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Szurawy, tylko abstrahując od naszego niewinnego sieciowego trójkąta, ktory nikomu krzywdy nie wyrządzi, to w realnej znajomości mężczyźni też często tak mówią. Najgorzej jak taki delikwentjest z dziewczyną parę, jej na nim zależy, on proponuje zamieszkać razem \'na próbę\' bo po pół roku może znaleźc nowszy model i po co sie z tamtą męczyć, ta godzi sie na wszystko i toleruje jego zachowanie, bo to przecież \'facet\', a któregoś pięknego poranka dowiaduje się, ze jest tylko \'tymczasową koleżanką\'. A w rozmowie z kolegami taki gość opowiada, ze same zranione wariatki na tym świecie chodzą :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×